Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-04-11, 15:18   #106
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushellimet me te sinqerta familjes se te ndjerit dhe te gjithe te afermve te tij.
__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-04-11, 21:48   #107
Inposible
edhe sa kohė ...
 
Avatari i Inposible
 
Anėtarėsuar: 12-07-10
Vendndodhja: ne t'pamundura
Postime: 97
Inposible i dashurInposible i dashurInposible i dashurInposible i dashur
Gabim Titulli: Pėr tė gjithė Dardanėt Ngushėllime pėr Naser Lajqin

Ngushllime familjes
__________________
Kush i kufizon deshirat e veta eshte gjithemone i pasur
Inposible Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-11, 10:32   #108
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Lajmerim

Ditet kalojne dhe ne vazhdojme tu shkojme pas ,
vazhdojme te jetojme ,te gezojme por edhe pikellohemi ;
i tille ishte edhe ky lajm per mikun tim te madhin BOND

Gjej rastin qe ti shpreh ngushellimet e mia FAMILJES LAJQI por edhe gjithe miqve
shokeve dhe kolegeve te te paharruarit BOND.


Germat e tij te spikatura e bene qe te ishte vertet nje lider i palodhur,i respektuar, tolerant dhe mjaft korrekt me te gjithe bashkeudhetaret e tij ne boten e madhe virtualeMIKU IM

Si rrufe qė vie prej qiellit,
si vetėtima qė shkrumon,
vdekja jote shumė e rende
zemrat tona na i pikėllon.


Jo, pėr ju unė nuk kam vdekur,
nė zemrat tuaja rrėnjė kam shti,
siē kam qenė, i tillė kam mbetur –
tash jam lule nė pėrjetėsi.

Kurr pėr mue mos derdhni lot,
as harenė mos e ndaloni,
tok me ju unė jam qė sot –
gjithė me mue do tė bashkėjetoni.

Shokė!; kėngen tė mos e ndalin,
por kendoni si nė ditė tė mira,
pėr tė gjitha tė mė falni
qe u lash nė kohė tilla.

I lehte i qoft dheu i kesaj toke, dhe shpirti i tij pushofte ne xhehnet.


Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Honesty^uk. : 11-04-11 nė 10:33
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 22:47   #109
LaCoStA
Rяėmbyeя
 
Avatari i LaCoStA
 
Anėtarėsuar: 28-12-07
Vendndodhja: N'katun t'moēėm :P
Postime: 14,144
LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Une me heret nuk kam pas rastin te shkruaj ketu dhe t'ju shpreh ngushellime, por megjithate as tani nuk eshte vone.

Ngushellime familjes, shokeve e dashamireve te te ndjerit. Zoti ua lehtesoft dhimbjen.
__________________
Nėse e sheh dike pa buzėqeshje, jepja njė tėnden!
LaCoStA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-04-11, 08:15   #110
yllka
 
Anėtarėsuar: 26-04-04
Vendndodhja: Australien-Vicktoria
Postime: 1,013
yllka e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmerim

Lajm i hidhur,te dashur vllezer dhe motra ngushlimet e mija per Bondin.Ishallah ne xhenet.
__________________
I EM FOR YOU
YOU ARE FOR ME
yllka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-04-11, 21:29   #111
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Edhe pse nuk pata rast ta njohi, ndiva teper dhimbje ne moshen aq te re dhe te mire na iku. Paske vdekur m nje dite me gjyshen time, dhimbje te madhe kisha por kur ndi qe njerze ende me te ri po vdesin them qe ka edhe ma keq dhe duhem mu pajtu me atqe vjen nga Zoti.

Ngushllime familjes Lajqi, Qoft ne Xhenet.
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-04-11, 21:45   #112
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllime familjes Lajqi ..zoti i lasht shnosh
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-11, 10:00   #113
Gega 1
 
Anėtarėsuar: 02-12-09
Postime: 1,435
Gega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dilaver Shiko postimin
Une jam vellau i Dilaver Kosoves pasiqe paska probleme ne web faqen dardania de.. smujta te regjistroj nofken e re dhe po perdor nofken e te ndjerit
Desha te lajmroj se Vellau im Naser Lajqi me nofken (Dilaver ) vdiq me 28.02.11
duke na len perjet te pikelluar...
Postuar nga vellau Afrim Lajqi...
http://www.facebook.com/afrim
Ndjej dhembje per vdekjen e vellaut tuaj.
Ngushellime familjes se tij,farefisit dhe te gjithe dashamireve te tij.
Qofte i perjetshem kujtimi per te.
Gega 1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-11, 08:04   #114
Eddi
 
Avatari i Eddi
 
Anėtarėsuar: 20-11-08
Postime: 423
Eddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

I shprehi ngushllimet e mia familjes Naserit
Pushoft ne Paqe
Eddi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-11, 21:16   #115
ArBereSha
 
Avatari i ArBereSha
 
Anėtarėsuar: 22-04-05
Postime: 9
ArBereSha e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmerim

Dituri,Bukuri.....pat
kurr llaf nuk shiti
kombit ton ftyren ja ndriti
ish ky Legjend nga Malesia
ku e ka folen burrnia
ku jon rrit burra me za(si ky me vellezer te tij)
e kurr su krahasun me gra
ArBereSha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-05-11, 12:54   #116
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllime familjes sė tij.
Ishte njėri nga miqėt e mi te rrallė pėr vite tė tėra nė kėtė forum :cry:
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-05-11, 20:17   #117
Fiora
 
Avatari i Fiora
 
Anėtarėsuar: 14-03-10
Vendndodhja: Nė fund tė Galaksisė
Postime: 166
Fiora i pazėvėndėsueshėmFiora i pazėvėndėsueshėmFiora i pazėvėndėsueshėmFiora i pazėvėndėsueshėmFiora i pazėvėndėsueshėmFiora i pazėvėndėsueshėmFiora i pazėvėndėsueshėmFiora i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushellime familjes Lajqi!
__________________
Make love not war!
Fiora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-05-11, 14:55   #118
thellenza
 
Anėtarėsuar: 12-05-08
Vendndodhja: Te pellumbi
Postime: 4,679
thellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Lajmerim

Ngushllime edhe nga ana ime familjarve, miqeve dhe dashamireve.
__________________
100% vetevetja!
Kush ka zemer, ka edhe krah.
thellenza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-06-11, 16:43   #119
ritta
 
Anėtarėsuar: 02-09-08
Vendndodhja: dikund ne tok
Postime: 2,675
ritta e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushellime familjes dhe miqve te tij

R.I.P.
ritta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-06-11, 17:57   #120
VoOoglushja
 
Avatari i VoOoglushja
 
Anėtarėsuar: 27-03-10
Vendndodhja: Germany
Postime: 2,121
VoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllime... Families e tij....


__________________
...:::VoOoglushja:::...
Jam Optimal Femer... Queen e Dashuries... nuk jam Femer.... e ...vetmise....!!!! ;)I had a strange dream like i was a Princess, i woke up and found out i am the Queen!
VoOoglushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.