Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-04-08, 14:35   #1
ma_origano
 
Anėtarėsuar: 08-04-08
Postime: 1
ma_origano i vlerėsuar jo keq
Gabim Kerkes per @op ne #dardania

Me falni por edhe nje here pe bej nje kerkes me nje nick tjeter ne dardaia,de .Un jam me nick Ma-Origano ne dhomen #dardania ne chat te dhent i kini ne temen e meparshme dhe jami i gashem tu vije ne ndihme


ma_origano Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 08-04-08, 21:01   #2
Paperoni
 
Avatari i Paperoni
 
Anėtarėsuar: 04-04-06
Vendndodhja: Heilbronn (D)
Postime: 41
Paperoni i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Paperoni
Gabim Titulli: Kerkes per @op ne #dardania

Orango:
flmnd per ndihmen tuaj por me te vertet kemi teper Aop,
si te kerkojm Aop Operator de u japim lajmin..
flmnd per mirekuptimin.


__________________
Mos i Lėndo o Zot se jan tė ri..
Paperoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.