Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-08-11, 12:57   #31
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: uliksi31

Vėshtirė qenka tė shkruhet , vėshtirė tė mendohet, rėnd tė besohet sė mė nuk je nė mesin tonė me nuk do i lexojm shkrimet e tua i vetmi kujtim qe do na ngelet nga ti eshte kjo dhome ku sot po shkruaj me dhimbje te madhe per ty ULIKS. Ishe dhe do tė mbetesh shembull dhe do te jesh krenaria e forumit ton.........
Tė kujton me mall mikja juaj virtuale jEtA_1
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jEtA_1 : 02-08-11 nė 12:59
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-08-11, 13:06   #32
Llapjani_HH
 
Avatari i Llapjani_HH
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 1,262
Llapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Ngushllime familjes,miqve dhe shokve tė tij, Zoti e shpėbleft me xhehnet, Amin
Njėherit ngushllime edhe Forumit tė Dardanis.
Llapjani_HH Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-11, 14:13   #33
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Anėtarėsuar: 26-11-09
Postime: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Ngushėllime familjes , por edhe shoqėrisė sė tij ...

Shpirti yt pushoftė nė paqe dhe qoftė i lehtė dheu mbi tė !!!
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-11, 14:47   #34
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Titulli: Lajmėrim!

I tronditur nga lajmi i hidhur,shumė pak fjalė mė kan mbetė pėr tė treguar dhe dėshmuar se tokat shqiptare ka humb birin e saj tė dashur,njeriun me vyrtyte tė larta kombetare,bisemtarė i vertet,birin dhe velluan,shokun e jetės dhe babain.I frymzuar nga pamjet e ditėve tė errėta qė kalonte pupulli ynė,gjithkund flitej pėr guximin e rinisė tonė ku nė mesin e tyre ishe edhe ti vėlla M-uliksi.Ti je larguar fizikisht duke na lėnė tė piklluar po jo edhe kokė varur,sepse,nėse ky ėshtė akti i fundit qė je shkeput nga jeta,kur nuk do tė shkėputesh nga bota e miqve dhe tė dashurve tė tu.Ne do tė pėrkujtojmė gjithmonė me plotė mall e dhimbje,por kjo nuk do tė na lodhė kurė tė pėrkojtojme edhe rininė tėnde kur asnjėhere nuk u pėrkule dhe nuk iu binde urdhėrave tė tjerėve se ishe i kalitur nė gjeneratėn qė i qėndronte besnik ēėshtjes shqiptare.Jeta nė mėrgim,fillimisht nė Zvicėr dhe mė pas nė Amerikė,nga ti nuk bėri shkelės te kotė tė metropoleve po more me vete bagazhin e vujtjeve tė pupullit tonė duke qėndruar pranė tijė deri nė frymėn e fundit tė jetės.
Ngushullime familjes dhe tė afėrmve!
Pusho i qetė dhe tė qoft i lehtė dheu Ėmė.
XH.Sadiku/Kėrēovari
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Kercovari : 02-08-11 nė 14:47
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-11, 15:52   #35
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Ishe i madh ne fjale, i qete ne shprehje.
Ngushellime fmiljes dhe shoeqrise suaj.
Preshevari !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Oqeani : 02-08-11 nė 15:52
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-11, 19:02   #36
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,414
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Sa e pabesueshme u duk,aq te verteta ishin shkronjat ne lajmin qe s'je me Uliksi 31.

I paharruar kujtimi juaj gjithkund,dheu i lehte!
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-11, 19:17   #37
Daglasi
 
Anėtarėsuar: 17-07-10
Postime: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Ngushellime te sinqerta, ju shprehi si familjes ,ashtu edhe shoqerise se te ndjerit.
__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-11, 19:52   #38
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Ngushllimet me te sinqerta familjes se tij dhe shoqerise - nese fjala mundet me ngushllue.........

Per mua do te jet ashtu qe e njof dhe kurre s'ka me vdek............
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-11, 21:19   #39
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Shumė lajm i keq!!

Ngushllime tė gjithve.

Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-11, 21:34   #40
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Ngushllime nga zemra per familjen e ti e shoqrin ketu ne fd.
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-11, 23:29   #41
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Ndėr lajmet qe s'u besohet kur i lexon.
Gjithsesi (ndoshta fatkeqesisht) jemi te detyrurar t'u bindemi.
Uliksin do ta kujtoj si njerin prej atyre njerezve te permbajtur qe me maturinė e tyre te godasin direkt e ne ndergjegje. Ndihesh borgjli gjithe jeten ndaj tyre.
Njerez te mirė dhe me fat.

Ngushellime familjes dhe miqve.

Pushoftė i qetė nė "Itakėn" e tij!
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-11, 23:57   #42
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Besimi nė xhenet dhe xhehenem

Falėnderimi i qoftė Allahut i Cili krijoi njeriun dhe ēdo gjė tjetėr. Paqja e Tij qoftė mbi tė Dėrguarin e tė dashurin e Tij, familjen dhe shokėt e tij.
Allahu i Lartėsuar e krijoi njeriun dhe e vendosi nė tokė qė ta sprovojė se a do tė jetė falėnderues apo mohues i mirėsive tė tij. Pėr kėtė arsye ia bėri atij detyrim njohjen e Tij sikurse thotė nė Kuran: “Unė nuk i krijova xhinėt dhe njerėzit pėr tjetėr, pėrveēse tė mė adhurojnė.” Pra, Allahu nuk e krijoi njeriun dhe ēdo gjė tjetėr kot sė koti e as pėr lojė.
Allahu i Lartėsuar nga mirėsia e Tij i dėrgoi njerėzimit tė dėrguar nga mesi i tyre qė t’ua lehtėsojė rrugėn deri te njohja e Tij dhe njohja e ēdo gjėje tjetėr qė njeriu me mendjen e tij nuk kishte pėr ta njohur kurrė. Prej nga do tė dinte njeriu pėr engjėjt, pėr ndodhitė pas vdekjes, pėr xhenetin, pėr xhehenemin etj., sikur mos t’ia zbulonte Allahu ato njeriut pėrmes shpalljeve?
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-11, 00:05   #43
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-11, 09:43   #44
arti69
Banned
 
Anėtarėsuar: 08-07-09
Postime: 272
arti69 shumė i dashurarti69 shumė i dashurarti69 shumė i dashurarti69 shumė i dashurarti69 shumė i dashur
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Allahu e shperbleft me Xhenet.
arti69 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-11, 10:34   #45
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Me t vėrtetė nuk po besoj..
Kam hy shume here, kam hy , kam lexu, kam dal.... Tek tash vaji po me mberthen..

Nė kėtė botėn tonė virtuale, ishe dhe do mbetesh njeriu mė i dashur/afėrt pėr mua.
Ishe i vetmi, qė shihje secilin nė mėnyrė tė vecantė, dhe qė bėje secilin tė ndihet special.
Pėr lakmi gjithmonė u ikje konflikteve.
Mė mėsove se askush nuk ėshtė perfect, por tė gjithė kanė njė anė tė mirė.

Nė mendimet e mia do tė ruaj ashtu tė buzėqeshur dhe me humorin tėnd unik.

Familjarėve dhe shoqėrisė iu shpreh ngushėllimet e mia mė tė sincerta.

Dhembshurisht;

lovely


__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.