Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-04-11, 22:25   #31
hasanmehmeti
 
Avatari i hasanmehmeti
 
Anėtarėsuar: 22-03-05
Vendndodhja: Dunja
Postime: 2,146
hasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėm
Send a message via Skype™ to hasanmehmeti
Gabim Titulli: Lajmerim

Vertet lajme i dhimbshem ky qe lexova sonte.
U shpreh ngushellime familjes dhe farefisit Lajqi. All-llahun lus ta Fal dhe Meshiroje.

Me keqardhje,
Hasani
__________________
Faik Konica:"Po mos te ishte islami shqiptaret do te ishin me shume ne numer po jo shqiptar"

"Me tė vėrtet fjalėt tona do tė qėndrojnė tė vdekura pėrderisa ne nuk do tė vdesim pėr qėshtjen e tyre keshtu qė ato tė mbesin tė gjalla midis tė gjallėve”

"Nena" Tereze:‘Ami Bharater Bharat Amar’ (‘I am Indian and India is mine’) Une jam indiane dhe India eshte imja.
hasanmehmeti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-04-11, 22:29   #32
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Pusho i qete i nderuar, ngushllime familjes-farefisit dhe shoqerise.
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 22:33   #33
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Lajmi i vdekejes se Dilaverit me pikelloj pa mase,e pa besushme per mua!

Shprehi ngushllime familjes Lajci,zoti ju ndihmoft ti kalojne keto dite te renda pa te dashurin e tyre!

Shpirti tij u befte drite!


Dardania.de do ngele e zbrazet pa TY Dilaver,...perhere ngele ne zemrat tona i pa harruar ;(

e madhja halle(ashtu me quajte):(
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 22:42   #34
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Keto dite shume lajme te hidhura ndjeva per vdekje te rinise sone !

Ngushellime falimjes, te afermeve si dhe shokkeve.
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 22:55   #35
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

i shpreh ngushellimet me te thella dhe te sinqerta familjes Lajqi, farefisit, miqeve dhe shokeve te tij, e njekohesishte deshiroj qe ta merrni forcen dhe ta perballoni kete dhimbje dhe humbje te madhe te djalit, bashkeshortit, vellaut dhe mikut Tuaj!

I qofte i lehte dheu ku tani ai pushon, te mbeten te gjalla e te jetojne ne ju kujtimet qe kishit per me te dashurin Tuaj!
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 23:28   #36
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,414
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushellimet e mija te sinqerta drejt familjes edhe te aferme te te ndjerit Dilaver.

Dheu i lehte.
Shpirti ne paqe.
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 23:43   #37
Rozafa
Libri !
 
Avatari i Rozafa
 
Anėtarėsuar: 22-05-08
Vendndodhja: Buzė Detit..!!!
Postime: 6,051
Rozafa e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushėllimet e mia mė tė thella e mė tė sinqerta pėr familjen Lajqi.Uroj qė nė kėto ditė tė vėshtira tė keni forcė tė pėrballoni dhimbjen qė ka kapluar familjen tuaj!
Qoftė i lehtė dheu mbi tė!
__________________
Dr.Rugova ishte njė njeri i madh dhe heroik qė personifikonte shpresat dhe aspiratat fisnike tė popullit tė Kosovės.

http://www.youtube.com/watch?v=eqh7qSCTMR4&feature=related
Rozafa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 23:48   #38
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

wow.! une perjetova shock..!..edhe kur lotet me dalin e turbullt lexoj lajmin dhe ngushllimet e juaja .!
..vdekja sillet edhe neper virtualitet ..?
.. merr nje jete.. nje njeri ..?
.. interesant ..!..dhe kurr nuk e xhelozoj formen tone te te jetuarit as atehere kur ne qeshnim ,kendonim , grindeshim, zhurmonim per imtesira ..teke te te priveligjuarit nga luksi me emrin , jete e shendoshe ..
...qe parajsen do te kete fituar kete e besoj , sepse ska se si te jete ndryshe nje krijese si Ai te gjente aq arsyeshmeri dhe pergjegjesi per punen e vet kundrejte neve ..
por ajo qe nuk e kuptoj eshte , athua ka forme te kuptoj qe ajo vlera dhe merita e personalitetit te tij beri qe te panjohurit ti bej miq dhe te qajne per te...?

i qofte i lehte dheu.!
( te me ndjejne familjaret dhe antaret qe emrin nuk ja permendi , sepse dua te mendoj qe Ai eshte dhe vepron ende ne qender te Dardanise )

p.s.
wow....eshte postimi me i rende qe kam shkruar ne jeten time..
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-04-11, 00:01   #39
romansa
 
Avatari i romansa
 
Anėtarėsuar: 24-07-08
Vendndodhja: larg vendlindjes
Postime: 16,103
romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

U ndjeva shume keq me kete lajme pikellues...
Shprehu ngushllimet e mia per familjen e te ndjerit Dilaver
I qofte dheu i leht!!!
__________________
Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!
romansa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-04-11, 03:03   #40
bIgEr
Nowhere!!
 
Avatari i bIgEr
 
Anėtarėsuar: 26-09-04
Vendndodhja: /dev/null/ &&
Postime: 114
bIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek bIgEr
Gabim Re: Lajmerim

Se pari ngushllimet e mia me te sinqerta per familjen Lajqi..
Mbeta pa fjal mbeta me sy hapur duke lexuar nuk po mund ti besoj syve se qka jom tu lexu..

Qoft dheu i leht per ty Naser..
Do na mungosh si mua edhe te gjithe antarve tjere ketu qe jane..

:'(:'(

Spo mund te gjej fjal per ty ishe aq i mrekullushem as i afert sa qe dardania sdo mund te hec pa ty..
__________________
... EverySecond That I Waste Is More Then i Can Take ...

One more thing left to do here.. Then i'm gone forever..
bIgEr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-04-11, 03:07   #41
Gloss
Drejtor
 
Avatari i Gloss
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Vendndodhja: DE
Postime: 59
Gloss i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Gloss Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Gloss
Gabim Re: Lajmerim

Ngushllimet e mia per familjen Lajqi..

Met vertet jam i shokuar shume do me mungosh mua shume personalisht dhe forumit dardania poashtu

Te qoft dheu i leht .....
__________________
Dardania.de 1999 - 2010
Gloss Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-04-11, 06:43   #42
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Lajmerim

Me vie kec cka lexoja ket mengjes, Ngushllimet e mia te sincerta per Familjen....Lajqi.
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-04-11, 06:58   #43
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,328
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllimet e mia per Familjen Lajqi ,, i qoft dheu i leht !!!!!!!

.
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-04-11, 08:01   #44
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Jam thelle e prekur nga ky lajm
Ne shenje respekti shpreh ngushllimet e mija per familjen dhe miqt e Naserit...
S'kam fjale t'a pershkruaj madherine e tij, i tille do te mbetet ne kujtesen tone!!!
Eshte nje humbje e madhe si per familjen ashtu edhe per miqt dhe Furumin Dardania...pata fatin qe e njoha edhe permes shkronjave...
I qoft dheu i lehte!
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ~AnnA~ : 03-04-11 nė 08:02
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-04-11, 08:36   #45
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Lajmerim

.....ndihem thelle i pikelluar per vdekjen e njeriut me nofken Dilaver, nuk pata rastin ta njoh ndryshe perveq botes virituale por mjafton sepse keshtu njoha shpirtin e nje njeriu te madhe me vlerat me te larta njerzore.Ishte njeriu i pare qe me dha komplimentet me te larta duke me ftuar te kyqem edhe ne forume tjera edhe ketu ne Dardani.Kishim idet dhe qellime qe i dedikoheshin vlerave te larta njerzore dhe patriotike, nuk mund ta harroi kurre luften qe bente kunder atyre qe u munduan ta njollosin figuren e Ibrahim Rugoves, dhe te ju them te drejten nuk kam hasur asnjeher ne boten virituale njeri qe mbrojti me shume te verteten dhe mosnjollosjen e Dr.Ibrahim Rugoves.

LAVDI


  Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:41.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.