Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Gjuha Shqipe
Emri
Fjalėkalimi
Gjuha Shqipe Drejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-08-12, 08:26   #1
Fshatari
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 7,962
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gabim ...kush imunitet...

Shoferi i Berishės me galeri nė Bulqizė, kush imunitet e mbron atė?
Tiranė – Deputeti i Partisė Socialiste, Sajmir Tahiri, duke folur nė seancėn e Kuvendit pėr ndryshimet kushtetuese qė parashikojnė kufizimin e imunitetit, tha se socialistėt kėrkojnė heqjen e imunitetit, por duan edhe garanci nga sistemi i drejtėsisė nė Shqipėri. Tahiri solli njė shembull, atė tė shoferit tė kryeministrit Sali Berisha, i cili ka nė pronėsi edhe njė galeri kromi nė Bulqizė.
“Kush ėshtė Met Shkreli zoti kryeministėr? Ėshtė njė oficer nė Garde, prej mė shumė se 10 vjetėsh ėshtė shofer i Berishės. Ai ka blerė 49% tė aksioneve tė shoqėrisė “Miti 03” dhe ka njė galeri kromi nė Bulqizė. Mendoni se ku ėshtė katandisur pasuria kombėtare. Ēfarė lloj imuniteti ka shoferi yt, pėrveē tė pasurit imunitet personal prej teje. Nuk ka shofer kryeministri nė botė qė tė ketė galeri kromi. Kemi mė shumė se 5 muaj qė kėrkojmė interpelancė pėr masakrėn qė po ndodh nė Bulqizė,” tha Tahiri. (T.O)
__________________________________________
http://www.lajmeshqip.com/tjera/shof...et-e-mbron-ate
E hėnė, 6 gusht 2012
---------------------------------------------------
kush imunitet e mbron atė ? ...kush imunitet...Mund tė konsiderojmė si kryefjalė "kush imunitet" ? Mbase e kam gabim por ky formulim sintaksik nuk mė duket i drejtė.
Ndonjė sqarim tė vogėl nga ekspetė tė sintaksės shqiptare !


__________________
Vėrejtjet, sugjerimet,mesazhet i vė nė kėtė adresė :
http://fshatari.perso.neuf.fr/index.php?skeda=libri

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Fshatari : 07-08-12 nė 08:27
Fshatari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.