Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Poezia
Emri
Fjalėkalimi
Poezia Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-05-11, 10:08   #46
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

Jungjatjeta, jungjatjeta,
jeta i fsheh kėmbėt e veta
ka marr` hov` nga tatėpjeta
s`po na pyet fare e shkreta.
Nė ėndėrr apo zhgėndėrr jam
nuk di as veten ku e kam
njė djal` me vargje porsi prushi
po mė ngjan sikur Lasgushi!

__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-05-11, 19:25   #47
Gega 1
 
Anėtarėsuar: 02-12-09
Postime: 1,435
Gega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

Mire Idile qe s`ke harrue,
Vje ka i here na bo shoqni.
Kurre mos prit tane me t`kuptue,
Tane s`te kuptojne,as kur je n`shpi.


U`qit pune e kom lane krejt,
Masi edhe vet do s`i kuptoj.
Kur krise shpulla,a marr naj rep,
Sot n`u idhnofsha,prap harroj.


M`doket Syla ka ba be,
Masi n`parti s`jem aktiv,
Krejt qit sport me na e lane ne,
Ja po pret me shkue me e thirre.


Me e thirre po,po Kalimeri…
Mas bjondinave,kurre s`pushoi!
I thashe dje : o ti njeri,
Zgidhe njo se po t`fejoj.


Ja bac,s`due njo me marre.
Kur t`i marr,kom me i marre dy !
Kur t`um shkon njana n`gjini,
E kom tjetren, vet s`muj rri.


Qe de…ec e bjeri n`fije,
Pishpirik,e nuk po ngon.
Thashe ta qoj,le ta thrret Sylen,
E kah t`kthehet,m`bje duhan….

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Gega 1 : 13-05-11 nė 19:26
Gega 1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-05-11, 21:48   #48
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

_______Rikujtim per ata qe me kujtohen

_______Dikur moti kem pas qene________


Nga nje here kur rri ne shpi
me kujtohet kur ishim femi
boll shum rrishim tuj bertit
tash po thom se jemi rrit

Tuj kalu koha ma shum
erdhen ditet me pas forum
spo m'kujtohet me saktesi
n'ket forum kur un kam hy

N'krye t'vendit sikur trim :lol: :lol:
emrin thon e ka ADMIN
dhe truptoja qe e perforcon
emri i tij quhej BOND

Tuj lexue neper fleta
shpesh u shihte emri MURGESHA
thojshin eshte modratore
kishte marr GENTEN per dore

Ne forum ishte nje coban
emrin i tij ishte LAZDRAN
gjithkund shihej si autor
edhe ky moderator

Poezit i kishte merak
ai ish POETI NAK
sikur bleta neper shkoza
ashtu hidhej BARBAROZA

Veshun trash me tesha leshi
ne forum futet HONESTY
her ne kafe her te dashnia
i pranishem ishte VUSHTRIA

Pak dembel edhe me teka
simpatiku LIVOREKA
pran PC e celte drita
bukuroshen AFERDIRA

Shume i drejt edhe fiks
gjakovari yne MEMPHISX
me fjal pak por me merita
paraqitet shoqja DRITA

Kur ish puna per ide te reja
gjith i gjenim ato tek DEA
per me marr vesh fjalt e hallkut
per kto shquhej QIKA E AKULLT =( Ice Girl)

Deri ktu erdhem rehat
na i con dreqi do lugat
na pat ba forumin lam
emrin thon e ka SHEJTANK

K'tu filloj epok e re
shum te ri erdhen nder ne
shum i shkatht dhe tuj shetit
ne forum erdh nje TURIST

Nga njeher sillej ketej pari
po thot une quhem KERCOVARI
tash me shum duhej me shkrue
se ULIKSI n'radh u shtue

Njani thoshte jam virani
ma kish pas emrin GENTIANI,
vetem diten ish n'aksion
tash po e dini DIANA BOND

A po m'njihni na thot njana
dreqi e marrt thot jam LUANA,
nje i mir por tendnecioz
i rrezikshmi yne MAFIOZ
nje po thot rri prete dielli
thirrte veten KORKODILI

Shum e qet e me fjal t'pastra
n'forum ton ishte dhe MACA,
me do shkrime si Migjeni
shoqeris ju shtua DRENI

Po vjen njani pa kersit
vec forumeve thot jam rrit
s'baj asgje vec ndaj pleqni
e kam emrin ARBERI

Si t'jen puna e si t'jen moti
si t'kesh Zemren ta ban ZOTI
smund po rri pak pa kesh
se nje dit kemi me vdek
mos mi merrni kto fjal per tkeq
krejt forumi ke nje Meleq
n'qoft se kutj i duken tallje
20 her i kerkoj falje.

Tash ne fund nje urim
gjithmon paci disponim
n'qoft se kujt ka me i mungue
mos t'pritojn te me shkruj mue
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Honesty^uk. : 15-05-11 nė 11:44
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-05-11, 23:57   #49
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Idila Shiko postimin
Jungjatjeta, jungjatjeta,
jeta i fsheh kėmbėt e veta
ka marr` hov` nga tatėpjeta
s`po na pyet fare e shkreta.
Nė ėndėrr apo zhgėndėrr jam
nuk di as veten ku e kam
njė djal` me vargje porsi prushi
po mė ngjan sikur Lasgushi!
Idila, nese nuk eshte motra, frymszimi i Lasgushit duhet te jete gjithesesi!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-11, 00:02   #50
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

Ooo Honest ty te lumshin gishtat
Paske shkru bash si dikur Fishta
Kretj mir e me rend paske kujtue
Edhe kogja mallshem paske shkrue-

P.S. Me mallengjyen keto vargjet tua i nderuar, e jam krenare qe edhe vet isha protagoniste e atyre diteve te arta Dardane!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-11, 09:49   #51
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Ooo Honest ty te lumshin gishtat
Paske shkru bash si dikur Fishta
Kretj mir e me rend paske kujtue
Edhe kogja mallshem paske shkrue-

P.S. Me mallengjyen keto vargjet tua i nderuar, e jam krenare qe edhe vet isha protagoniste e atyre diteve te arta Dardane!

Ashtu edhe mu Murgeshe ,,,, veret ka dallaim te madh ajo koh me tash ka qen diqka shum mir !

HONEST FLM SHUM PER KETO VARGJE SHUM TE BUKURA!
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-11, 09:57   #52
Gega 1
 
Anėtarėsuar: 02-12-09
Postime: 1,435
Gega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

Knoi bylbyli o shoke,ni kang t`mallit.
Masi e kreu,u nal me pushue.
- O bylbyl,bre bier,knoma njo t`zarit,
M`u ka mushe menja,loto due me lue.
N`um rafte gjashqe,po ta jep fjalen,
T`marr me veti,kie me ba sefa.
Due me qel kafeteri t`madhe;
Ty ni kafaz,dhe `i bazen me u la.

Kafeterine veq per shoqni.
Ti n`bazen laju,dil me fluturue;
Me hi mrena,veq kush s`o n`parti,
Se m`vine me dy emna,s`muj me i dallue.

Allahile,krejt kane me bo qef;
T`jene kah t`jene,kon jashte nuk e lam;
Edhe pleqt e lagjes kemi me i nerue,
Veq mos t`shesin pordhe,kur s`kane qka me thane.
Gega 1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-11, 10:07   #53
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gega 1;2062415


Me e thirre po,po Kalimeri…
Mas bjondinave,kurre s`pushoi!
I thashe dje : o ti njeri,
Zgidhe njo se po t`fejoj.


Ja bac,s`due njo me marre.
[B
Kur t`i marr,kom me i marre dy ![/B]
Kur t`um shkon njana n`gjini,
E kom tjetren, vet s`muj rri.

….
aaa kadalekadale ti baci gega,kthemi qato 4 qi mi paske maren,une kom thonen viq me 7 ,purndrishe pu rri qishtuqene single.

he ty t'lumt dora e kalemi
qi na hjeshove kit dardani
kejt na tu gjith sa jemi
tu dhurojm viq dashuri

pasha qikit kapuqin tem kom mu bo edhe une poet i kti sheklli te ri
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-11, 10:28   #54
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

Ta kish dijtė nana jote se qysh po sillesh

ti neper forume qe po pshtillesh,

t'kish mbyt' vet me durt e saj

Derisa t'kish pa prej druri kah dridhesh
*

Ty t'ka qu baba n'gjimnaz

Dėgjo moj, me ty po flas

mirėpo ti neper forume

U bone VIP, moj tullusume.

*
Moj po thiu c'paske qelluar

Me patriota e hoxhallarė rrethuar

Ti nė forum, e une n'ballkon

Po shkėmbejmė mpuqqa me duar.

__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-11, 11:42   #55
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Ooo Honest ty te lumshin gishtat
Paske shkru bash si dikur Fishta
Kretj mir e me rend paske kujtue
Edhe kogja mallshem paske shkrue-

P.S. Me mallengjyen keto vargjet tua i nderuar, e jam krenare qe edhe vet isha protagoniste e atyre diteve te arta Dardane!Si shtegtar qe n'ket jet jemi
smund te rrim pa shiku pas
me kujtu shoqerin e vjeter
qe forumin e ngriten lart

Nuk mund te rri pa shkru me mall

kur kujtoj te madhin
BOND
qe me qef dhe pa pertes
zgjodh
Murgeshen zevendes te vet.


PS : edhe pse me vjen keq ta pranoj
por me duhet ta them qe ajo atmosfere dhe ato dite magjike per forumin DARDAN , nuk kane per tu perseritur kurre me
vertet ka qene periudhe e papershkrueshme
dhe qe forumi ishte bere obsesion per te gjithe ne kupolen Dardane te asaj kohe

Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Honesty^uk. : 15-05-11 nė 11:43
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-06-19, 08:05   #56
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,965
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk. Shiko postimin
_______Rikujtim per ata qe me kujtohen

_______Dikur moti kem pas qene________


Nga nje here kur rri ne shpi
me kujtohet kur ishim femi
boll shum rrishim tuj bertit
tash po thom se jemi rrit

Tuj kalu koha ma shum
erdhen ditet me pas forum
spo m'kujtohet me saktesi
n'ket forum kur un kam hy

N'krye t'vendit sikur trim :lol: :lol:
emrin thon e ka ADMIN
dhe truptoja qe e perforcon
emri i tij quhej BOND

Tuj lexue neper fleta
shpesh u shihte emri MURGESHA
thojshin eshte modratore
kishte marr GENTEN per dore

Ne forum ishte nje coban
emrin i tij ishte LAZDRAN
gjithkund shihej si autor
edhe ky moderator

Poezit i kishte merak
ai ish POETI NAK
sikur bleta neper shkoza
ashtu hidhej BARBAROZA

Veshun trash me tesha leshi
ne forum futet HONESTY
her ne kafe her te dashnia
i pranishem ishte VUSHTRIA

Pak dembel edhe me teka
simpatiku LIVOREKA
pran PC e celte drita
bukuroshen AFERDIRA

Shume i drejt edhe fiks
gjakovari yne MEMPHISX
me fjal pak por me merita
paraqitet shoqja DRITA

Kur ish puna per ide te reja
gjith i gjenim ato tek DEA
per me marr vesh fjalt e hallkut
per kto shquhej QIKA E AKULLT =( Ice Girl)

Deri ktu erdhem rehat
na i con dreqi do lugat
na pat ba forumin lam
emrin thon e ka SHEJTANK

K'tu filloj epok e re
shum te ri erdhen nder ne
shum i shkatht dhe tuj shetit
ne forum erdh nje TURIST

Nga njeher sillej ketej pari
po thot une quhem KERCOVARI
tash me shum duhej me shkrue
se ULIKSI n'radh u shtue

Njani thoshte jam virani
ma kish pas emrin GENTIANI,
vetem diten ish n'aksion
tash po e dini DIANA BOND

A po m'njihni na thot njana
dreqi e marrt thot jam LUANA,
nje i mir por tendnecioz
i rrezikshmi yne MAFIOZ
nje po thot rri prete dielli
thirrte veten KORKODILI

Shum e qet e me fjal t'pastra
n'forum ton ishte dhe MACA,
me do shkrime si Migjeni
shoqeris ju shtua DRENI

Po vjen njani pa kersit
vec forumeve thot jam rrit
s'baj asgje vec ndaj pleqni
e kam emrin ARBERI

Si t'jen puna e si t'jen moti
si t'kesh Zemren ta ban ZOTI
smund po rri pak pa kesh
se nje dit kemi me vdek
mos mi merrni kto fjal per tkeq
krejt forumi ke nje Meleq
n'qoft se kutj i duken tallje
20 her i kerkoj falje.

Tash ne fund nje urim
gjithmon paci disponim
n'qoft se kujt ka me i mungue
mos t'pritojn te me shkruj mue
Ku me ta shkrujt nje 10- she qka paske dit mi rendit dhe qendis naletat e fd- se me jav pas maru edhe ka nje granitur do ish kon mir me i kallxu demelis se duhet edhe ju mu qendis qejzit ....pak me qesh mos ma merni per keq aman hahaha

Me pelqev pa mas kjo poezi po edhe me bani shume me qeshhh :)


__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.