Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-09-08, 16:58   #331
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

t'tregohesh gjithemon i sinqerte ne ditet e sotme rrezikohesh...!

doreshkrim i sinqerte!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-09-08, 21:33   #332
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
t'tregohesh gjithemon i sinqerte ne ditet e sotme rrezikohesh...!

doreshkrim i sinqerte!
mese e vertete,,,,,
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-09-08, 22:26   #333
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Jo nuk eshte gabim te tregohesh i sinqerte gjithmone, por sa eshte e guximshme po aq eshte e rezikshme.
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-09-08, 23:24   #334
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Aty ku e kėrkon vendi dhe me ata pėrsona qė duhet natyrisht se nuk ėshtė gabim, por aty ku s'e kėrkon vendi dhe kur nuk ėshtė nevoja jo qė ėshtė vetėm gabim por ėshtė edhe budallallėk!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-09-08, 01:55   #335
Lendi1
 
Avatari i Lendi1
 
Anėtarėsuar: 27-04-08
Vendndodhja: Jo shum larg....as shum afer...po dikund ngat teje...
Postime: 868
Lendi1 i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Ne ditet e sodit ashte gabim se ashtu po e don tash mos me kan i sinqert gjithmon
__________________
Brenga e nje ore e plak njeriun per nje vjet!
Lendi1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-09-08, 19:26   #336
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Duhet te jesh i sinqerte gjithmone ne raste te duhura.
__________________
"Someone like You....."

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Amina : 21-09-08 nė 19:26
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-09-08, 19:41   #337
Penelope
 
Avatari i Penelope
 
Anėtarėsuar: 09-06-08
Vendndodhja: Ne boten time
Postime: 1,682
Penelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Sot ne kohen tone, te tregohesh gjithmone i sinqerte, eshte naivitet qe mund te denohet e ndeshkohet tmerrshem, ngase ne te gjitha anet rrethohemi me genjeshtra dhe mashtrime..prandaj kujdes..
__________________
Love is difficult to find, easy to lose and hard to forget.
Penelope Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-09-08, 19:45   #338
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

"sinqeriteti virtyt i budallajt" por un per vete e kam veshtir mos me qen e sinqert ndoshta kjo eshte edhe arsyeja pse nuk shoqerohem shum
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-09-08, 21:24   #339
Zogu_1
 
Avatari i Zogu_1
 
Anėtarėsuar: 18-08-08
Vendndodhja: Pran Elbes
Postime: 167
Zogu_1 i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

...nuk eshte gabim te tregohesh gjithnje i sinqert sepse veq vlerat tua tregon !
__________________
"Pavaresia e Kosoves vjen me miqesine e perjeteshme me SHBA". Ibrahim RUGOVA
Zogu_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-09, 16:28   #340
endri't
endri't**
 
Avatari i endri't
 
Anėtarėsuar: 17-03-09
Vendndodhja: Ne shtepi
Postime: 1
endri't i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

sinqeritetiiiiii!!!!!
sinqeriteti eshte pasuri shume e mashe e njeriut.Une sinqeritetin e vleresoj dhe e cmoj shume.sinqeriteti nuk eshte gabim kurre,por ne disa raste sinqeriteti i tepert mund te na sjell edhe deme.
endri't Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-09, 22:08   #341
Penelope
 
Avatari i Penelope
 
Anėtarėsuar: 09-06-08
Vendndodhja: Ne boten time
Postime: 1,682
Penelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

kam mesuar se shume njerez qe flasin tere kohen per sinqeritetin, vete mund te mos e kene ate..me rendesi eshte te jemi se pari te sinqerte me veteveten por edhe me te tjeret per aq sa eshte e mundur. Per mua osht vlere e larte njerzore,armik i genjeshtres.
__________________
Love is difficult to find, easy to lose and hard to forget.
Penelope Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-09, 22:45   #342
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Unė nuk mendoj qė ėshtė krejtėsisht "GABIM" tė tregohėsh i sinqert.
E kam fjalėn pėr ato gjėra qė s'mund ti thuash, s'paku mos i gėnje.
Sepse:
Po tė qiti puna me njė tė sinqert e ti qė nė start me atė "skeptizimin", drojen tėnde, atėher le njė pėrshtypje tepėr tė keqe, po bėre e gėnjeve ndoj gjė e u hetove (prap nga droja e keqpėrdorimit tė siqeritetit) atėher vėrtet i ke ra vijė pėrgjithmonė ndonjė mirbesimi eventual.
Pra, Sinqerisht e Sy qelė
Natėn e mirė
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-09, 23:48   #343
Zhaneta
 
Avatari i Zhaneta
 
Anėtarėsuar: 21-02-09
Postime: 9,647
Zhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Nga provoja ime po flas , kam vreit se shume njerz kan perfitu nga une sepse kam qen e sinqert me ta... Edhe mendoi qe eshte mir te jesh e sinqert me ata / ato qe ja vlen te jesh e sinqert... Perndryshe pergjigja ime me sakt do ishte PO, eshte gabim te tregoesh gjethmon e sinqert...
__________________
Zoti ėshtė bariu im, asgjė nuk do tė mė mungojė!
Zhaneta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-09, 09:34   #344
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Neqoftse dikush e keqperdor sinqeritetin e dikujt atehere ai/ajo ka dhe do te kete problem vete, se jo i sinqerti!
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-09, 09:41   #345
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Mire mire ... i sinqert e sinqert te sinqert


__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.