Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-11-05, 12:44   #1
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim Flesh News....

Lexues te nderuar ketu mund te lexoni gjithqka mbi Antaret e Forumit dhe Gjdo ngjare te re...Un qe po Raportoj jam Sy_Kaltra..

Ne qender te vendemndjes ishte Katundar e Qytetar

Ku pas shum debateve diskutimeve besa dhe disa perqarjeve ,,Ase se si nuk po bien ne pajtim Grupet e ndara qytetar e katundar ,,Dje ishte nje situat e acaruar por pas nderhyrjes se Domires dhe nje Apeli te dhen nga Ajo siē po shifet tani situata asht ma e qet ..

Dashuria ..

Jan qu ne kam i madh e i vogel mbas dashuris ..
Qka po bahet si do te perfundoj Askush nuk po din te pergjegjet Konkret ,veq jan ber lomsh me qifte e besa edhe ato qifte jo te renditura sipas deshires :roll:
Sepse po ndodh nga nje Person deshirojn nga dy veta e kshtu me radh..

Dashuri ne internet
Siē po duket i ka hanger dreqi te gjith jan dashuru sallat jan ba....Kurse ne fakt Dashuria ne internet sjell Vuajtje.
Sot Paparazi ishte ne vendin e ngjarjes dhe si duket Kercovari kiste ren ne nje Dashuri marramendese ........Kronika ne Vazhdim.


Citim:
Sy_kaltra shkruajti:
Ndaq more qy Veq mos prit shum se mbetesh me gishta n'goj Ishalla t'kalon
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari

U mundova te mos te dua po nuk mundem jam zemer lige.


Citim:
:cry: :cry: Nuk me do sykaltra. :cry: :cry: :cry:


Kurse anen tjeter Asht pregatit lishta e qiftave me te kerkuar ne f/d

Diana007Anėtarėsuar: 04 Oct 2004
Mesazhe: 15771
Vendodhja: Ne Hėnė
Postuar: 11.11.2005 13:42 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Memphixs & Diana007

Lazdrani & Murgesha

Naki & Flaka

Rafeti & Domira

Muki & Gjumashja

Uliksi & Spirl_girls

Dreni30 & Gentiana

Kercovari & Dogzona

Turisti & Luana

Agroni & Aferdita

Schütze& Zana e maleve

Laliloli& Ninnela

Honesty^uk & Anna

Siē po e shifni edhe juve Lexues te nderuar Asht nje rremuj nen Fantazin e dashuris se qiftnuar ne f/d.. Vazhdojm

Poezia

Siē duket doGzona Nuk i ka len vizitor qe hyn dhe lexon nje poezi nga aja te mos ja kris vajit :cry:

Po ashtu kemi Shum poet te mirfillt qe bajn copy past :lol: Keshtu kan zbuluar Paparazit :) Vazhdojm

Shendeti
Siq duket Ky Gripi shpezeve ka zgjuar vemendjet tek Opinioni dhe te Gjith jan te kuēur dhe po i bajn Pyetje Doktorit Forumit se ku te vakcionohen...Ne realitet 2 postime kan qen per dy dit :P

Diaspora Shqiptare

Sot Kishim bje intervist me bashkbiseduesit e temes Ku siē duket edhe po shifet ..Se dimri asht ne prag dhe e Ter vemendja i edht kushtuar western union duke shiquar % sepse asht koha per tu shkundur :lol:

Dashuri & Sexi

A do te martohen katundar e qytetar esht nje nder temat kryesore dhe ku deshironi te beni sex po ashtu si lozni per te aritur deri te sexi.

Shpresoj Grupet e ndara do te hasin ne mire kuptim tek martesat katundar e qytetar,,,nese nuk do te ket ndryshime se shpejti do te nderyn Naki Lazdrani Murgesha etj qe te bisedojn shtruar dhe te shiqojn se ku asht problemi..

Ku deshironi te beni sex :lali kishte shpreh deshiren ne Moll..Domira ne karrim Kompjuterit..Vushtrria ne kashte..dhe shum mendime te tjera mahnitese te adhuruesve te sexit ..

Si lozni per te aritur deri te sexi: Murgesha ka deklaruar se duke luajtur Kile..Sy_Kaltra thot se asht plak dhe e vetmja mundesi asht vallzimi per taja zgjuar vemendjen e plaut te saj...Urata thot se pse nuk tregoni nuk ka mbare ne sex,,siē duket aja nuk e kishte problem fare :P ..Kurse vendasi ka dhen pergjegje marramendese sa me duket te gjith po e bajn ate prov,,,Ndersa vushtrria asht ne pregatitje te shrehurit lidhur me ket,,Po presim..

Feja e Shqiptarit,
Thirr e mos hy

Mėsime nga Kurani
Ka mjaft nxenes qe mesojn me vemendje.

Mėsime nga Bibla
Ka mjaft te interesuar te mesojn nga bibla..

Ne munges te reporterve tan qe ishin shum te zen per fen nuk kemi material te hollesishem :oops:

Kultura kombėtare

Barbaroza siq duket po shifet se asht duke e ber nje gjurmim te them me do lira me do Flamura qe redaksia jon po :shock: kurr nuk i kishin pa..E ardhmja e saj parashikohet te jet nje HollYllwoD Shqiptar..

Bisedoni nė gjuhėt e huaja

secelli per qef t'vetin thirr e mos hyn sen spo mar vesh ,,sepse po fliten te gjitha gjuhet e botes...Dhe konkludojm se shqiptari ka arrit shum qka sa nuk po len gjuh pa ditur ...

Pėrshėndetje dhe Urime
Lexues te nderuar mbasi qe kan arrit shum urime dhe pershendetje nga pa mundesia per ti lexuar sepse po arrijn afer 50 pershendetje e urime ne dit..Un kisha me cek se ne Urimi me i ri ka qen se Diana007 ishte martuar dhe te gjith ja uronin martesen..Po ashtu Murgesha Kishte Lindur nje Djal dhe e emroi me emrin Lazdrani asht kall f/d me muzi e dajre..Vazhdojm

Pa Cenzurė
Ka mar hov kja tem ,,Por siq duket ne mungesen e Gjebrailit dhe Dilingjis pak sa asht lan me nje an ,,Por kemi munges lidhur me te dhenat e kesaj teme sepse Po kerkohet reporter me eksperienc qe te hyj ne te :oops: :oops:


Humori

turisti Kercovari dhe Urata si duket kan qen te humbur mbas budallalliqeve te tyra te fantazuara ,,gje qe ne fakt jan njerez te ngritur e te lajn ndej me shprehjet dhe bisedat e tyre..

Kurse nje fotograf Nga Amerika i quajtur me nofken Krrokodilli--Kishte ber nje montash me foto ku nuk kemi material te dim se sa asht publiku i kenaqur lidhur me ket...Kronika ne vazhdim ..


Kja siē duket ishte Murgesha :lol:

Ndersa njeri nga parapazet e redaksis tan e Nxunen Krrokin duke i shkuar Rilindes ne prizeren ...Kronika..
Lexues te nderuar Faleminderit per vemendje te Gjitha keto ishin Flesh News..Do te shihemi perseri ne emisionin ton te ardheshem..

Deri ate her Mir mbeteshi Tung Tung..


__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-11-05, 12:54   #2
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ahahahhaaahhahahaahhahhahahahahahahhahhaahahahahha hahhahahhaa

Ohhhhhhhh Diqa breeeeee po shyqyr s e askush nuk me pa

Te Lumt Sykatra se thi je valla
Mpuq Syne :D
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 12:57   #3
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 13:02   #4
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sy_kaltra
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ku ku kret moren vesh qe jam martu moj :P
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 13:04   #5
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Gjithqka reale nuk mshefesh dot nga paparazit e mi :P :P :lol: :lol: :lol:
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 13:07   #6
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:roll: Veq mos me bon hor najsen :lol: :lol: :lol:
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 13:08   #7
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

skom qa met ba hor moj ruju vet :P :lol:
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 13:16   #8
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Po duna me pas kujdes :P
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 13:45   #9
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kujdes pra ,,se nuk pshton leht tona :P :lol:
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 13:49   #10
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ku qik sa her t e shoh po dashna me ki per teje :roll:
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 14:04   #11
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

:lol: :lol: :lol: :lol: E lash zemren te marre ndonje tjeter se ti ej e martume me gurin. :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 15:36   #12
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

ok ok paparazet jan nen percjelljen tende :lol: :lol:
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 16:07   #13
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Flesh News....

Citim:
Lexues te nderuar ketu mund te lexoni gjithqka mbi Antaret e Forumit dhe Gjdo ngjare te re...Un qe po Raportoj jam Sy_Kaltra..
E kush tė angazhoi moj ty me i dhėnė Fash Lajmet e Forumit.
:evil: :evil: :evil: :evil:
(Du me kupė prej inatit qė s`mė ka rėnė nė med para teje.)

Citim:
Shpresoj Grupet e ndara do te hasin ne mire kuptim tek martesat katundar e qytetar,,,nese nuk do te ket ndryshime se shpejti do te nderyn Naki Lazdrani Murgesha etj qe te bisedojn shtruar dhe te shiqojn se ku asht problemi..
Kemi arriturr nė pėrfundim se pėr me i ndal kėto grindje Katundarė&Qytetar, na duhet me shku nė Kosovė e me i ba listat e dhunshme tė martesave ku nuk pranohen mė martesa qytetar-qytetar, apo katundar-katundar po vetėm tė pėrziera.
Kemi me ja u ba ma zi se nė Dardani.
:lol: :lol:


Citim:
Si lozni per te aritur deri te sexi: Murgesha ka deklaruar se duke luajtur Kile..
Po nxehet moj trupi duke vrapuar e pastaj, pa qare po duhet me e fresku. :lol: :lol:


Citim:
..Po ashtu Murgesha Kishte Lindur nje Djal dhe e emroi me emrin Lazdrani asht kall f/d me muzi e dajre..Vazhdojm

Pėr ēudi ende s`po e di kush ėshtė babai, dhe as si kam mbet shtatzėnė.
Porosia: Kujdes se edhe germat tė rrezikshme, po tė lojshin shtatėzanė pa e ditė hiq.

Citim:

Kja siē duket ishte Murgesha :lol:
Kėtė ja pata drejtuar atij Ledhatimit po se di ku dreqin e thej qafėn e tash vetėm mė ka mbetė me vra shpendė apo shpezė, se gjuhėtarėt e forumit ende nuk kanė ardhė nė pėrfundim se si duhet tė ju thojmė Shpezėve.


Citim:
Lexues te nderuar Faleminderit per vemendje te Gjitha keto ishin Flesh News..Do te shihemi perseri ne emisionin ton te ardheshem..

Deri ate her Mir mbeteshi Tung Tung..
Edhe unė tė dėshiroj Flash Lajme Taze sa mė tė shpeshta. :lol: :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 16:31   #14
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Flash News

C'ka ju gezoi-hidheroi ?

Lexues te nderuar Sa po kemi mar nje Lajm Ku thuhet se Kercovarit nje Zonje Anonime i ka Shreh Dashuri Kercovarit..
Por me sa Duket Kercovari Nga Befasia dhe Gezimi I ra Tė Fiket dhe Momentalisht Gjendet ne Kliniken Univerzitare te quajtur :arrow: Qmenduri ne Dashuri....Kronika ne vazhdim lidhur me Mesazhin Privat te Kercovarit .......

Citim:
Pershendetje Kercovari i nderuar!
Nuk dua te shqetesoj vetem dashta te uroj nje wikend te kendshem , te mbare e perplot supriza!
Flm per respektin qe ke ndaj meje ketu ne FD!
Vertet kam zbuluar se je njeri i menqur dhe i dashur !

Pa keqkuptime te lutem!
Paparazit

Siē do te shifni edhe ju ne vazhdim Lexues te nderuar Reporteret tan ishin ne vendin e ngjarjes ku rrafet llapjani i shkret ishte Lodhur e dermuar nga puna e ti e mundimshme dhe Domira adhuruesja e flakt e rrafet llapjanit i kishte servuar Pije freskuese qe te kalojn qaste rromantike qe te dy bashk pas nje dite pun te mundimshme......Kronika ne Vazhdim .........


Domira
Moderator/e


Anėtarėsuar: 02 Feb 2005
Mesazhe: 5424

Postuar: 10.11.2005 14:55 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Qe Rafet leng boronicash te fresketa llokum e te beft mire. Po e le ne frigorifer deri sa te kthehesh prej puneNe Shpresojm qe sa me shpejt te Thurret nje Kurorizim Lidhur me Dashurin dhe romancen qe egziston mes Domira-es & rrafet llapjani..


Mir u ndegjofshim ne Edicionin ton te ardheshem..
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-05, 16:37   #15
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Ska te beje me dashuri ky mesazh vetem me respketin qe tregon Zonja e nderuar ndaj Kercovarit,po ashtu edhe Kercovari.

Demantoi personalisht
Kercovari


__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.