Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-03-10, 20:44   #1
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Nick " hasani |

Pėr here tė parė
ne chat kur shkrova
nja dy ore u mendova
me iku truni tuj mendu
pseudonimin si me vu
E kėshtu filloi chati
nicku i parė ishte "veshgjati"
por e pash se s'po me shkon
e nderrova e vura "hasan"
po dhe hasan kur e vura
muhabeti m'ecte vec me cuna
me iku truri duke mendu
s`dija ca nicku me vu
Kohe te gjatė ne chat qendrova
njemije emra i nderrova
dhe njė ditė shum u mendova
veten time keshillova
A more hitler te rafte pika
kėtu ecka vetėm romatika
Thashe se do mė shkon ky niku
e vura Hitler_Romantiku
Pata shans mbas nja nji ore
ne chat zura nje dashnore
nicku i saj ishte Lule_Bore
Po ajo s'me pėlqeu fare
kishte qenė njė katunare
s`dinte tjetėr vetėm njė e dy
thoshte m'sill njė fotografi
Hajt mo thash po ja baj qejfin
ka njerz qe pėr dashni vdesin
jo si une qe per pune nje ore
e zura gocen dashnore.
Per scanim shkova ne librari
se nuk kisha scanner ne shpi
fotografite i skanova
edhe vajzes ja dergova
Por me von me zu belaja
sepse vajzen e zuri sevdaja
Donte t'me bante pėr vete
po ju thash nuk me pelqente
se harrova qe tju them
une n'Angli kisha zan vend
por ajo mua me mashtroj
m'tha se rrinte ne Ferizaj
foton time kur e pa
nderroj mendje dhe me tha....
Hitler...do tė te them diēka
rreth e rreth ma rrotullonte
nė fund tha n'Londer jetonte.
si gjithmon pėr kontaktim
ajo kishte e-mailin tim
por me von se ca me ngaterronte
donte te me telefonte
hajt thash prap po bej nje gabim
dhe ja dhashe numrin tim
mu duk vetja krejt rrot
se ishte muhabet kot
me ket peshk shpejt u merzita
dhe kompjuterin krejt e fika
Nga qe ishte kohe e mirė
dola n`ballkon me pi nje birre
sa kam dal ne der te ballkonit
me ra zilja e telefonit
dhe e keni parasysh
e hapa dhe fola anglisht
Hello!!!
s`foli
who is this?
Thash do jetė ndonjė psikopat
se ishte dhe numer privat
Alo!
kishte qene ajo
He,, me tha,, ckemi mire
mu ba drita erresire
mu duk vetja si ne shkretetire
Mir... i thash...ti ca bane
mu duk shpia kasaphane
kshtu filloi muhabeti
qe nuk kishte pik lezeti
telefonin fill e fika
dhe mu rikthye sėrish drita
e mbylla numrin e vjetėr
shkova e bleva njė tjetėr
thashe nga sot mos paca fat
ky do jetė numer privat
dhe ne chat kur te shkoj
nickun thashė do ta nderroj
Po mendohesha si ta vej
dhe e vura "kiss_of_the_day"
nga ajo ditė ne chat lash nam
u bo chati kasaphane
tė gjitha gocat me flisnin mu
mė thonin: Hi, How are you?
Shumė idiota rrinin duke share
tregonin veten katunar
Operatoret u ban xheloz
se u njofta si tip serioz
s'kishin tjeter ca me than
po pėrdit ma banin ban
por nje dit I had a fight
me njė "Kiss_of _the_night"
Kur e pane se sdu me ik
me vun ato ne auto kick
thashe ne chat nuk rrihet ma
po nuk kisha ca me bo
nderrova nickun se u bo nami
dhe e vuna prap "hasani"
por nje dite me ftoi njera
me tha hajde tek rovena
aty gjeta nja pese vete
qe po banin muhabet
nuk kaloi as nje ore
dhe me vune operator
Mbas ca kohesh e hapen thesin
dhe ma hoqen mua accessin
ai ishte chat gomistash
stafi i tij ishte staf sexsistash
per arsye personale
mu desh me than ca fjale banale
tash m'eshte bere zakon
bej dashnoret koleksion
dhe i marr tė gjitha perdore
momentalisht kam katėr dashnore
Kjo pra ėshtė historia ime
me te drejta dhe gabime
gjithashtu me shumė shkurtime
kalofshi kendshem ne chatime............

Honesty


__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 21-03-10, 08:55   #2
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nick " hasani |

uh nipqe, s'te pasna njoft deri n'dite t'sodit...n'marrt vesh nusja me 5 fmije qe i ki te shpija...mazamakeq,koke mbete pa kurrnjonen
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-10, 11:17   #3
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Nick " hasani |

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe
uh nipqe, s'te pasna njoft deri n'dite t'sodit...n'marrt vesh nusja me 5 fmije qe i ki te shpija...mazamakeq,koke mbete pa kurrnjonen


...hahahahhaahaha
po e di se hallushja ime nuk ma ban te madhe,,,sepse nuk ishte faji im
por i nikut qe nderrova....hahahahahah
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-10, 18:08   #4
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nick " hasani |

Ehhee ne dit sotit u bo zor me nxon mashkuj edhe ne chat e le mo keshtu-ashtu

more djal , tjera her le nikun Bander daq me pas femra me kerr....
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-10, 20:06   #5
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Nick " hasani |

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga selvija
Ehhee ne dit sotit u bo zor me nxon mashkuj edhe ne chat e le mo keshtu-ashtu

more djal , tjera her le nikun Bander daq me pas femra me kerr....


...qyqy
une ngaqe isha lodh to, nderrova nikun e bana hasan
kurse ti don me ma zan kerrin me to
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-10, 23:31   #6
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nick " hasani |

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe
uh nipqe, s'te pasna njoft deri n'dite t'sodit...n'marrt vesh nusja me 5 fmije qe i ki te shpija...mazamakeq,koke mbete pa kurrnjonen


Eh hallushe, po thonė: rinija u tranu
shif baba i pesė fėmijve cka ka maru

o Honesty o djal i ri
po qysh n'rrohet nicku n'pelqeni

nė dac ti m'u rahatu
nigo Selvijen si t'ka m'su

leri lodhjet edhe fjaltė
se s'tė bjen keq pasha atė hallė
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-10, 11:24   #7
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nick " hasani |

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe
uh nipqe, s'te pasna njoft deri n'dite t'sodit...n'marrt vesh nusja me 5 fmije qe i ki te shpija...mazamakeq,koke mbete pa kurrnjonen
Ajt se e ndrron nickun dhe perserit gjen dashnore hahahahahahah


Me pelqeu postimi i Honestit, bash m'ka shti me qesh


PS: Pse spo me pranojn mu chatit, spo me hapet faqja hiq, mos keshni se seriozisht e kam ka mbi dy vjet qe me del qeshtu
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-10, 16:45   #8
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nick " hasani |

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja

PS: Pse spo me pranojn mu chatit, spo me hapet faqja hiq, mos keshni se seriozisht e kam ka mbi dy vjet qe me del qeshtu
Sepse nuk i ploteson kushtet te duhet te jesh beqare

Honesty, paske heq te zezat ne chat
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ~AnnA~ : 22-03-10 nė 16:47
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-10, 18:18   #9
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Nick " hasani |

........................................

qe tu ecin dhe ju biznesi
merrni shembull nga Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-10, 22:11   #10
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nick " hasani |

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
........................................

qe tu ecin dhe ju biznesi
merrni shembull nga Honesty
Fati e taksirati, perbashketa
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-12-10, 13:19   #11
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Nick " hasani |

mos harroni o chatista
CHATI eshte vend per gomista
sa here qe ne chat te shkoni
vetem nikun mos e nderroni
se pastaj u zen halli
dhe e hani sikur HASANI
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-09-11, 11:30   #12
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nick " hasani |

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk. Shiko postimin
mos harroni o chatista
CHATI eshte vend per gomista
sa here qe ne chat te shkoni
vetem nikun mos e nderroni
se pastaj u zen halli
dhe e hani sikur HASANI
Kadal Hasan hyn ne ren
se kam nikun une BANDER
gjithe chtistet fanca kam
si me shofin qohen kam
shum me dojn e respektojn
se per ndryshe shpirtin ja marr


selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.