Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-07-09, 23:21   #1
Gloss
Drejtor
 
Avatari i Gloss
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Vendndodhja: DE
Postime: 59
Gloss i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Gloss Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Gloss
Thumbs up Urime dardania 10 vite me ju !

Miqė tė dashur tė dardania.de,

Sot dardania.de ka ditėlindje, dhe festojmė tė gjithė sė bashku.

Dardania ėshė krijuar mė 1999 nga Bekimi, ish pronar i dardania.de pastaj ka kaluar nė pronė tė Ilir.T dhe Musa.M. Gjithė kto vite stafi i faqes ka punuar pėr argėtimin tuaj, pa pushuar asnjė moment. Dhe pa ju sdo kishte arritur atje ku ėshtė sot, njė nga faqet mė tė njohura shqiptare. Bashkė punuam miqė, dhe sot tė tėrė bashkė festojmė.

Gėzuar 10-vjeēaren e dardania.de e kalofshit mirė.

Nga stafi dardania.de

E Hėnė, 06 Korrik, 2009


__________________
Dardania.de 1999 - 2010

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Gloss : 05-07-09 nė 23:22
Gloss Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-07-09, 23:52   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urime ditėlindja Dardania ime e dashur.

Gėzofsh edhe shumė ditėlindje tjera.Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Keshtu dukej Dardania me 20. 12. 2004

Titulli: 100.000 Postime. Urime Dardani.

Pėr tė gjithė anėtarėt, pėr mundin e tė shkruarit, pėr argėtimet e shumta qė na ofron ky forum
Uriimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Citim:
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 100.000 artikuj
Forumi ka 3896 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė fita
27 pėrdorues online: 7 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar DEA, Drenicaki, Luana, Mafiozi, MemphiSx, Murgesha, turisti
http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=15533


E kėshtu duket sot me 06.07.2009

Vizitorėt aktivė aktualisht: 256 (22 anėtarė dhe 234 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.

Murgesha, Afrimi_17, BETO, elsaaa08, ermaluZ, Kaqanikasja, krijuesiii, lirik, Scooby-Doo, Tomori, turisti+, uck_aksh


Tema: 10,904, Postime: 1,259,772, Anėtarėt: 12,615
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, BETO

Gėzuar 10 vjetori i Lindjes.
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 01:16   #3
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

URIME DARDANI 10 VJETORI I LINDJES. UROJ TĖ FESTOJSH EDHE SHUMĖ E SHUMĖ TĖ TJERA.
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 03:46   #4
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

DARDANI dhe qindra e qindra te tjera...!
FARKUESE e lidhshmerise/afersise ndershqiptare...!
DARDANI, vend ku ulet bota...!
DARDANI, vend ku kuvendojne vllezer e motra...!


GEZUAR!

BEKIM, ti kjofsh faqebardh e tu shtofte hisja ...! Ilir T. e Musa M. mos harroni punen qe beri Bekimi dhe faqebardhesia qofte me ju ...!

U lumte djema!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 07:04   #5
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
Avatari i SANTANA-29
 
Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 16,506
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urime 10 vjetori Dardani dhe ju uroj pune te mbare! Urime te perzemerta.
__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 08:17   #6
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Tė dėshirojmė aq shumė jetė e mot
aq sa Yjet nė qiell s`numurohen dot
Tė urojmė aq caste tė mira me ne
aq sa rėra e Detit qė shtrihet pėr dhč
Tė urojmė plot shend e verė
lulėzofsh si cdo pranverė.

Urime!
__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 08:36   #7
Dani11
Banned
 
Avatari i Dani11
 
Anėtarėsuar: 21-12-05
Postime: 2,149
Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urime Dardani, lusim Allahun qe te udhezoheni ne rruge te drejt, te ngadhnjej e mira mbi te keqen dhe e verteta mbi te pa verteten!!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dani11 : 06-07-09 nė 08:39
Dani11 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 08:40   #8
egiiiii
 
Avatari i egiiiii
 
Anėtarėsuar: 08-12-08
Postime: 141
egiiiii i dashuregiiiii i dashuregiiiii i dashur
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urime Dardania Ditlindja Qofsh Faqe Bardh Bekim Shendet Fat Dhe Lumturi Ne Jet
egiiiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 08:42   #9
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !


www.dardania.de

Je faqja qe na bashkon dhe na arheton.
Edhe shuem vite te tjera te duroj.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Giovanni : 06-07-09 nė 08:46
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 09:07   #10
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,671
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !Nje pergezim ne kete pervjetor !
Nje falenderim per te gjithe juve antare te nderuar!
Nje deshire qe te vazhdojme keshtu e pse jo edhe me mire!
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 09:11   #11
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Dardania .de Urime Ditelindja!

Kalofshim edhe qindra vite ne kete sofer te madhe!


ps.te gjithe ata/ato qe ndertuan kete keshtjelle ju lumshin duart!

halla e madhe
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga halla e madhe : 06-07-09 nė 09:12
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 09:12   #12
Zhaneta
 
Avatari i Zhaneta
 
Anėtarėsuar: 21-02-09
Postime: 9,647
Zhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urime 10 vjetori Dardania.de. dhe ju uroi pune t'mbare shum e shum vite....!!
__________________
Zoti ėshtė bariu im, asgjė nuk do tė mė mungojė!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zhaneta : 06-07-09 nė 09:13
Zhaneta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 09:19   #13
rafet llapjani
 
Avatari i rafet llapjani
 
Anėtarėsuar: 02-06-05
Vendndodhja: ngat dhive valla se sbon pa to
Postime: 23,978
rafet llapjani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rafet llapjani
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urime dardani.de ditlindja dhe ju deshiroj nje pun te mbar per shum e shum vite .

Me respekt per te gjith juve nga Rafet Llapjani.
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 10:31   #14
Xhino
Director of NSA
 
Avatari i Xhino
 
Anėtarėsuar: 24-08-04
Vendndodhja: NSA
Postime: 149
Xhino e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Xhino
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urimeee ...
Xhino Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 11:22   #15
GjIlAnAsI_cSi
Gėzuar PRESIDENT
 
Avatari i GjIlAnAsI_cSi
 
Anėtarėsuar: 04-01-04
Postime: 1,201
GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Edhe 10 te tjera te pafsha online e madhja www.dardania.de , jam krenar qe kam arrit edhe un personalisht me dhen kontributin tim per kete faqe te madhe dardane.

Me respekt

Gjilo


__________________
24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..
GjIlAnAsI_cSi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.