Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-01-11, 21:16   #1666
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Miremengjesi Albonita*

erdha me ta uru ditelindjen* gezofsh edhe shume tjera me me te dashurit e tu

Te faliminderit e Nderuara Lovely...Cofsh gjithmon e rrethuar me lumturi pran ma te dashurive tue!

Te pershndes nga Zemra ...te perqafoj shumee!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-01-11, 21:19   #1667
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
Edhe pse se me ke thirr ne ditlindje URIME e i bafsh 100 vjet te mira.
Te faliminderit i Nderuar... e mira dhe lumturia te percjelt ne gjdo hap te jets tende!

Te pershndes nga Zemra..!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:22   #1668
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gazi-de Shiko postimin

shum urime shum urime per ditelindje Lori i gezofsh shum e shum tjera*te uroj shendet te mire e fat e gjdo te mire*te peqafoj shum gezuar..
http://*****youtube*****/watch?v=Ael...eature=related

I Dashuri Gaz te falnderoja nga zemra..shendeti* lumturija gezimi .. cofshin gjithmon me ty dhe Nusen tende..Ju falnderoja shum per Sms dhe telfonat..Jam krenare se ju kam Mic te vertetØ

Te pershndes nga zemra ..me plot percafime dhe dashuri se kam per ty!

__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:24   #1669
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oltiana1 Shiko postimin
Albonita * urime datėlindja ! :)Fati * lumturia dhe harmonia mbizotėrofshin mbi ty * mike e dashur .....
Te Faliminderit e Nderuar Olta.


Harmonia ..e lumturi e dashuri pac gjithmon ne jeten tende.

Te pershndes nga Zemra dhe te perqafon Mikja jote shumee!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:26   #1670
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SANTANA-29 Shiko postimin
Albonita urime Ditlindja **shendeti e dashuria te jen qith afer teje*

Te Faliminderit i Nderuari Santana.

Cofsh gjithmon i rrethura me dashuri ..dhe gjerat me te bukra ne Bote!
Te pershndes nga Zemra!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:31   #1671
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore Shiko postimin
(ani thuj une *cka jane tek prej sabahit tont te Albonita.!)
..Mike e sinqerte * Uroj qe jeta te te sjell cdo deshire te realizuar* uroj qe ne jete sinqeritetin ta percjellesh gjere ne fund .
Urime * dhe shume lumturi dhe shendet te plot.
((( Uaoooo...Befsi dhe po ndihem krenare kush ka trokit ketu ))

Te Faliminderit e Nderuara Jadore ..Cofsh gjithmon e rethuar me Lumturi pran te dashurive tua...Sinceritetin do mundona ta ruai sic me ke then!

Te pershndes nga Thellsija e zemras duket te percafu shume e te puth ne dy Vacet!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:34   #1672
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Daglasi Shiko postimin
Urime nga zemra ditelindja*urime u befsh 100 vjece*ditelindja jote me ben *qe syte e mi te behen te verber *pse nuk jam aty *urime urime urime...

Te faliminderit i Nderuari Daglas.

Syri Yt gjithmon shikoft gjerat me te bukra ne bote...pac zemren te rrethuar me plot dashuri e lumturi!

Te pershndes nga Zemra!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:37   #1673
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
E Dashura Albonita!
Te uroi Nje Ditelindje te bukur*qe me pas cdo vite i jetes sate te jete i mbushun me gezime dhe knaqsi*qofsh pra e rrethune gjithmone me dashuri e miresi ashtu siq je ti e dashur dhe e mire TI*te perqafoi fortt fortt......
Mikja jote Emine

Te Faliminderit e Nderuar Emine!

Cofsh e rrethuar ..me plot gezim * lumturi* e dashuri jeta jote... jam krenare se te joh dhe te kam jo vec mike po edhe Moter!

Te pershndes nga Zemra duket te percafu shume e fort !
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:39   #1674
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana_ch Shiko postimin
Albonita bukuroshe Urime ditlindja i arritesh edhe 100 te tjera me shendet fat e lumturi....edhe me Dashuri dhe Pasuri...

Faliminderit E Nderuara Zana!

Pasuria dashuria dhe lumtruia cofshin bashk me ty ...cofsh e rrethuar gjithmon me Gezim!

Te pershndes nga zemra dhe te perqafoj shumeee!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:43   #1675
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
A e din se je shume "katile" ?

Mendova se qka te dhuroja *me krijove veshtersi sepse te gjitha i kishe .


Shume Urime per TY.


Vjeshta!
Nese e din ti ather ma thuaj Pse jam ???

Te faliminderit e Nderuara Vjeshta..sincerishte ndihem shum e lumtur sonte .jo se i kam te gjitha por se mar fjalt tua te embla!

Te pershndes nga zemra duket te percafu fortt!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:45   #1676
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiani Shiko postimin
Albonita*

Urime ditelindja dhe deshiroj ti festoni edhe shume e shume te tjera* e lumtur e gezuar dhe e percjellur me te gjitha te mirat!
Te Faliminderit Genti!

Cofsh i percjellur me Lumturi * Gezim ..gjithmon jeta jote personale!
Te pershndes nga Thellsija e zemres.
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:49   #1677
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dushku Shiko postimin
Cdo enderr e juaj u beft realitet* urime ditelindja i befsh 100 vjet :)

Me respekt
Dushku
Te Faliminderit i nderuari Dushku.

Te percjellshin gjithmon endrat e bukra dhe gjdo deshire e jotja uh ktheft ne realitet.!

Te pershndes nga Zemra-------> Rrespketi si gjdo her Rreciprok!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:53   #1678
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Albonita u bafsh 100 vjeqare e shendeti lumturia e sukseset mos mbarofshin kurr per ty.


P.S. kėrkoj falje qė me vonesė pash qė ke pas ditėlindjen!

Te Faliminderit e Nderuar Murgesha!

Lumturija sukseset ..cofshn bashk me ty dhe mbar familjen tende..cofsh e rrethuar me gezim dhe dashuri!

Te pershndes nga Zemra dhe te perqafoj shumeeeeee!


(( Te lutem mos me kerko falje * nese ne gabojm diq duhet ty te kerkojm falje..sincerish me ka skuc ky shenim))
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:55   #1679
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Shenjestra Shiko postimin
Urime ditelindjen i befsh 100 vjet.. te lumtura e te gezuar.Rrespekt Shenjestra

[IMG]http://*****nairaland*****/attachments/87245_0000000000090_jpg215eb210141cdbea0ad6af179f2 c5b39[/IMG]

Te Faliminderit e nderuara Shenjestra.

Pac gjithmon gezim e lumturi ne jeten tende!

Te pershndes nga zemra dhe te perqafoj me Plot sinqeritet dhe Rrespekt!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 21:59   #1680
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana Shiko postimin
Prano pershendetjet e vonuara Urime Ditelindjen... u befsh 100 vjeqe Shendet * Lumturi ne jeten tende paq gjithmone..!

Luana

[IMG]http://j4.tagstat*****/image06/8/68c3/008T05426z3.jpg[/IMG]
Te Faliminderit e Nderuara Luana.

E pranoj dhe jam shum e lumtru se marr fjalet e tua te ngrohat nga ti.
Gjithmon lumturija gezimi te percjellshin ne mbar familjen.

Te pershndes nga zemra dhe te perqafoj shumeeee.


__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.