Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-04-11, 13:09   #16
desert
Great Challenger
 
Avatari i desert
 
Anėtarėsuar: 25-08-08
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,419
desert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Nuk e frekuentoj shume kete forum, andaj dhe nuk kam pas rast te kem kontakt me "BOND" por per ju qe e keni njohur dhe te gjithe familjareve te tij qe lexojne ketu shpreh ngushllime te sinqerta.

Perendia paqt meshire mbi te dhe gjithe neve qe nje dite do te jemi ne ate anen e "lumit"

ngushllime te sinqerta
dersert
__________________
There are three types of people in this world: those who make things happen, those who watch things happen and those who wonder what happened.
desert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-04-11, 13:50   #17
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Kur t’me shihni qe jam tretur,
Mos pandehni se kam vdekur,
Jam i gjalle e jam ne jete,
Jam ne drite te vertete.

Dy llojeve te njerezve ua kam inatin dhe xhelozine ne jeten time:

1. Atyre qe e dojne Ibrahim Rugoven edhe shqiptarine ma shume se une,
2. Atyre qe dijne me e ruajte qetesine gjate diskutimit.

Sa te dush me e dashte shume dikend, nuk mjafton. Shume ma e rendesishme eshte me dijte qysh me e dashte.

I qete, i sigurte, i hapur, i dashur, i sincerte, i paster... Dilaveri e meritonte denjesisht xhelozine.
Deri para pak ditesh, kur e kuptova se Dilaveri paska qene vete Bondi, vazhdimisht ia kam shtru vetvetes pyetjen: "A jane more normal keta te dardanise qe nuk po e bejne Dilaverin moderator?".
Po, paskan qene.

Mekat, qe krejt gjerat madheshtore ne kete bote paskan nje fund.

S'di a prej trishtimi, ... por disi sec kam njefare ndjenje se njerezit e mire po sosen gjithnje e me shume.

Me te vertete moment i trishtueshem... s’ka njeriu as lule t'ia ve te koka... jemi katandisur vetem me nga nje “mi” te mjere kompjuteri ne dore dhe me nga nje tastiere te huaj qe s’na kupton…
... jemi dyfish mjerana…..

Ti na tregove dhe na binde se Dardania qenka bere pjese e identitetit tone. Pjese te cilen secili dardan e secila dardaneshe mundohet ta beje te atille qe te ndihet krenar me te.

Uroj te PUSHOSH ne paqe! Ti me se shumti e meriton pushimin, o i lodhmi gjigand i Dardanise!!!
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 15:00   #18
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Provova para dy ditesh me hy ne FD edhe pashe ate lajm qe mi kputi kembet...
Hyra perseri te nesermen dhe lexova shkrimet ne kete nenforum...
Nuk mu bate me shkru...Pse gjithmone Zoti na i merr njerezit e mire?!
Te ndjerin nuk e kam njoft por tash qe po ju lexoj, kuptoj se cfare njeriu paska qene nga boshlleku dhe rrespekti qe ka lene.
Mbetet vec per ti percjelle ngushellimet e mia familjes, te afermve, dhe shoqerise! Ai i madhi ju dhashte force per te superu kete dhimbje!
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 15:15   #19
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Me lejoni qe se pari te ju shpreh ngushellime te sinqerta te gjithe juve anetare te Dardanise qe e keni njohur dhe vleresuar te ndjerin Dilaver,emer me te cilin e njoha dhe une se pari.
Mbreme, me te kuptuar lajmin per vdekjen e vellaqkos sone,jam ndjere shume e trishte dhe akoma s'mund ta besoj nje lajm te tille..

Ne mendjen time do jetoje gjithmone si miku im i pare virtual qe kam njohur, nje njeri nga i cili kam mesuar shume gjera dhe i cili me ka bere te ndjehem sikur moter e tij, ashtu siq me ndjente edhe Ai .Me ka mbrojtur sa here qe kisha nevoje, ashtu siq mbron vellai i vertete...
Nuk do i mbuloje asnjehere pluhuri i harreses diskutimet qe kishim per ngjarjet ne vend ne forume te ndryshme nga ku nuk hezitonte te me ofronte postin e moderueses ne shenje rrespekti aty ku ai aderonte.
Kam pasur edhe nje takim live me te pasi qe kishte shprehur deshiren te mos ikte nga Ferizaj pa me takuar.Ndersa takimi i enderruar tok me forumistet qe ishim "klan"ne vete bashke me Dilen tone, mbeti nje enderr!

Thjeshte,AI ishte NJERI, i mbushur plot me atdhedashuri, zemermiresi,dituri dhe shume tipare tjera pozitive qe mua me beri te kem nje rrespekt te pashoq per te.
Thone: "vetem nje fjale e mire", e fjala e mire ishte vete Ai sepse te tilla fjale dhuronte.
I qofte i lehte dheu dhe Zoti e shperblefte me Parajse sepse enxhujt atje e kane vendin!

Gjithmone ne kujtimet e mia do jesh i pavdekshem i dashuri vella Bond.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Barbaroza : 05-04-11 nė 15:17
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 15:58   #20
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Ngushllime Familjes Lajqi -per Humbjen e madhe te Anetarit te familjes Naser Lajqi .
Zoti Ju dhashte Force te perballoni kete dhimbje,dhe te mburreni qe patet fatin ta keni anetar te familjes-nje NJERI qe Lind Nje here dhe nuk vdes KURR.
Njerzit E Medhenj-Te Mire Lindin vetem nje here Jetojn Pak -BIologjikisht por Mrrekullia e tyre eshte se nuk vdesin Kurr Persa te egzistone Njerzimi.

I tille Ishte Bondi-Dilaver Kosova -Udherrefyes idol i shume Gjeneratave qe vuri themelet e arta Te Ruajtjes se vlerave Kombetare .
Sinonim ishte Vete Emertimi i Forumit Dardania URE qe ai e ndertoje dhe na Bashkoje ne te kater Anet e Botes.
Me pikojn Lotet dhe nuk po mundem te shkruaj,.....te qofte i lehte dheu I Kosoves Miku Im i Perjetshem.
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 16:15   #21
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Ngushllime famijes Lajqi edhe forumit dardani,se jo veq familja Lajqi qe humbi nje djal po edhe forumi dardani nje burr te madh qe e mbajti gjall kete forum me vite!

do ti mungosh forumit dardani Bond....
ngushllime.
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 16:35   #22
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki Shiko postimin
Ngushllime Familjes Lajqi -per Humbjen e madhe te Anetarit te familjes Naser Lajqi .Ngushllime te gjithe anetareve te Forumit Dardania.de.
Zoti Ju dhashte Force te perballoni kete dhimbje,dhe te mburreni qe patet fatin ta keni anetar te familjes-nje NJERI qe Lind Nje here dhe nuk vdes KURR.
Njerzit E Medhenj-Te Mire Lindin vetem nje here Jetojn Pak -BIologjikisht por Mrrekullia e tyre eshte se nuk vdesin Kurr Persa te egzistone Njerzimi.

I tille Ishte Bondi-Dilaver Kosova -Udherrefyes idol i shume Gjeneratave qe vuri themelet e arta Te Ruajtjes se vlerave Kombetare .
Sinonim ishte Vete Emertimi i Forumit Dardania URE qe ai e ndertoje dhe na Bashkoje ne te kater Anet e Botes.
Me pikojn Lotet dhe nuk po mundem te shkruaj,.....te qofte i lehte dheu I Kosoves Miku Im i Perjetshem.
........
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 17:54   #23
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza Shiko postimin
Me lejoni qe se pari te ju shpreh ngushellime te sinqerta te gjithe juve anetare te Dardanise qe e keni njohur dhe vleresuar te ndjerin Dilaver,emer me te cilin e njoha dhe une se pari.
Mbreme, me te kuptuar lajmin per vdekjen e vellaqkos sone,jam ndjere shume e trishte dhe akoma s'mund ta besoj nje lajm te tille..

Ne mendjen time do jetoje gjithmone si miku im i pare virtual qe kam njohur, nje njeri nga i cili kam mesuar shume gjera dhe i cili me ka bere te ndjehem sikur moter e tij, ashtu siq me ndjente edhe Ai .Me ka mbrojtur sa here qe kisha nevoje, ashtu siq mbron vellai i vertete...
Nuk do i mbuloje asnjehere pluhuri i harreses diskutimet qe kishim per ngjarjet ne vend ne forume te ndryshme nga ku nuk hezitonte te me ofronte postin e moderueses ne shenje rrespekti aty ku ai aderonte.
Kam pasur edhe nje takim live me te pasi qe kishte shprehur deshiren te mos ikte nga Ferizaj pa me takuar.Ndersa takimi i enderruar tok me forumistet qe ishim "klan"ne vete bashke me Dilen tone, mbeti nje enderr!

Thjeshte,AI ishte NJERI, i mbushur plot me atdhedashuri, zemermiresi,dituri dhe shume tipare tjera pozitive qe mua me beri te kem nje rrespekt te pashoq per te.
Thone: "vetem nje fjale e mire", e fjala e mire ishte vete Ai sepse te tilla fjale dhuronte.
I qofte i lehte dheu dhe Zoti e shperblefte me Parajse sepse enxhujt atje e kane vendin!

Gjithmone ne kujtimet e mia do jesh i pavdekshem i dashuri vella Bond.

Moterzo e dashur, prano ngushellimet e mia...!Shume here kemi bisedua bashk me te ndjerin per ty....! Heshtja e tij, dhe mosdeshira te fliste n'publik mbulonte nje dhimbje...! E falenderoj sot edhe pse eshte atje ne boten tjeter, e, e kam falenderue edhe athere kur i kerkuam falje njeri tjetrit per keqkuptimet dhe m'tregoj per te gjitha , kush dhe pse perdoren nika tjere, qe nua ua mbajti zuza me nikat inicial te na perulnin....!

Mesazhet ngushelluese qe morra nga Arb dhe Progoni, m'bene te ndihem krenare sot!

Dil, deri athere kur te takohemi prap atje ku jetojne Perendit...!

ps:panta_rei, sa shume m'ke prek dhimbjen dhe pikellimin me kete strofe....!

"Kur t’me shihni qe jam tretur,
Mos pandehni se kam vdekur,
Jam i gjalle e jam ne jete,
Jam ne drite te vertete."strofe kjo te cilen Amiri, nipi im i dashur ndjese paste e kishte pas kendue shpesh muajte e fundit para se t'ndrronte jete...! e Relax, take it easy , kengen nga MIKA e ka pas degjue me vite....! I lodhun nga dhimbjet, mirepo asnjeher nuk foli per dhimbjen, dhe n'vend se ne ta ngushellonim, ai na ngushellonte neve....!!!!!!!!!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 18:08   #24
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Me nderin me te madh ndaj personalitetit tuaj ,nje person i madhe me vlera te medha qe fatkeqsisht me vone i kuptojme,edhe pse une ne postimet e mendimet tua isha me vedijen e plote per nje nejri te madhe te vlerave te medha njerzore .....
U prehte i qete shpirti juaj ......te qofte i lehte dheu....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-11, 23:02   #25
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Odat e mėdhaja i kanė edhe njerzitė e mėdhenjė tė tyre!

Dardaninė, unė, e cilsėsoi si njė odė tė madhe sepse na bashkoj rreth sofrės sė vet, na mbledhi e ofroi pranė aq ngrohtė e kėndshėm ku pavarsisht se nga cili cep i botės ishim msyheshim drejtė dardanisė, e cila na u bė si shtėpia e dytė, ėr tė shkėmbyer me bashkkombasit .

Duke pėrshkruar dardaninė si njė odė tė madhe kujtojė njerzit e saj tė mėdhenjė, ku nė kėtė rast flas pėr ty Bond. Por, tė flasėsh pėr njerėzit sic ishe ti, me veprat e tuaja madhėshtore dhe historike, me njerzinė tėnde tė pashoq, me njė pėrsonalitet me karakter tė fortė, tė flasish dhe tė shkruash pėr njėrin nga emrat mė tė mėdhenjė tė kėtij atdheu virtual nuk ėshtė lehtė. Nuk ėshtė e lehtė sepse fjalėt janė tė pakta pėr ta pėrshkruar punėn dhe vepren e njė njeriu tė tillė!

Ndihem shumė krenare qė pata rastin tė tė njoh, mė bėrė akoma mė tė madhe qė gėzova besimin tėndė, ku biseduam e kuvenduam, diskutuam e shtjelluam cėshtje e biseda nga mė tė ndryshmet. Vėrtetė e kam pėr nder dhe privilegj!

Mėkat qė, ne si dardanasė, humbėm njė njeri tė madhe, dhe krenari qė tė patėm udhėrrėfyes tė kėtij atdheu!

Lavdi jetės dhe punės suaj!
I pėrjetshėm kujtimi pėr ty!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-11, 00:49   #26
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

U njohėm pėrmes shkronjave .Ishe njeri i qėndrimeve .Mua personalisht mė bėre nderin mė tė lartė qė mundė ta marrė njeriu nė botėn virtuale ;-mė besove pa limit .Punuam bashkė , me shkronja ,por pa fjalė.Ishe zot shtėpie , tė cilės ja fale edhe frymėn e fundit .Dymbėdhjetė vjet resht, me urtėsi mbinjerėzore ruajte ,kultivove dhe prezentove vlerat mė tė larta njerėzore e kombėtare nė kėtė faqe .

…….nganjėherė t‘i fshija edhe postimet ,ndėrsa ti mė buzėqeshje me shkronja dhe m‘u falenderoje pa fjalė….

…... kėrkova tė mė lirosh nga moderimi ,refuzove i qetė ,me shkronja ,por pa fjalė…….

…...mė kėrkove atėherė, tė tė ndihmoj deri sa tė ktheheshe nga spitali ,e bėra me gjithė qejf aq sa munda …..

…...u ktheve ,por nė vend se ti tė „lodheshe“ , u „lodha“ unė ,tė ktheva shpinėn dhe ika edhe pse mė lute tė pres …..

Me shtatė mars tė kėtij viti tė shkrova m.p,duke shpresuar se e munde sėmundjen …..paska qenė vonė….

I lehtė tė qoftė dheu i Dardanisė ,

Faleminderit pėr tė gjitha .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LOJETARI : 06-04-11 nė 00:55
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-11, 09:54   #27
Kaqanikasja
 
Avatari i Kaqanikasja
 
Anėtarėsuar: 06-04-09
Vendndodhja: ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
Postime: 9,533
Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kaqanikasja Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Kaqanikasja Send a message via Skype™ to Kaqanikasja
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!I lehte te qofte dheu

Ngushellime per familjen Lajqi
__________________
Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..
Kaqanikasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-11, 12:18   #28
Breshka
 
Avatari i Breshka
 
Anėtarėsuar: 06-12-07
Vendndodhja: N'gji t'Lovely
Postime: 5,175
Breshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

ngushllime per familjen Lajqi dhe juve miq te dardanis ,i leht i qoft dheu...ZOTI E SHPERBLFT ME XHENET
__________________
Fal,...por mos harro kurr
Breshka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-11, 00:15   #29
the godfather
 
Anėtarėsuar: 03-02-05
Vendndodhja: underground
Postime: 422
the godfather e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

ngushllime familjes,miqve dhe te gjithe stafit te Dardanise,lajmin e mora pak von vertet isha i trishtuar por cte bejme te gjithe je per kete rruge,smundemi te perzihemi ne punet e Krijuesit.

Paqja dhe meshira e Krijuesit qofte mbi te,te qofte i lehte dheu vella Bond.
the godfather Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-11, 10:38   #30
Antika
 
Avatari i Antika
 
Anėtarėsuar: 05-03-09
Vendndodhja: ..n'kryeveni.
Postime: 1,909
Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Te njoha vetėm njė pjesė te fytyrės (nga avatari).Te njoha pak shkronja (nga nofka BOND).
Tash shumė vonė te njoha edhe nga shkronjat e "dilaver".

Pra,

Lavdi jetės dhe punės suaj.

dhe


Nuk vdesin tė gjithė njėsoj
Sepse
Tė gjithė njėjtė nuk jetuan!


__________________
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirėdita jetė!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Antika : 07-04-11 nė 10:47
Antika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.