Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-04-11, 09:38   #91
Tropojani30
 
Anėtarėsuar: 10-06-08
Postime: 198
Tropojani30 shumė i dashurTropojani30 shumė i dashurTropojani30 shumė i dashurTropojani30 shumė i dashurTropojani30 shumė i dashur
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllime familjes,ngushllime forumit Dardania.de ngushllime gjithe atyre
qe ishin prane teje ne dallget: e jetes gjate rrugetimit tend jetesor. I nderuari,
i pa-harruari Naser Lajqi...Jeta eshte e shkurte pamarrparasysh sa jeton njeriu
por ju jeni/mbetet vlera univerzale dhe kuptimi i saj i perjetshem ne kohe dhe hapesire...
Tropojani30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-04-11, 11:13   #92
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Zoti i lashte shnosh Familjen, te afermit e miqte!
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 11:43   #93
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,506
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Lajmerim

Ngushllimet familjes lajqi i rėndė ishte ky lajm qė preku nė zemrat e shum shqiptarve - pushofte ne paqe shpirti i tij
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 11:52   #94
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllime per familjen Lajqi zoti jau lehtsoft dhimbjet per humbjen e birit vllaut tuaj
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 13:36   #95
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Gani Geci
Me dhimbjen me te thelle mora lajmin per ndarjen nga jeta te mikut dhe bashke veprimtarit te madhe te lirise dhe Pavaresise se Kosoves.Andaj familje e te ndjerit Naser Lajqi pranoni ngushellimet me te sinqerta per ndarjen nga familjari juaj kurse ne miq duke kujtuar veprat e mira te Naserit te kalojm kete dhimbje per kete njeri fisnik qe zoti ja fali Kosoves.Ngushellimet me te sinqerta per familjen e miqet.Sinqerisht Gani Geci


ps: marre nga Facebook!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Urata : 05-04-11 nė 13:38
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 13:47   #96
Izraeliti
surf maniac
 
Avatari i Izraeliti
 
Anėtarėsuar: 09-08-09
Vendndodhja: Proxy Server
Postime: 215
Izraeliti e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmerim

M'preki shume ky lajm pikellimi.
Zoti i lashte shnosh Familjen, t'afermit e miqte!
__________________
m'sohen senet
Izraeliti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 18:22   #97
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim Titulli: Lajmerim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata Shiko postimin
Dhe arsyeja m'detyron te te falenderoj per keto fjale sepse te ngushellokan...! vetem n'shtatorin e vitit t'kaluar kam humbur nipin e shkelqyer 25 vjecar nga canceri ( mallkue qofte kjo semundje e keqe)....! ua di/besoj dhimbjen e dhimbjes se familjes se Naserit alias Dilaver Kosova...!
Prandaj dhe vdekja eshte e tmerrshme per te gjallet e jo per ate qe e merr...
Por, jeta qendon mbi vdekjen gjithmone, ndaj dhe thuhet:
Jeta vazhdon!
Ngushellimin duhet gjetur ne miqe edhe kur nuk mjafton!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 19:33   #98
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Jeta eshte e shkurt, shume e shkurt! Kujtimet , veprat, Fjalet, jane te pavdekshme.
njeriu qe le pas kaq shume vepra, nuk harrohet por mbetet gjithmon prezent , poashtu edhe Z. Lajqi.
Edhe pse nuk e njoha , vdekja e tij ne moshe shume kaq te re, me tronditi!

Shprehi ngushllimet me te Sinqerta Familjes se ngushte, familjes se gjere e gjithe farefisit te tij. zoti ishallah ne Xhenet e familjareve forc te perballojne kete humbje kaq te madhe.DEA
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 19:34   #99
Xhino
Director of NSA
 
Avatari i Xhino
 
Anėtarėsuar: 24-08-04
Vendndodhja: NSA
Postime: 149
Xhino e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Xhino
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllime te sinqerta per Familjen LAJQI,
me mungojn fjalt ne keto momente,
Kur ta kujtosh dardania.de eshte e pamundur te mos rikujtosh Naserin (Bond'in),
Bond eshte Shpirti i Dardania.de,

Rrespekt per punen qe ke ber ne Dardania.de nuk do te harroj kurrrrrrrrr.....
Xhino Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-11, 00:53   #100
King_Gentius
 
Avatari i King_Gentius
 
Anėtarėsuar: 22-03-05
Vendndodhja: Boston
Postime: 1,243
King_Gentius e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushellime te perzemerta familjes
__________________
Shqiperi, o mema ime, ndonese jam i merguar,
Dashurine tende kurre zemra s'e ka harruar.

Naim Frasheri
King_Gentius Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-11, 13:05   #101
Kaqanikasja
 
Avatari i Kaqanikasja
 
Anėtarėsuar: 06-04-09
Vendndodhja: ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
Postime: 9,533
Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kaqanikasja Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Kaqanikasja Send a message via Skype™ to Kaqanikasja
Gabim Pėr tė gjithė Dardanėt Ngushėllime pėr Naser Lajqin

Ngushėllime familjes e tė gjithė shoqėrisė!
__________________
Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..
Kaqanikasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-11, 17:31   #102
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr tė gjithė Dardanėt Ngushėllime pėr Naser Lajqin

Te nderuar administratore, moderatore dhe forumist Dardan, ngushellimet me te sinqerta per kolegen-mikun-shokun-vellaun-bashkebiseduesin tone Bond-Dilaver.


R.I.P
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-11, 17:53   #103
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr tė gjithė Dardanėt Ngushėllime pėr Naser Lajqin

Per te gjithe ju qe njohet Administratorin e kesaj faqeje elektronike, qofte dhe permes shkronjave, ngushllime!
Puna e tij e palodheshme do te vleresohet cdohere.....
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-11, 11:29   #104
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pėr tė gjithė Dardanėt Ngushėllime pėr Naser Lajqin

Me lote ne sy, me zemer te thyer, i pa shprese qe edhe nje here ta takoj njeriun e Madhe, shokun, mikun, VELLAUN time, shume shume te rrespektuar, Naserin apo Bondin, Dilaverin e Madhe, te gjithe atyre qe e njohen, ne cilendo menyre, u shprehi ngushellimet e mija me te sinqerta.
Ngushellime u shprehi edhe familjareve te te Madhit Naser: Nenes, Vellezerve, Motrave dhe farefisit te ngushte e te gjere.

Dhembja eshte shume shume e madhe, per te gjithe, por KRENAR QE PATEM NJE NJERI TE MADHE, nje njeri te mencur, i cili ka dhene shume per qeshtjen kombetare dhe per shoqeri.

I PERJETSHEM QOFTE KUJTIMI PER TY, OOOOOO VELLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAA
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-11, 15:15   #105
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr tė gjithė Dardanėt Ngushėllime pėr Naser Lajqin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arbėri Shiko postimin
Me lote ne sy, me zemer te thyer, i pa shprese qe edhe nje here ta takoj njeriun e Madhe, shokun, mikun, VELLAUN time, shume shume te rrespektuar, Naserin apo Bondin, Dilaverin e Madhe, te gjithe atyre qe e njohen, ne cilendo menyre, u shprehi ngushellimet e mija me te sinqerta.
Ngushellime u shprehi edhe familjareve te te Madhit Naser: Nenes, Vellezerve, Motrave dhe farefisit te ngushte e te gjere.

Dhembja eshte shume shume e madhe, per te gjithe, por KRENAR QE PATEM NJE NJERI TE MADHE, nje njeri te mencur, i cili ka dhene shume per qeshtjen kombetare dhe per shoqeri.

I PERJETSHEM QOFTE KUJTIMI PER TY, OOOOOO
VELLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAA
Banu i forte Arberi!ishit shume te afert, tamam si vellezer te nje Nene...! M'bane me qajte dhe mua me fjalin e fundit...!


__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.