Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-03-12, 18:23   #1
konzuli
 
Anėtarėsuar: 16-02-12
Postime: 26
konzuli me shokė shumekonzuli me shokė shume
Gabim konzuli me pajton

hiq spo i dashkit miqt e ri ksajde po une do te presentohem.
jam konzul me pajton
me nje qen me lesh kaqurel
nje auto zjarr e tym
pa gru dhe mekate
plote sevape dhe qefe
plote meraqe deshira si i thon
dhe ne fund besimtare i madh vetem grave u besoj per nje nate,hehehehe


konzuli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 08-03-12, 20:04   #2
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: konzuli me pajton

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga konzuli Shiko postimin
hiq spo i dashkit miqt e ri ksajde po une do te presentohem.
jam konzul me pajton
me nje qen me lesh kaqurel
nje auto zjarr e tym
pa gru dhe mekate
plote sevape dhe qefe
plote meraqe deshira si i thon
dhe ne fund besimtare i madh vetem grave u besoj per nje nate,hehehehe
sen nuk po vyjshe,po prap se prap mire se erdhe

une spo te besoi as per nje sekond,i pabes dokesh
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-12, 10:32   #3
konzuli
 
Anėtarėsuar: 16-02-12
Postime: 26
konzuli me shokė shumekonzuli me shokė shume
Gabim Re: Titulli: konzuli me pajton

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
sen nuk po vyjshe,po prap se prap mire se erdhe

une spo te besoi as per nje sekond,i pabes dokesh
allahile,qysh spo vyjsha une nashta se dukem i pabes per ate qe kam thene se grave u besoj vetem nje nate a


konzuli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.