Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-05-09, 17:42   #61
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cili Filem ju bėn qė tė qani???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga pirro
Nuk eshte realizu-gjiru hala qaj film.
aghaghaghaghaghaghagha sa kam qesh me ty,,,,,,,,,,


te ju them te drejten shum pak shikoj film ne vit a i shikoj 2 film apo 3..... keshtu qe nuk mirrem dhe aq me TV Ket filem e kam pa......... teper me dhimbje......
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-05-09, 15:56   #62
legjionari
 
Avatari i legjionari
 
Anėtarėsuar: 15-04-06
Vendndodhja: there where I belong
Postime: 208
legjionari i njohur pėr tė gjithėlegjionari i njohur pėr tė gjithėlegjionari i njohur pėr tė gjithėlegjionari i njohur pėr tė gjithėlegjionari i njohur pėr tė gjithėlegjionari i njohur pėr tė gjithė
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek legjionari
Gabim Titulli: Cili Filem ju bėn qė tė qani???

nese nje film e ben me qajt dikend kjo varet nga sentimentaliteti i personit e gjithashtu edhe se sa e gjen vehten ne nje film, mirpo nje film me nje fund tragjik po me nje domethenje te madhe eshte filmi The Departed nga Martin Scorcesy e ne rolin kryesor Leonardo DiCaprio Matt Damon, Jack Nicholson.

mirpo gjithashtu nje film qe tregon vlerat njerzore dhe me nje perfundim te dhimbshem (vetsakrifikim) eshte filmi Blod Diamont.
__________________
"You can take any word in the English language that excites you, like sex, food, music or money, and completely remove any pleasure it arouses simply by adding the prefix "euro. "

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga legjionari : 27-05-09 nė 15:57
legjionari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-09, 20:20   #63
Dani11
Banned
 
Avatari i Dani11
 
Anėtarėsuar: 21-12-05
Postime: 2,149
Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11
Gabim Titulli: Cili Filem ju bėn qė tė qani???

In Guten Wie In Schweren Tagen

Shahrukh Khan


Film ma te prekshem nuk kom pa kurre, dhe nuk ka njeri qe mund ti rezistoi!
Dani11 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-12-12, 21:01   #64
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Cili Filem ju bėn qė tė qani???

my sisters keeper,
veq nfilma aksion nuk tdalin lot


__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.