Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-05-08, 22:23   #211
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė intervju!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
Mir mbetshit.................
E nderuara Emine ju faliminderit pėr kohen qė dhuruat Intervjus,ishte njė knaqėsi e veqant tė lexojmė postimin nga ju.
Humanizmi dhe jo egoizmi reflektohen fuqishėm nga pėrgjigjjet respektė.

Do tė dėshiroja tė dijė ku jetoni dhe qka punoni,le tė jenė pėrgjigjjet sipas deshirės.


Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-04-11, 08:39   #212
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė intervju!

Tė nderuar forumistė,bota virtuale e komunikimit na dhurojė njė mundėsi tė njihem ndėrmjetė veti,njė Intervju me ju do tė krijonte ura tė reja tė njohjes sė cilėsive,dėshirave,karaktereve,aspiratave dhe rezultateve.


Ju ftojė nė Intervju,pėrgjigjjet le tė jenė sipas dėshirės!
 1. Ēka adhuroni-
 2. Ēka ju brengosė-
 3. Cila eshte cilesija e juaj-
 4. Deshira e juaj-
 5. Era e preferuarė-
 6. Ēka ju gėzonė-
 7. Humbja me e madhe per ju-
 8. Ēka eshte jeta per ju-
 9. Kėnga e preferuar-
 10. Loja,lotėt si fėmije-
 11. Nervozizėm te shkaktone-
 12. Pendimin e gjenė-
 13. Humbja ose rrezimi qe keni pėrjetuar-
 14. Suksesi-
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-04-11, 09:54   #213
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė intervju!

Ju ftojė nė Intervju,pėrgjigjjet le tė jenė sipas dėshirės!

1. Ēka adhuroni- Allahun dhe Nenen time ...
2. Ēka ju brengosė- Pamundesia per te ndihmuar njerzit qe kan nevoj ...
3. Cila eshte cilesija e juaj- Besimi ne vetvete ...
4. Deshira e juaj- Shendeti mbi te gjitha ... deshirat mund ti plotesoj ...
5. Era e preferuarė- Trendafili ...
6. Ēka ju gėzonė- Gjithqka e mir...
7. Humbja me e madhe per ju- Vdekja e nje personi te Familjes ...
8. Ēka eshte jeta per ju- Mundesi per te shijuar dhe provuar gjera te ndryshme ...
9. Kėnga e preferuar- Soni Malaj - Te dua ty
10. Loja,lotėt si fėmije- ????
11. Nervozizėm te shkaktone- Shqetesim ...
12. Pendimin e gjenė- Te arsyeja ...
13. Humbja ose rrezimi qe keni pėrjetuar- E ceka me larte ????
14. Suksesi- Synimet i mija i arrij me sukses q'do her sepse asnejher nuk pretendoj te arrij diqka per te cilen s'kam vullnet dhe deshire ...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-04-11, 09:56   #214
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,572
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė intervju!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murgesha Shiko postimin
pershendetje naki.
Une po marr pjes ne intervy-ne tande ama te lutem ta mbajsh sekret e mos ta botojsh ne ndonje gazete.

qka adhuroni- adhuroj zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.
qka ju brengos- brenga ime me e madhe eshte padrejtesia. Nuk dua tja bej dikujt ate qe nuk e dua per vete.
cila eshte cilesija e juaj- posedoj shume por me e kenaqur jam se askujt si kam bere keq.
deshira e juaj- jete te lumtur e pa brenga.
era e preferuar- era e trendafilave
qka ju gezone- shoqeria e mire dhe muzika
humbja me e madhe per ju- kur isha tre vjeqe me vdiq nena. Kjo ishte humbje e pa kompenzueshme per mua.
Qka eshte jeta per ju- mister i pa zbuluar.
kenga e preferuar- "mire se vjen o vlla"-ismet bexheti
loja,lotet si femije- symbylltazi, nuk kam qare edhe shpesh. Disi jam mesuar ta ndryej dhembjen ne zemer, as sot nuk mundem te qaj.
nervozizem te shkaktone- gjerat pa lidhje, qe dikush ju jep rendesi.
pendimin e gjene- ska gjykates qe do te me gjykonte me shume se ndergjegjja ime.
humbja ose rrezimi qe keni perjetuar- largimi prej vendlindjes.
suksesi- shyqyr zotit i mire. Kam mbaruar nje shkolle te larte. Jeten private e kam te mire dhe e cmoj kete shume.

me nderime murgesha.

mire je pergjegj murgesh bukur
lirik ėshtė nė linjė tani   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-04-11, 09:59   #215
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,572
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė intervju!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jana Shiko postimin
ju ftojė nė intervju,pėrgjigjjet le tė jenė sipas dėshirės!

1. ēka adhuroni- allahun dhe nenen time ...
2. ēka ju brengosė- pamundesia per te ndihmuar njerzit qe kan nevoj ...
3. Cila eshte cilesija e juaj- besimi ne vetvete ...
4. Deshira e juaj- shendeti mbi te gjitha ... Deshirat mund ti plotesoj ...
5. Era e preferuarė- trendafili ...
6. ēka ju gėzonė- gjithqka e mir...
7. Humbja me e madhe per ju- vdekja e nje personi te familjes ...
8. ēka eshte jeta per ju- mundesi per te shijuar dhe provuar gjera te ndryshme ...
9. Kėnga e preferuar- soni malaj - te dua ty
10. Loja,lotėt si fėmije- ????
11. Nervozizėm te shkaktone- shqetesim ...
12. Pendimin e gjenė- te arsyeja ...
13. Humbja ose rrezimi qe keni pėrjetuar- e ceka me larte ????
14. Suksesi- synimet i mija i arrij me sukses q'do her sepse asnejher nuk pretendoj te arrij diqka per te cilen s'kam vullnet dhe deshire ...

-----------------

poashtu e shkelqyeshme kjo pergjegje
lirik ėshtė nė linjė tani   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-11, 22:04   #216
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė intervju!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin
Ju ftojė nė Intervju,pėrgjigjjet le tė jenė sipas dėshirės!

1. Ēka adhuroni- Allahun dhe Nenen time ...
2. Ēka ju brengosė- Pamundesia per te ndihmuar njerzit qe kan nevoj ...
3. Cila eshte cilesija e juaj- Besimi ne vetvete ...
4. Deshira e juaj- Shendeti mbi te gjitha ... deshirat mund ti plotesoj ...
5. Era e preferuarė- Trendafili ...
6. Ēka ju gėzonė- Gjithqka e mir...
7. Humbja me e madhe per ju- Vdekja e nje personi te Familjes ...
8. Ēka eshte jeta per ju- Mundesi per te shijuar dhe provuar gjera te ndryshme ...
9. Kėnga e preferuar- Soni Malaj - Te dua ty
10. Loja,lotėt si fėmije- ????
11. Nervozizėm te shkaktone- Shqetesim ...
12. Pendimin e gjenė- Te arsyeja ...
13. Humbja ose rrezimi qe keni pėrjetuar- E ceka me larte ????
14. Suksesi- Synimet i mija i arrij me sukses q'do her sepse asnejher nuk pretendoj te arrij diqka per te cilen s'kam vullnet dhe deshire ...
Ishte kenaqesi te lexoja intervjun e pare pas tri viteve ne kete teme.
Me pelqeu motoja e juaj dhe vetebesimi!
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-11, 22:44   #217
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė intervju!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki Shiko postimin
Ishte kenaqesi te lexoja intervjun e pare pas tri viteve ne kete teme.
Me pelqeu motoja e juaj dhe vetebesimi!

Faleminderit shum ...

E vlersoj shum mendimin tuaj i nderuar... te pershendes...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-12-11, 23:34   #218
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Re: Njė intervju!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA Shiko postimin
naki:Pershndetje
shejtonka:Pershndetje edhe per ju z-Naki
naki: Ju Flm qė ju pėrgjigjet ftesės sime pėr intervju
shejtonka:Ju lutėm... ,Flm Juve qė me ftuatė,kam nderin qė mė intervistoni...me knaqėsi pranova ftesen e juaj
naki:Flm juve, dhe pa humburė kohė fillojm intervjun
shejtonka:Po patjeter ,Flm......

Cka Adhuroni:T'madhin ZOTĖ qė krijojė gjithėsin
Cka Ju Brengos:Vuajtjet e njerzve
Cka Ju Gėzon:Kur shofė qė ekziston Dashuri dhe Harmoni nė familje
Cilsia e Juaj:e Qetė ,e durueshme dhe sinqertė
Dėshira e Juaj:Harmoni dhe Dashuri nė cdo familje
Era e preferuar:Parfumi, Indian Summer
Kėnga e Prefruar: Nėse Sonte Ndihesh Vetėn ,ELITA5
Humbja mė e Madhe :Vdekja e Nėnės
Nervozizėm tė shkakton:Padrejtėsia ,Gėnjeshtra,Injoranca
Loja,lotėt si fėmi:Nė lojė s'mė kujtphet qė kam qajt ndonjher, se kam qen pak sa problem edhe tė gjithė bashkėmoshatarėt mė kan ndegju ahha...kėshtu qė ska guxu askush mė ma prish qefin ahah ,ndėrsa me kujtohėt ,qė si fėmi kam qajt pėr njė mace timen ,kur degjova qė ma kishtė vra njė kojshi i imė tė cilit i kishte ba dėm n'oborė.........
Humbja ose Rrezimi qė keni Pėrjetu:28 Marės '99,Ku barbarėt serbė na largunė me dhunė nga shtėpia
Pendimin e Gjenė:Duke u Luturė Pran ALLAHUT ati fal i qofshim
Suksesi:Duke ju Falėnderuar Zotit , deri mė tani gjithėqka mirė

Me Respekt "shejtonka"
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-12-11, 01:20   #219
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė intervju!

jEtA_1Cka adhuroni-Zotin qe me ka dhene jete dhe motren time te madhe qe ma ka zevendsuar nenen e cila kujdeset dhe brengoset per mua si prindi im
Cka ju brengosė-Shendeti i gjithe familjes sime
Cila eshte cilesija e juaj-Te investuarit pa hezitim ne talentin e nipave dhe mbesave te mija
Deshira e juaj-Ta kem familjen me shendet dhe lumturi te plot
Era e preferuarė-Er limoni
Cka ju gėzonė-Lumturia dhe sukseset e familjes time
Humbja me e madhe per ju-Vdekja e nenes ne mosh te re
Cka eshte jeta per ju-Te qenurit e lumtur,e lir,dhe te jesh e rethuar nga njerzit e familjes tuaj
Kenga e preferuar-Gurbeti nga Ejup Regja
Loja,lotėt si fėmije-Loja me llastik , qaja kur mesuesi na pyeste une e qoja gishtin por ai as qe shikonte nga une

Nervozizem te shkaktone-Kur dikush mundohet qe fajin e vet tja hudhe tjetrit
Pendimin e gjenė-Ne ndergjegjen time duke lutur zotin te me fal
Humbja ose rrezimi qe keni perjetuar-Kur motra ime humbi bashkshortin ne luften e 99 dhe mbet e re me dy femij te vegjel vajzen 2 vj dhe djalin 4 muajsh
Suksesi-Ndertimi i familjes sime
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lazdrani : 31-12-11 nė 16:34
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-01-12, 17:53   #220
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė intervju!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jEtA_1 Shiko postimin
jEtA_1

Cka adhuroni-Zotin qe me ka dhene jete dhe motren time te madhe qe ma ka zevendsuar nenen e cila kujdeset dhe brengoset per mua si prindi im

Cka ju brengosė-Shendeti i gjithe familjes sime

Cila eshte cilesija e juaj-Te investuarit pa hezitim ne talentin e nipave dhe mbesave te mija.

Deshira e juaj-Ta kem familjen me shendet dhe lumturi te plot

Era e preferuarė-Er limoni

Cka ju gėzonė-Lumturia dhe sukseset e familjes time

Humbja me e madhe per ju-Vdekja e nenes ne mosh te re

Cka eshte jeta per ju-Te qenurit e lumtur,e lir,dhe te jesh e rethuar nga njerzit e familjes tuaj

Kenga e preferuar-Gurbeti nga Ejup Regja

Loja,lotėt si fėmije-Loja me llastik , qaja kur mesuesi na pyeste une e qoja gishtin por ai as qe shikonte nga une

Nervozizem te shkaktone-Kur dikush mundohet qe fajin e vet tja hudhe tjetrit

Pendimin e gjenė-Ne ndergjegjen time duke lutur zotin te me fal

Humbja ose rrezimi qe keni perjetuar-Kur motra ime humbi bashkshortin ne luften e 99 dhe mbet e re me dy femij te vegjel vajzen 2 vj dhe djalin 4 muajsh

Suksesi-Ndertimi i familjes sime
Jeta ju faliminderit pėr qastet qė dhuruat Intervjus!
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-12-18, 10:06   #221
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė intervju!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Pershendetje Naki.
Une po marr pjes ne intervy-ne tande ama te lutem ta mbajsh sekret e mos ta botojsh ne ndonje gazete.

Qka Adhuroni- Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.
Qka ju brengos- Brenga ime me e madhe eshte padrejtesia. Nuk dua tja bej dikujt ate qe nuk e dua per vete.
Cila eshte cilesija e juaj- Posedoj shume por me e kenaqur jam se askujt si kam bere keq.
Deshira e juaj- Jete te lumtur e pa brenga.
Era e preferuar- Era e Trendafilave
Qka ju Gezone- Shoqeria e mire dhe muzika
Humbja me e madhe per ju- Kur isha tre vjeqe me vdiq nena. Kjo ishte humbje e pa kompenzueshme per mua.
qka eshte jeta per ju- Mister i pa zbuluar.
Kenga e preferuar- "Mire se vjen o vlla"-Ismet Bexheti
Loja,lotet si femije- Symbylltazi, nuk kam qare edhe shpesh. Disi jam mesuar ta ndryej dhembjen ne zemer, as sot nuk mundem te qaj.
Nervozizem te shkaktone- Gjerat pa lidhje, qe dikush ju jep rendesi.
Pendimin e gjene- Ska gjykates qe do te me gjykonte me shume se ndergjegjja ime.
Humbja ose rrezimi qe keni perjetuar- Largimi prej vendlindjes.
Suksesi- Shyqyr zotit i mire. Kam mbaruar nje shkolle te larte. Jeten private e kam te mire dhe e cmoj kete shume.

Me nderime Murgesha.
Koha iken mbi 14 vite ,nostalgjia per postimet ende eshte e fresket!


__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.