Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-02-08, 14:28   #1
Strong
 
Anėtarėsuar: 13-02-08
Postime: 5
Strong i vlerėsuar jo keq
Post Kėrkes pėr AOP

Pėrshėndetje staffi i nderuar i Dardanis. Jam User i rregullt i Dardani's dhe bėj Applikacion pėr AOP ne dhomėn #Dardania.
Pėrndryshe jam student.
Mosha: 21 vjeēar
Vendodhja: Maqedoni ( RM )
Seksi: M
Internetin e kam nė shtėpi.
Pėr shkaqe personale kisha dashur qe nese mar access kisha pasur dėshir dhe sipas mundėsive qė ata ti bėni add nė Nick: Hawk
Kam eksperienc shum tė madhe me internet dhe per kete e shoh te arsyeshme qe mund tju ndihmoj. Pėrndryshe besoj se asnjeri prej @ sdo te ket me mua problem personalisht poashtu edhe userat, mirpo nese un jam shkaktari i ndonje problemi ne staffin tuaj sinqerisht do te largohem pa mos mu terhek verejtja nga asnjeri.
Sa per ti njohur, njihem me Gjilanasin, Chemical, Uhustle, Laii. Albaner etc.
Me rrespekt nga un, ju dėshiroj Suksese ne te ardhmen.
Shpresoj tė kem pėrgjigje POZITIVE.


Strong Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-02-08, 17:52   #2
Paperoni
 
Avatari i Paperoni
 
Anėtarėsuar: 04-04-06
Vendndodhja: Heilbronn (D)
Postime: 41
Paperoni i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Paperoni
Gabim Titulli: Kėrkes pėr AOP

Strong ju faleminderojm per kerkesen qe ke ber dhe qe ke deshir te ndihmojsh chatin tone
por me te vertet kemi teper Operator
besoj se vjen dhe koha jot nje dite..
flmnd kalo bukur
__________________
Mos i Lėndo o Zot se jan tė ri..
Paperoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-08, 19:04   #3
Strong
 
Anėtarėsuar: 13-02-08
Postime: 5
Strong i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kėrkes pėr AOP

Sa per informata sot BeK mboni add acc po njeri prej Operatorve sdi qka i kish then pv dhe mi largoj meniher. Seshte arsye aty PAPERONI.
Diskuto me Galaxy me Swat me Albaner ne #OPS edhe te tregojn se keshtu ka qen.


Strong Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 2 (0 Anėtarėt dhe 2 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.