Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore > Mėsime nga Kurani
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-09-08, 16:02   #1
Blu_sky
 
Avatari i Blu_sky
 
Anėtarėsuar: 24-09-08
Vendndodhja: Ne gjdo vend
Postime: 92
Blu_sky me shokė shumeBlu_sky me shokė shume
Gabim Urime Festa e Fiter Bajramit

I uroj te gjith besimtaret musliman festen e Bajramit,e posaqerisht ata te cilet kan agjeruar muajn e shejt te Ramazanit.


__________________
Pasi kam falur,nuk kam urryer askend, keshtu nga brengat armiqesore u qetsova.
Blu_sky Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-09-08, 16:11   #2
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

I uroj festen e Bajaramit , te gjithe besimtareve musliman .
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LABI : 29-09-08 nė 16:11
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-08, 19:11   #3
Dardan Kastrati
vizionar
 
Avatari i Dardan Kastrati
 
Anėtarėsuar: 18-08-05
Vendndodhja: Pranė Erės...
Postime: 10,770
Dardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Dardan Kastrati
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

__________________
***Sikur tė gjithė njerzit tė kenė deshirė tė jenė tė ditur , sa kanė deshirė tė jenė tė bukur , nuk do tė ekzistonte injoranca.***
Dardan Kastrati Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-08, 19:20   #4
limpx
 
Anėtarėsuar: 06-08-08
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,143
limpx me shokė shumelimpx me shokė shume
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek limpx
Gabim [ Urime ] Pėr Tė Gjitha Festat :P

Sdi a muj me hi neser kshtut qe pe kryj me soden :P

Drita e kėsaj dite le ta ngroh Shpirtin tuaj. Gėzimi le ta mund hidhėrimin, Zoti ua shtoftė tė mirat. Me fat Bajramin!!!
__________________
Di nje gje qe sdi asgje !!!
limpx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-08, 20:35   #5
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

Ju Uroj Festen e Bajramit
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-08, 21:00   #6
romansa
 
Avatari i romansa
 
Anėtarėsuar: 24-07-08
Vendndodhja: larg vendlindjes
Postime: 16,103
romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

__________________
Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!
romansa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-08, 23:17   #7
Denyy88
 
Anėtarėsuar: 16-09-08
Postime: 14
Denyy88 i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

Allahu ja pranoft agjerimin te gjithve....Njeherit Urime festen e fiter Bajramit
Denyy88 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-08, 08:34   #8
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

Te gjithe besimtarve musliman ju uroj festen e Fiter Bajramit ME FAT BAJRAMIN.

Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-08, 08:42   #9
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit


Me Fat Fiter Bajramin te gjith Muslimanve,Paqja e dashuria qofshin gjithehere me ne.
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-08, 08:44   #10
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

Urime festa e Fiter Bajramit


Antar te nderuar kudo qofshi Allahu i madhruar qoft meshir ,shendet, bereqet, mirsi, lumturi,prosporitet, knaqesi , ne familjet tuja,Allahu meshirusi dhe mshirbersi na i mshiroft familjet tona na i fshift gjynahet me dije apo pa dije na i shtoft sevapet,ne Dynja dhe Ahiret.
Allhu na e pranoft Agjerimin dhe na e permisoft gjendjen ne qdo pikpamje dhe sfer te jetes,
Edhe nje her vllezer dhe motra Muslimane uruar festa e Futer Bajramit

RRespekt nga Selvija..


selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-08, 09:19   #11
lyra2
 
Anėtarėsuar: 28-04-07
Vendndodhja: Aty ku e kam vendin...
Postime: 6,243
lyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

Urime Fiter Bajramin..
__________________
...
lyra2 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-08, 09:43   #12
ritta
 
Anėtarėsuar: 02-09-08
Vendndodhja: dikund ne tok
Postime: 2,675
ritta e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

Me fat Festa e Bajramit. Paqja dhe meshira e Zotit qofshin mbi ju.
ritta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-08, 09:48   #13
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

Me fat Festat e Bajramit per te gjithe besimtaret qe i festojn.
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-08, 10:35   #14
Virti
 
Avatari i Virti
 
Anėtarėsuar: 13-05-06
Postime: 13,621
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

me fat ju kofte festa e Bajramit!
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-08, 10:35   #15
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit

Urime , Urime Fiter Bajramin !


__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:09.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.