Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-04-08, 23:54   #16
E-Monda
 
Avatari i E-Monda
 
Anėtarėsuar: 06-04-08
Postime: 10
E-Monda i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Pershendetje
Edhe pse kam ber kerkes per Aop
Ju lutem skeni nevoj te grindeni as te ndermeni ket tem timen sekrete
E ju Driloni pak me mir sillu, se po te isha si disa tjera kishe per te konkuru me mir por prap rrespekt per ty, se te kuptum si je
Me rrespekt Monda
__________________
Njeriu i Vendost pa genjeshtra esht klasse$
E-Monda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-04-08, 00:02   #17
niemand
Kalimtar i rastit..
 
Avatari i niemand
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Vendndodhja: Philadelphia
Postime: 518
niemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashur
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Tem timen sekrete? Mos mendove Private Monda :P

Pershendetje per ty " Nqs nuk xhelozon ai cuni pi struge" ha ha , e uroj ta marresh se deri tani lloj lloj u ba @ e ti qe je moti koh pse mos me marr..

niemand
__________________
O Zot per vete sdua gje jo.. por per prinderit nje nuse te bukur..!
niemand Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-08, 00:08   #18
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Ndaq kuptoni e ndaq mos kuptoni, ne qeverine dhe organet zyrtare te ks, duhet patjeter minimal 33% te jene femra e ju jeni bo "mushki llogor"..............
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-08, 00:16   #19
Paperoni
 
Avatari i Paperoni
 
Anėtarėsuar: 04-04-06
Vendndodhja: Heilbronn (D)
Postime: 41
Paperoni i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Paperoni
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

secila kerkese meret ne konsiderim..
dhe puna e Mondes , por ju lutem kjo eshte TEME qe ka hap vajza
nje kerkese per Aop,e cka ka ju te perlaheni ne keshtu teme!
Niemand cka je be kaq Aktiv !?
__________________
Mos i Lėndo o Zot se jan tė ri..
Paperoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-08, 00:20   #20
niemand
Kalimtar i rastit..
 
Avatari i niemand
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Vendndodhja: Philadelphia
Postime: 518
niemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashur
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Ne forum kam qen aktiv gjithmon :P Pse pyet?
__________________
O Zot per vete sdua gje jo.. por per prinderit nje nuse te bukur..!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga niemand : 12-04-08 nė 00:21
niemand Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-08, 02:23   #21
Laii
 
Anėtarėsuar: 06-04-06
Vendndodhja: Struga
Postime: 69
Laii i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

heh sa interesant ...

veq kisha thon qe disa e disa nga ju psh : peja-boy .... drop... etj etj nuk meret parasysh vota juaj dhe postimi juaj qe postoni ketu .. pasi qe ju nuk jeni ne staff keshtuqe mos postoni kote kot ....

ka kush vendos ketu

ju flm
__________________
United States Of Dardania
Laii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-08, 09:06   #22
niemand
Kalimtar i rastit..
 
Avatari i niemand
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Vendndodhja: Philadelphia
Postime: 518
niemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashur
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Laii
.... drop... etj etj nuk meret parasysh vota juaj dhe postimi juaj qe postoni ketu .. pasi qe ju nuk jeni ne staff keshtuqe mos postoni kote kot

Si oreee? dRoP eshte SOp ..? hahahaha vertet kisha lut moderatoret ta fshijn nje shkrim te till ( qe ka shkru laii ) se per zotin.. do marr sulm ne zemer ai cuni..

p.s Po mua me lejohet te postoj jasht votimeve :PP se si shum me pelqen ti ngacmoj shefat qe i mesuam me instalu mirc :P

niemand
__________________
O Zot per vete sdua gje jo.. por per prinderit nje nuse te bukur..!
niemand Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-08, 10:47   #23
Mushtishti
 
Anėtarėsuar: 08-11-07
Postime: 120
Mushtishti i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga niemand
Si oreee? dRoP eshte SOp ..? hahahaha vertet kisha lut moderatoret ta fshijn nje shkrim te till ( qe ka shkru laii ) se per zotin.. do marr sulm ne zemer ai cuni..

p.s Po mua me lejohet te postoj jasht votimeve :PP se si shum me pelqen ti ngacmoj shefat qe i mesuam me instalu mirc :P

niemand
hahahahahahhahahahahhahahahahahhhahahahahah kto ngacmimet e tua vetem mbejn per tqeshur asgje tjeter,,,Mundohesh shum filozof i madh me qen amo e kot.
Mushtishti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-08, 10:51   #24
Mushtishti
 
Anėtarėsuar: 08-11-07
Postime: 120
Mushtishti i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga niemand
Po mire e ke ti , se ne kohen tende vetem me te then nje femer "Te dua" ti edhe mamen ja ke dhan te atit te saj.. e leje me nje @.. prandaj nuk eshte per tu habit .. me ty se tani normal qe ja fut kot dhe flet neper forume si femij ( se edhe ashtu je ) por me keq mos shkruaj me nick-a te huaj.. apo ja more inati se te hoqen nga stafi :P

E njerz interesi sikur ti e disa disa.. asnjeher sju ka ec me shum se 3..4 muaj po ashtu edhe ty..

Hajt tani shkruaj edhe me ndonje nick tjeter.. se te ben mire.

niemand
Pik spari sme ka hjek askush por e kam ber vet dorheqjen ,, Sjam un gjilanas meju dhon femrave Bann e akill qe nuk flasin pv ,,e sa per mamin ti ndoshta e ke dhon e jo provu e flet me prova ,,, Kshtu qe ke Kujdes nfjalor se e tregon kulturen tende e e qet veten posht se e din qe mundohesh kogja i madh me qen me fjal si filozof.
Mushtishti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-08, 11:15   #25
niemand
Kalimtar i rastit..
 
Avatari i niemand
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Vendndodhja: Philadelphia
Postime: 518
niemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashur
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Pėr ty kam qen , jam , dhe do te jem si nje njeri i madh dhe serioz .. e dorheqja eshte ndryshe nga ajo "del sop" ..

Sidoqoft.. eshte e kot te diskutohet me nje njeri "interesi" si ty..

ik tani mos me cito me mua se sdua te lexoj fjal tua qe drejtohen ne adres timen.

niemand
__________________
O Zot per vete sdua gje jo.. por per prinderit nje nuse te bukur..!
niemand Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-08, 13:00   #26
Mushtishti
 
Anėtarėsuar: 08-11-07
Postime: 120
Mushtishti i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :P :P,, ateher kur sdo metu drejtu ne adresen tende as Mos u kap per timin shum se mduket qe ti ja fillove e jo un..

dRop.
Mushtishti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-08, 16:26   #27
niemand
Kalimtar i rastit..
 
Avatari i niemand
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Vendndodhja: Philadelphia
Postime: 518
niemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashur
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

U prish dynjaja... nxenesi me ofendu mesuesin qe ja msoj edhe shkronjen "a" te chatit si me shkru .. kjo eshte per tu ardh keq.. veq zoti i madh shyqyr e ju ka dhen vetem at trup se per ne kok as "kasht" skeni .. e leje me mend..

niemand
__________________
O Zot per vete sdua gje jo.. por per prinderit nje nuse te bukur..!
niemand Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-08, 19:00   #28
Mushtishti
 
Anėtarėsuar: 08-11-07
Postime: 120
Mushtishti i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

hahahhahahhahahahhhahahhahaha Shyqyr qe sje ndoj i madh se quden e kishe bo ti .

dRop.
Mushtishti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-08, 17:57   #29
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Laii
heh sa interesant ...

veq kisha thon qe disa e disa nga ju psh : peja-boy .... drop... etj etj nuk meret parasysh vota juaj dhe postimi juaj qe postoni ketu .. pasi qe ju nuk jeni ne staff keshtuqe mos postoni kote kot ....

ka kush vendos ketu

ju flm

Hahahahah U Laii a ktu koke a ??
Me fal pash besen se ste paskam pa !!!

Hahahaha Une thash jo, se saher them Po per dikend asnjeher nuk i Japin @ keshtu qe provova te kundertetn mos Admin po Punojn ne te Kunderten time .....

Shpresoj qe e Dashura Jote te Ze Vendpunimin ne nje Firme me te dashurin e Saj ...

Respekt
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-08, 18:00   #30
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mushtishti
Pik spari sme ka hjek askush por e kam ber vet dorheqjen ,, Sjam un gjilanas meju dhon femrave Bann e akill qe nuk flasin pv ,,e sa per mamin ti ndoshta e ke dhon e jo provu e flet me prova ,,, Kshtu qe ke Kujdes nfjalor se e tregon kulturen tende e e qet veten posht se e din qe mundohesh kogja i madh me qen me fjal si filozof.
Shume mire qe ke dhon Dorheqje, mire qe paske Kuptu se nuk eshte ajo Ulese per Prapanicen tende ....Urime Dorheqja Zotri Minister..


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.