Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-04-13, 07:29   #241
zanaa
Prap e fshehur pas Teje
 
Avatari i zanaa
 
Anėtarėsuar: 19-10-12
Vendndodhja: Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje mė gjenė duke t'kėrkuar Ty
Postime: 612
zanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

__________________
Zhgėnjimi t'a mbyll' zemren,por t'i hapė sytė...
zanaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-04-13, 18:00   #242
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Lindė nga sytė, perjetohet nga shpirti !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-13, 18:01   #243
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Lindė kur je i humbur, vdes kur ti vrapon!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-13, 18:03   #244
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Ofrohet si aroma trendofilit, kur ti mendon si ēdo gje qilbesire !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-13, 18:04   #245
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Te perqafon, ateher kur ti mendon diku tjeter !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Oqeani : 20-04-13 nė 18:05
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-13, 18:10   #246
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Tė mbathė kėpucėt edhe pse nuk ke ku tė shkosh !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-13, 20:48   #247
Fshatari
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 7,962
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Lindė kur je i humbur, vdes kur ti vrapon!
Kjo fjala vdes eshte vdekjeprurese per dashurine! Nese ke mundesi me e zbut pak se po del teper e forte !
__________________
Vėrejtjet, sugjerimet,mesazhet i vė nė kėtė adresė :
http://fshatari.perso.neuf.fr/index.php?skeda=libri
Fshatari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-13, 15:41   #248
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Pėr mendimin tim, dashuria ėshtė mė tepėr njė ide sesa njė ndjenjė.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-13, 15:46   #249
zanaa
Prap e fshehur pas Teje
 
Avatari i zanaa
 
Anėtarėsuar: 19-10-12
Vendndodhja: Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje mė gjenė duke t'kėrkuar Ty
Postime: 612
zanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Nese dike e do shume,lere te lire.....
__________________
Zhgėnjimi t'a mbyll' zemren,por t'i hapė sytė...
zanaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-13, 16:11   #250
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zanaa Shiko postimin
Nese dike e do shume,lere te lire.....
Ani
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-13, 16:29   #251
zanaa
Prap e fshehur pas Teje
 
Avatari i zanaa
 
Anėtarėsuar: 19-10-12
Vendndodhja: Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje mė gjenė duke t'kėrkuar Ty
Postime: 612
zanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Dashuria eshte si nje grop ku te gjithe bien brenda,une nuk desha por me reshqiti kemba...
__________________
Zhgėnjimi t'a mbyll' zemren,por t'i hapė sytė...
zanaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-13, 16:30   #252
zanaa
Prap e fshehur pas Teje
 
Avatari i zanaa
 
Anėtarėsuar: 19-10-12
Vendndodhja: Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje mė gjenė duke t'kėrkuar Ty
Postime: 612
zanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

__________________
Zhgėnjimi t'a mbyll' zemren,por t'i hapė sytė...
zanaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-13, 10:56   #253
AmonRa
 
Anėtarėsuar: 14-12-12
Postime: 163
AmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Tė gjitha dashuritė, me kalimin e kohės veniten; vetėm dashuria pėr pushtet, me kalimin e kohės, sa vjen e shtohet.
AmonRa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-13, 13:24   #254
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

QUOTE=Zero Cool;2280759]Pėr mendimin tim, dashuria ėshtė mė tepėr njė ide sesa njė ndjenjė.[/QUOTE]


5-07-11, 11:23 #95 Zero Cool
AdministratorėtTitulli: Thenjet me te bukura per dashurine

dashurine e vertet e ndjen kur e ke humbur
__________________


22-10-11, 20:27 #101 Zero Cool
Administratorėt

Titulli: Thenjet me te bukura per dashurine

Smund te ndahen dy zemra qe duhen ♥
__________________

-12-11, 16:25 #103 Zero Cool
Administratorėt


Titulli: Thenjet me te bukura per dashurine

Dashurinė mund t'a shprehėsh nė shumė mėnyra, ata tė cilėt dashurojnė, gjithmonė do t'a shohin.
Dashuria ka shumė zėra, ata tė cilėt dashurojnė, gjithmonė do t'i dėgjojnė.
__________________


27-01-12, 14:04 #112 Zero Cool
Administratorėt


Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Ndoshta dashuria ėshtė si fati, ju duhet tė ndiqni ēdo rrugė pėr ta gjetur atė.

by zc :P
__________________

27-01-12, 14:52 #113 Zero Cool
Administratorėt


Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

A e dini se nė dashuri komandon ai qė dashuron mė pak?

Arsyeja e shėndoshė dhe dashuria janė armiq tė pėrbetuar.
__________________
16-05-12, 15:54 #127 Zero Cool
AdministratorėtTitulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Dashuria ėshtė si deti, i qetė apo i trazuar, vetėm njė notar i mirė mund tė mbijetojė.
__________________

3-05-12, 14:01 #137 Zero Cool
AdministratorėtTitulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Dashuria pa respektin ėshtė si njė engjėll pa njė krah.
__________________

25-06-12, 18:22 #149 Zero Cool
AdministratorėtTitulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Nese nuk e ke ate qe e don, duaje ate qe e ke, sepse jeta eshte kjo e jo ashtu siē duhet te ishte,,,
__________________

26-06-12, 19:28 #153 Zero Cool
AdministratorėtTitulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Njerėzit mendojnė se gjėja mė e keqe ėshtė tė humbėsh personin tė cilin e doni. Gjėja mė e keqe ėshtė tė humbėsh veten ndėrsa doni mė tepėr se duhet dikė tjetėr.
__________________

27-06-12, 17:26 #154 Zero Cool
AdministratorėtTitulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Love is like a coin ,one side tears and another side smile.
-----------------------------

02-02-13, 15:42 #233 Zero Cool
Administratorėt
Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

Duke patur frigė se mos rrėzohesh nga pema e dashurisė, atėherė nuk mund ta marresh dot frutin qe ti dėshiron te shijosh.
__________________
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-13, 13:59   #255
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Lightbulb Titulli: Thėnje tė forta pėr dashurinė

hahahah turisti krejt qato i mendoj plus disa thėnje tjera (qė s`pom kujtohen momentalisht pėrvec kėsaj nga Osho):

Osho: Dashuria dhe meditimi ėshtė parolla ime. Dashuroni dhe meditoni. Meditoni dhe dashuroni.

eeeeeeeeeeeeee qe mu kujtuan disa fakte:
1. Burrat tė cilėt e puthin gruan e tyre nė mėngjes, jetojnė 5 vjet mė shumė se sa ata qė nuk e bėjnė kėtė gjė.

2. Kėnga e parė pėr dashurinė ėshtė shkruar 4 000 vjet mė parė dhe vjen nga njė zonė midis Tigrit dhe Eufratit.

3. Nėse vjen momenti pėr intimitet qė nė fillim tė marrėdhėnies, 78% e vajzave nuk pranojnė nėse nuk janė depiluar.

4. Vajzat feministė kėrkojnė mė shumė se tė tjerat tė kenė njė marrėdhėnie romantike.

5. Dy tė tretat e njerėzve raportojnė se kanė renė mė shumė nė dashuri me dike qė kanė vite qė e njohin, se sa me njė tė sapo njohur.

6. Njerėzit qė tregojnė historinė e tyre tė dashurisė e bėjnė kėtė pasi mendojnė se procesi ėshtė jashtė kontrollit tė tyre.

7. Dashuria nxit njė efekt qetėsues nė trup dhe mendje pėr tė paktėn njė vit, gjė qė ndihmon ruajtjen e sistemit nervor.

8. Dashuria ka tė njėjtin efekt nė trup njėsoj si edhe frika e madhe. Te njė person i dashuruar shfaqen tė njėjtat simptoma si tė njė person qė ndjen njė frike tė madhe – zmadhim tė bebes se syrit, duar tė djersitura, dhe rritje te tė rrahurave tė zemrės.

9. Skanimet e trurit kanė treguar se kur njeriu shikon foto tė njeriut tė zemrės, truri reagon menjėherė duke treguar dėshirė.

10. Vajzat e fisit Tivi nė Pacifikun jugor martoheshin qė nė lindje.

11. Shėrbimi “Detektori i dashurisė” i shpikur nga operatori telefonik KTF supozohet se tregon seriozitetin e njeriut tė dashur, nėse ai vėrtet ėshtė i ndershėm nė atė qė thotė. Telefoni analizon kordat e zėrit pėr tė parė nėse ai flet me dashuri apo jo. Pėrdoruesi merr njė analize tė bisedės nėpėrmjet njė mesazhi i cili tregon afeksionin, surprizėn, pėrqendrimin dhe ndershmėrinė me tė cilėn ka folur personi tjetėr nė lindje.

12. Rreth 11 pėr qind e grave kontrollojnė menjėherė “online” pėr tė parė tė dhėnat e njė personi qė e kanė takuar ose qė presin ta takojnė, kundrejt 7 pėr qind tė meshkujve.


13. Me kalimin e kohės, partneret tentojnė tė kenė gjithmonė e mė shumė tė njėjtat sjellje.

14. Njerėzit tentojnė tė kthejnė mė shumė kokėn nė tė djathtė se sa nė tė majtė kur puthin dike (65 pėr qind e njerėzve e kthejnė kokėn nė tė djathtė).

15. Tradita e unazės se fejesės ka ardhur qė nė shekullin e 15.tė, kur Duka Maximillian i Austrisė i dha njė unaze tė fejuarės se tij Mary nga Burgundy.

16. Rreth 43 pėr qind e grave preferojnė qė partneret tė mos tregojnė shenja “dashurie” nėse nuk janė tė sigurt pėr njė lidhje.

17. Njerėzit qė sapo kanė renė nė dashuri tregojnė zvogėlim tė hormonit serotoninė, nė nivele aq tė ulėta sa dhe tė njė person i sėmure.

18. Aeroporti Ndėrkombėtar i Filadelfias mbahet si numri 1 pėr lidhjet e dashurisė gjatė kohės se pritjes.

19. Sipas njė teorie matematike, ne duhet tė takojmė shumė njerėz para se tė zgjedhim partnerin e pėrjetshėm. Sipas probabilitetit vetėm kėshtu ka mė shumė shanse pėr njė ēift tė suksesshėm.

20. Mjekra e burrave rritet mė shpejt kur ata mendojnė pėr seks.

21. Verona, qyteti italian ku u luajt vepra e Shekspirit “Romeo dhe Zhulieta”, merr rreth 1000 letra ēdo vit nė adrese tė Zhulietės, ēdo Valentin.

22. “Nėse njė person refuzon njė lidhje, personi bie edhe mė shumė nė dashuri me atė person qė nuk e ka pranuar”, thotė Helen Fisher autor i librit “Pse dashurojmė”. Pjesėt e trurit qė aktivizohen kur ne jemi tė gėzuar vazhdojnė tė mbetėn aktive.

23. Ka njė arsye pse ndodhin romancat nė zyre. Rėnia nė dashuri ėshtė shumė e lidhur me afirmitetin. Ngjallet familjariteti, qetėsia, afėrsia dhe romanca.

24. Njė nė pesė marrėdhėnie dashurie afatgjata ndodhin pasi njeri nga partneret ėshtė i pėrfshire nė tė.

25. Njė marrėdhėnie romantike i bėn tė dy partneret tė lumtur. Sa mė afėr ndihemi, aq mė tė lumtur jemi.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 05-05-13 nė 14:12
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:56.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.