Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-04-04, 16:38   #1
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Njė intervju!

Tė nderuar forumistė,bota virtuale e komunikimit na dhurojė njė mundėsi tė njihem ndėrmjetė veti,njė Intervju me ju do tė krijonte ura tė reja tė njohjes sė cilėsive,dėshirave,karaktereve,aspiratave dhe rezultateve.

Ju ftojė nė Intervju,pėrgjigjjet le tė jenė sipas dėshirės!

 1. Ēka adhuroni-
 2. Ēka ju brengosė-
 3. Cila eshte cilesija e juaj-
 4. Deshira e juaj-
 5. Era e preferuarė-
 6. Ēka ju gėzonė-
 7. Humbja me e madhe per ju-
 8. Ēka eshte jeta per ju-
 9. Kėnga e preferuar-
 10. Loja,lotėt si fėmije-
 11. Nervozizėm te shkaktone-
 12. Pendimin e gjenė-
 13. Humbja ose rrezimi qe keni pėrjetuar-
 14. Suksesi-


__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-04-04, 16:50   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje Naki.
Une po marr pjes ne intervy-ne tande ama te lutem ta mbajsh sekret e mos ta botojsh ne ndonje gazete.

Qka Adhuroni- Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.
Qka ju brengos- Brenga ime me e madhe eshte padrejtesia. Nuk dua tja bej dikujt ate qe nuk e dua per vete.
Cila eshte cilesija e juaj- Posedoj shume por me e kenaqur jam se askujt si kam bere keq.
Deshira e juaj- Jete te lumtur e pa brenga.
Era e preferuar- Era e Trendafilave
Qka ju Gezone- Shoqeria e mire dhe muzika
Humbja me e madhe per ju- Kur isha tre vjeqe me vdiq nena. Kjo ishte humbje e pa kompenzueshme per mua.
qka eshte jeta per ju- Mister i pa zbuluar.
Kenga e preferuar- "Mire se vjen o vlla"-Ismet Bexheti
Loja,lotet si femije- Symbylltazi, nuk kam qare edhe shpesh. Disi jam mesuar ta ndryej dhembjen ne zemer, as sot nuk mundem te qaj.
Nervozizem te shkaktone- Gjerat pa lidhje, qe dikush ju jep rendesi.
Pendimin e gjene- Ska gjykates qe do te me gjykonte me shume se ndergjegjja ime.
Humbja ose rrezimi qe keni perjetuar- Largimi prej vendlindjes.
Suksesi- Shyqyr zotit i mire. Kam mbaruar nje shkolle te larte. Jeten private e kam te mire dhe e cmoj kete shume.

Me nderime Murgesha.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-04, 17:10   #3
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Naki shum tem e mir,

po te pergjigjna un

Adhuroj gjdo gje te bukur dhe te zgjut!
Me brengos e ardhmja ime, qka besoj se esht brenga e shum kujt!
Cilesia ime hmmmmmmmmm :roll: nejse kam shum edhe un,vetem qe e qmoj se jam kur te jam nervoz,me me be dikush apo ku ta di un, ne at moment nuk ja them(ne at nervozitetin tim) dmth jam e ndalshme.
deshira ime esht pak e shum e msheft, keshtu qe kte nuk e din askush.
shum era, po nje qe adhuroj esht parfumi i Gabriella Sabatini(qe edhe keshtu thirret)
Ka shum gjera qe me gezojn,vetem te jem me familje shoqeri te aferm e keshtu me gezon me se shumti.
Humbja hmmmmmmm :roll: Vdekja e nje njeriut shum te dashur per mua!
Jeta esht per mu, gjeja me e rendesishme dhe nese din ta shfrytezojsh mundet te jet shum e shkurt e nese jo ateher shum e gjat dhe monotone.
Kenga Kthehu nga Gentiana, dhe Cetin Sie liegt in meinen Armen.
Lotet si femij, kur me esht duft per shum koh,apo per shum gjera te ndahna nga familja.
Nervozizem me shkakton budallaki i njerzve, apo edhe genjeshtrat dhe keshtu me radh.
Pendimin, njeriu ben shum gabime gjat jetes, po nuk kam ber diqka te mendoj se per kte do te pendohem krejt jeten time
Humbja hmmmmmmmmm :roll:
Suksesi, kjo mendoj qe shikojn te tjeret,e nese shikon njeriu per vehte ateher vetem kur te esht ber disa vjet,ateher mundet te thot ne kte kam qen e/i mir!

Pershendetje

Genta
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-04, 19:55   #4
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

CKA ADHURONI;ADHUROJ DASHURI QE TASH SA VJET MKA HYP NE SHPIN
CKA JU BREGOS;PER ME MBREGOS MU SKA ASGJA VEC ME NEJT AT NAN PA PA
CILA ESHT CILSIA JUAJ;JAM BESNIK E KESHILLTAR DI TE NIGJOJ E NSY TE SHIKOJ
DESHIRA JUAJ;NJE DESHIR NUK KAM PLOTSUE UN NE SHQIPRI ME JETUE
ERA E PREFERUAR;NE HUN MKA MET ERA E BJESHKVE QE PER MU ASHT SHUM E LEXETSHME
CKA JU GZON;ZANIN E NANS KUR NIJ N'TELEFON
HUMBJA MA E MADHE PER JU ;QAI KUSHERI QE PARDJE NAN DHE KAM CU
QKA ASHT JETA PER JU;NJE SFID QE ME BAN PERPARA ME SHIKU
KANGA E PREFERUME;KUR E NIN ZANIN E NANES
LOJA LOTET SI FEMIJ;LOT E MI SI THMI KAN SHKU KUR PREJ SHPIE JAM LARGU
NERVOZIZEM TE SHKAKTON;KUR NSHQIPERI SHUM KOH KAM PA SHKU
PENDIMIN E GJEN;PENDIMIN E GJEN KUR E MENOJ SE CA KAM THAN
HUMBJA OSE RREZIMI QE KENI PERJETUAR. NJE PUSHTET E KAM PA KA RRZOHET E TAN SHQIPNIN NKAM KA COHET
SUKSESI ; NE JET KAM FAT E PUNEN SE KAM MA MERAK.

PERSHENDETJE NAKI SHUM TEM E BUKUR
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 09:38   #5
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Nje Intervju

Pershendetje NAKI dhe nga une!Po filloj menjehere me intervju-ne tende.

Qka Adhuroni-Askend nuk e adhuroj me shume se Krijuesin tone siq tha edhe Murgesha.
Qka ju brengos-Para seciles brenge,e ve gjendjen ne Kosove.
Cila eshte cilesija e juaj-Edhe nese me ofendon dikush direkt,mundohem qe kete ta marre si shaka para tij edhe pse ne zemer e ndjej shume ofendimin.
Deshira e juaj-Lumturia familjare.
Era e preferuar-Preferoj nga ato te lehtat.
Qka ju Gezone-Kur dikush me vlereson ashtu siq jam.
Humbja me e madhe per ju-Fale Zotit deri me tash s'kam perjetuar ndonje humbje qe vlen te theksohet.
qka eshte jeta per ju-Mjalte me shije te hidhur.
Kenga e preferuar-"Kuturu"Aleksander Gjoka
Loja,lotet si femije-Mbaj mend se kam qene me e reja nga shoqet dhe shpeshhere s'kam mundur te matem me to,jam hidheruar por s'kam qare.
Nervozizem te shkaktone-Jo veq kur dikush me keqkupton mua,por edhe qofte kur ,per shembull,edhe ne mes te anetareve te forumit ka zenka.
Pendimin e gjene-Ne qetesi.
Humbja ose rrezimi qe keni perjetuar-Deri me tash s'kam perjetuar diqka per t'u brengosur shume.
Suksesi-Nuk mund te ankohem edhe shume,mire ka qene deri me tash.
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 11:08   #6
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Per ju Postues te dashur-Murgesha.Gentiana,Florian dhe Barbaroza nje pershendetje e veqant Nje dite te kendsheme dhe argetim te mire-i juaji Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 13:29   #7
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Naki ti gjithmone ja qellon me tema tuja.Komlimentet e mija Zoteri

Qka Adhuroje-Prinderit e mi qe i dua pa mase.
Qka ju brengose-Thashethemet dhe genjeshtrat
Cila eshte cilsija e juaj-Nuk kam deshire ta lavederoje veten,munden vetem ata qe me njohin te pergjigjen....
Deshira e juaj-Deshira ime eshte te kemi Kosoven shtet me staus final,Shendet dhe Paqe
Era e preferuar-Preferoje shetitje ne parqe me era te luleve,si dhe parfum.
Qka ju gezone_Leximi,Musika dhe Familja
Humbja me e madhe per ju-Frika per njerzit e mi me te dashure ti humbi...
Kenga e preferuar-Mbrapshte po me shkon jeta te Sinanit,Shi kur binte ne Prishtin te Sabriut,Mekatare te Danit,Say you will be mine te Shemsit....
Nervozizem te shkakton-Padrejtesia
Pendimin e gjene-Askush nuk eshte perfekt edhe une me siguri qe kam gabime por jo te qellimta(negative).....
Humbja qe kam perjetuar-Largimi nga Universiteti per shkaqet e politike para(13 vitesh)
Suksesi-Martesa ne Gushte te tjerat i posedoje kahere Te pershendes sinqerisht Naki

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lazdrani : 29-12-11 nė 23:28
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 16:45   #8
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Qka adhuroni-gjithcka te bukur
Qka ju brengos-e ardhmja e Kosoves,e ardhmja ime
Cila eshte ciesia e juaj-jam e sinqert dhe u besoj shum njerzve ,kam shum vullnet
Deshira juaj-kam shum aq shum sa ishalla realizohen ,nje nga ato eshte mbarimi i shkolles, paqe dhe lumturi kudo
Era e preferuar-era e luleve ne pranver sapo te celin
Qka ju gezon-kur shohe njerezit e lumtur ,kur jam pran njerzve me te dashur
Humbja me e madhe per ju-vdekje e gjysherve
Qka eshte jeta per ju-nje liber i hapur ku cdo dite lexojm nga nje faqe
Kenga e preferuar-Lulet e Majit_redon makashi,The power of love_celin dion
Lojrat,lotete-kur kam qene evogel me kujtohet qe luja teze me shoqe
Nervozizem te shkakton-injoranca e njerezve,hipokrizia,ligesia
Pendimin e gjen-atehere kur e kuptoj te verteten
Humbja ose rrezimi qe keni perjetuar-ka qene athere kur u largova nga vendlindja isha e vogel,dhe cdo gje me dukej palidhja rrija me ore duke qare
Suksesi-kam nje jete te qete te lumtur ne familje kjo ka rendesi per mua


Pershendetje nga Hana
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-04-04, 20:25   #9
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Naki hajt pake mendimi i juaj ne kete teme aq te bukure,kam kurreshtje te madhe per ate mos prito e bema qefin
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-04-04, 21:38   #10
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

ĒKA ADHURONI-Prinderit e mi; Pikturat -Fotot

ĒKA JU BRENGOS-Semundjet e Pa sherueshme,vuajtjet e njerzve

CILA ESHTE CILESIJA E JUAJ-Urtesija,Komunikimi interaktiv

DESHIRA E JUAJ-shendet dhe lumturi Familjare,De juro shtetesin e kosoves

ERA E PREFERUAR-Ere te trandafilave,preferoje shume Fahrenheit Parfym

ĒKA JU GEZON-Buzeqeshja e femijve,Lajmet e mira nga vendlindja-Kosova

HUMBJA ME E MADHE PER JU-Dalja ne gyrbet,Vdekja e Dy miqve te shtepise

KENGA E PREFERUAR-Adhuroje shume kenget e sabri Fejzullahut,ne vitin e fundit Kenga Mekatare e Danit me eshte bere virus i pa sherueshem.

LOJA;LOTET SI FEMIJE-Pas nje loje shah si femije 12 vjeqar,nga difata theva shahun dhe qajta tre diten,mu zemerua shume vllau binak :!:

NERVOZIZEM TE SHKAKTONE-Genjeshtrat,Intrigat per qellime te Mobingut

PENDIMIN E GJENE-Nuk me kujtohet ndonje Veprim i Pa pelqyer,kjo do te me shkaktonte shume nete pa gjume.

HUMBJA OSE RREZIMI QE KENI PERJETUAR-Kur pash Mbi 5000 vete te debuar nga lufta e Kosoves ne Qadrat E refugjateve,Ne mesin e tyre edhe prinderit e mi -Durres 1999,kur po shkruaj kete trupi me rrenqethet.

SUKSESI- Bashkeshort dhe prind i Dy femijve,nje jete Modeste ,nje pune te qete dhe shkollim te mundesur ne Gyrbet

Me Nderime Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-04, 16:56   #11
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki
QKA ADHURONI-Prinderit e mi; Pikturat -Fotot

QKA JU BRENGOS-Semundjet e Pa sherueshme,vuajtjet e njerzve

CILA ESHTE CILESIJA E JUAJ-Urtesija,Komunikimi interaktiv

DESHIRA E JUAJ-shendet dhe lumturi Familjare,De juro shtetesin e kosoves

ERA E PREFERUAR-Ere te trandafilave,preferoje shume Fahrenheit Parfym

QKA JU GEZON-Buzeqeshja e femijve,Lajmet e mira nga vendlindja-Kosova

HUMBJA ME E MADHE PER JU-Dalja ne gyrbet,Vdekja e Dy miqve te shtepise

KENGA E PREFERUAR-Adhuroje shume kenget e sabri Fejzullahut,ne vitin e fundit Kenga Mekatare e Danit me eshte bere virus i pa sherueshem.

LOJA;LOTET SI FEMIJE-Pas nje loje shah si femije 12 vjeqar,nga difata theva shahun dhe qajta tre diten,mu zemerua shume vllau binak :!:

NERVOZIZEM TE SHKAKTONE-Genjeshtrat,Intrigat per qellime te Mobingut

PENDIMIN E GJENE-Nuk me kujtohet ndonje Veprim i Pa pelqyer,kjo do te me shkaktonte shume nete pa gjume.

HUMBJA OSE RREZIMI QE KENI PERJETUAR-Kur pash Mbi 5000 vete te debuar nga lufta e Kosoves ne Qadrat E refugjateve,Ne mesin e tyre edhe prinderit e mi -Durres 1999,kur po shkruaj kete trupi me rrenqethet.

SUKSESI- Bashkeshort dhe prind i Dy femijve,nje jete Modeste ,nje pune te qete dhe shkollim te mundesur ne Gyrbet

Me Nderime Naki
Naki nuk e kam diture qe ke Binake :oops:
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-04, 18:11   #12
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Naki te pershendes. Rrefimi juaj se jeni femij binjak ma shtoi kurreshtjen per te te pyetur se a jetoni afer me Vellaun tend Binjak?
Shpresoj te me pergjigjesh, me nderime Murgesha.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-04, 19:13   #13
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ne jeten Time Kam Vllaun Binak,qe kemi cilesi te peraferta gjenetike 75%,diq na dallon nga hobet edhe ato jane te Vogla diku afer 25%.
Jetojme Ne nje Shtete ne largesi 15 Km,po jemi aq shpesh ne kontakt sikur te ishim ne nje shtepi.
Znj.Murgesh Besoje qe Kureshtjen tuaj nuk e lash te varfer-Pershendetje Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-04-04, 22:53   #14
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Naki te falenderoj qe e permbushe deshiren time, Te pershendes ty shume e gjithashtu edhe vellaun tend Binjak.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 00:57   #15
mirsad
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Vendndodhja: stamboll
Postime: 230
mirsad e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek mirsad
Gabim

edhe une po prpiqem te pergjigjem....

Qka Adhuroni= adhuroje krijuesin tim dhe asgje tjeter perpos krijuesin e gjithesise.

Qka ju brengos= brengosja me e madhe per mua eshte pa drejtesia dhe shoqeria ime qe esht eme shume materialiste se sa shpirterore..

Cila eshte cilesija e juaj=cilesit emia jan shume por pothem keto.nuk i bej keq askujt,i mbroje dhe i ndihmoje te varferit(apo t emunderit)ai q eme ben pa drejtesi mua nuk ia faşe kollaj.....

Deshira e juaj- = deshira ime eshte te gjeje nje vajze qe eshte shum e afert me hobet dhe idene time,pa tjeter nje jete te lumtur...

Era e preferuar==era qe pelqeje me shume eshte era e ZEJDİT (ndoshta nuk edini asnje kete ere por eshte fantastike)dhe trandafilli.....

Qka ju Gezone== shoqeria e mire dhe shetitjet ne vend eturistike qe bej me shoket se bashku...

Humbja me e madhe per ju-==falenderoje zoton nuk kam pasur asnje humbje deri tani inshallah nuk do keme..
me te vertete per Murgeshen me erdhi keq qe ne femijeri ka humbur nenen zoti e meshirofte murgeshe nene tuaj..sdo e harrojm ene lutjet tona nenen tuaj inshallah......

qka eshte jeta per ju- =nje gje qe te lodh dhe e pa zbuluar...

Kenga e preferuar- == me pelqejne kenget kosovare me qifteli,por nuk jam shume miredashes i muzikes.........

Loja,lotet si femije-==nuk kame ndonje loje te veqante(tani jo para 4 vitesh vdisja mbi bilardo ka 4 vjet as qe e kam kapur steken nedore)

persa u perkete loteve kam qare para 3 javesh ku akoma jami ibrengosur per ketegje(shokut me te dashur i jam bere shkak per nje gje ku nuk do e harroje kurre une ..edhe perse eshte gje e vogel por nuk doja te behesha shkak une)...........Nervozizem te shkaktone-==kur dikush me genjene apo me nenqmone nga xhelozia..

Pendimin e gjene== nuk kam bere ndonje gabim por me shume ndergjegjja ime me gjykon...

Humbja ose rrezimi qe keni perjetuar== nuk kam perjetuar asnje humbje apo rrezim vetem se ndihem i merzitur per familjen dhe vendlindjen.............

Suksesi- == kam arritur te futem ne universitet qe e kam pasur imagjinate se studjoje jashte shtetit..jam ne vit te trete....falanderoje zotin per kete gje ndihma vjen nga zoti kurse mundimi nga ne....

NAKİ KETO JANE PERGJİGJET QE KİSHA PER TE DHENE UNE...NJE GJE TE THEM SE JAM PERGJİGJE SİQ İ KAME TE PERJETUARA DHE NE ZEMER....BYE


__________________
sa krijesa te bukura me ftyre te ndriteshme dhe me ze te kthjellet sot.....ne diten e gjykimit do bertasin nga denim i puneve tyre.....sa mjerim per ta...Hz ISA/ jezuesi
mirsad Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.