Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-08-11, 02:33   #31
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

...me shprese se do te takohemi ne boten tjeter, lutem per Ty, Allahu te meshiroft dhe te dhuroft Xhennetin, miku im...
__________________
Me viēa nuk l’vrohet!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dallandyshja_718 : 17-08-11 nė 02:33
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-08-11, 21:18   #32
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Shpeshherė, e pothujase cdo herė, kaloi kėtej me mendimin se do tė gjejė kėtu, ndėrsa ato pak herė qė mė ndodh tė kaloi kėtej me mendjen e kthejllur ndjej mosvullnetin pėr tė kaluar kėtu pari, ngase e di se s'do kam mundėsin tė shkėmbej shkronja me ty.
E di se zin dhe as lotin s'e deshe, sic nuk e dua as unė por lotit nuk mundem t'i rezistoj. E kujtoj kur iu pėrgjegja "cortimit" tėnd me "e di, e di... e di se loti i tė gjallurėve ėshtė i rėnd pėr tė vdekurit. Por cfarė tė bėj kur dicka ndjej jam shumė e dobėt pėrball lotit, pėr kėtė ia kam inat vetės?"
Qeshe duke pohuar se mė kupton, por edhe me the se duhet tė pėrmbahemi, duhet tė mundohemi tė paktėn.
Tashi vėrtetė mundohem, mundohem por mė kot, nuk mundem tė pajtohem s'e sdo kuveti me ty mė, e aq mė hic atėherė kur vij kėtej duke menduar se po tė gjejė kėtu dhe po kuveti dicka qė mė mundon!!!
Nuk pushoj sė rikujtuari cdo bisedė qė bėm, nuk pushoj sė rilexuar cdo shkrim qė shkėmbyem kėtu... tani sapo lexova shkėmbimet e fundit qė bėm tek rubrika e argėtimit... jo qė s'kam cka tė shkruaj e tė them pėr ty, jo qė s'mundem tė shkruaj poezi, por ndjehem e vogėl tė shkruaj e tė thurrė pėr ty... s'mė dalin dotė as shkronjatė sepse cfarė do qė tė shkruaj pėr ty ėshtė pak, shumė pak!
Po pėr njė gjė jam e sigurt se cfarė do qė tė them sot apo neser e kam thėnė dje dhe do e them pėrjetėsisht. Ishe vet njerzorja!

E pikėlluar dhe me mall pėr ty mik, pėr ty qė mė konsiderove si bijen tėnde!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-11, 08:43   #33
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Qofsh nen meshiren e te GjitheMėshirshmit Uliks,!

Ēdo vit, ēdo muaj, jav, ore, minut e frymmarrje qe kalon, ne po i afrohemi botes tuaj tani !

Mirupafshim inshallah ne Kopshtin e te urtėve !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-11, 19:28   #34
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Ēdo mėngjes sjell njė dhembje mė tepėr, shton dashurinė dhe mallin pėr Ty .
Fjalėt nuk kanė forcė qė ta shprehin dhimbjen, pikėllimin dhe mungesėn qė na le pas........!!!!
ndonėse dikur dikund njė varg emotiv thot se:: koha shėron plagėt...!
por, ja qė fjalėt e ketij "vargu emotiv"nuk qenkan tė qėndrueshme krahasuar me ndjenjėn tonė tė thellė shpirtėrore pėr humbjen tende
Ditet vazhdojne tė kalojnė, por dhimbja pėr Ty nuk zbehet veēse sa vjen dhe rritet

Kėshtu qė MIKU IM do tė jeni gjithmonė nė mendjen dhe nė zemren time.
Ishit dhe do tė mbeteni idhull i fisnikerisė,urtesisė, menēurisė dhe vlerave humane

Pusho i qetė Uliksi ynė

Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-11, 12:10   #35
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,455
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Red face Titulli: Pėr Ty Uliks!

Rastesisht pash kete foto , mu kujtu kur ta kam uru ditelindjen me kete PERQAFIM ,, fatkeqsisht vetem ty nuk arrita te takoj LIVE ta dhuroj nje perqafim , nganjher them ndoshta me mir ,,,, sepse ateher dhimbja do te ishte edhe me e madhe


__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-11, 18:14   #36
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pėr Ty Uliks!

Pėrvec mungesės suaj qė ndjehet cdo ditė e mė shumė sonte do mė mungon edhe duaja jote qė ma bėre pėr kėto vite radhazi, dritė e lehtėsim e pac nė atė botė, dhe pėr kėtė dhe edhe pėr atė se cfarė ishe do tė jam mirėnjohese gjatė gjithė jetės. Unė sonte do tė lutem per ty, dhe jo qė tė ta kthej, por do i lutem tė madhrueshėmit Allah tė tė shpėrblej, mėshiroj dhe tė tė dhuroj Xhehnetin!

Pusho i qetė e shpirti yt u mprehtė nė paqė!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-11, 21:23   #37
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pėr Ty Uliks!

Keto netet e shejta para festes se Bajramit shume familje ndezin nje drite qiriu per hire te shpirterave,une sonte kujtoj fjalet e Uliksit kur fliste per lutjet e tij per vllaun qe i vdiq me heret, fliste per te xhumane e namazin qe bente, sa letohej dhimbja tij kur thoshte ;_"O halle, prej se kam nise te mirrem me faljen e pese vakteve ndjehem shume mire"
Befte drite shpirti yt sonte e perhehere ne paqe !:(
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-11, 13:49   #38
gjini
 
Avatari i gjini
 
Anėtarėsuar: 13-11-04
Vendndodhja: Midis Europes
Postime: 3,086
gjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra Shiko postimin
Vertet qenka e dhimshme kur humbasin nje nga antaret e forumit,e sidomos ne rastin e 2 antarve te fundit,te Naserit dhe Uliks.. (qe aqe afer e paskan pasur vdekjen)vertet e dhimbshme per te dyt..
Ndaj perfitoi rastin t'ju shprehi ngushllime me te sinqerta per gjithe ju antar/e te forumit dardan qe jeni ndjere te pikelluar per humbjen e mikut,shokut,dhe bashkatdhetarit te nderuar Uliks!
Zoti e shperbleft dhe ne boten e amshuar

Me nderime Natyra.


Natyra a nderuar pajtohem me kete qe ti ke shkrue dhe dua te shtoj se qdo humbje e nje bashkombasi tim eshte edhe vdekja e nje pjese nga trupi im. Po kur vdes njeri qe ke pas kohe qe shoqerohesh me te dhe e din qe sdo e shef ma kurr dhembja eshte ma e madhe. Ty skom qka te tregoj se ti je provue edhe ne familje por ngushellimet jan te neve te gjithve e atyre ju qoft i leht dheu dhe ngushellime antarve te ketij forumi dhe familjes se te ndejrve ULIKSIT dhe Naserit
gjini Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-08-11, 13:17   #39
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Mos me merr inat qe nuk vizitova me heret temen ,inat qe nuk shkrova dy rreshta kujtimi per ty ,mos me merr inat edhe qe nuk ndava disa minuta kohe per ty ,sepse une te mora inat ty dhe ate qe te mori .Dhe me pas mendova inat per qka ? Per diqka qe nuk mundi te jete fjala e juaj e fundit ,inat qe per te gjithe kohen qe ishe i bere vetit vendin e nje plaku te urte ,inat atij qe te mori duke mos marre parasysh qe edhe na beri qe te njohim ?Jo !

Shpresoj vetem ,qe me ikjen tende more diqka nga ne ashtu si le diqka nga ti nė ne .

Pushofėsh i qete Kapitan .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-08-11, 20:23   #40
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Njė muaj qė kur u largove prej nesh, njė muaj pritje qė ky lajm mos tė jetė i vėrtetė, njė muaj qė mbizotėron dėshira e madhe qė tė zgjohem nga kjo ėndėrr e tmerrshme!

Kujtime tė pėrjetshme pėr ty miku im!

Lutem qė shpirti yt tė pushoj nė paqen e pėrhershme.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Murgesha : 28-08-11 nė 20:24
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-11, 14:17   #41
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

i perjeteshem qofte kujtimi ..
__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-11, 14:52   #42
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

gjithmon ju perkujtoj miku im i ndjer ULKISI gjith,her ishe pran neve gjith,her buz qeshur edhe mik

bisedova nji dit me nji antar nji bised e lir e pyta pse nuk je aktiv si ma par ,mu pergjigj tani me mungon ULKISI

TE GJITHVE PO NA MUNGON
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-11, 14:54   #43
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Shkove i qete dhe shpirtbardh,ashtu siq edhe ishe e neve na mbushe me pikellim...........
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jEtA_1 : 29-08-11 nė 14:55
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-11, 21:00   #44
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pėr Ty Uliks!

Jo pse nuk gjeta kohen dhe nuk tė pata nė mendje, por nuk pata forcen dhe vullnetin qė tė kaloj kėtu mė heret. Sot kjo festė e madhe ishte ndryshe edhe nė virtualitet sepse mėsova tėrė kėto Bajrame t'i ndajmė sė bashku pėrmes uratave dhe pėrgėzimeve, sot mė mungove, sot mė munguan urimet dhe pėrgėzimet tuaja... sot mungove ti! Por nė mendjen dhe lutjet e mia ishe i pranishėm edhe sot, sic edhe do je pėrgjithmonė!
Pushofsh i qetė nė paqen e pėrjtėshme.

Pėr ty mall dhe krenari, por pa ty shumė boshllėk!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-09-11, 01:42   #45
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Unhappy Re: Pėr Ty Uliks!

Koha ecen, dhimbja nuk zvogėlohet, malli vec vjenė dhe shtohet.
Qė kur tė humbėm, u varfėruam... ndjehem e vetėmuar dhe e mėrzitur
Do doja, shumė do doja, mė shumė se kurrė do doja sonte tė tė kisha nė bisedė... nata sonte s'paska fund, vetmin dhe mėrzin e ndepresin herė pas herė buzėqeshjet gjersa kujtojnė dhe rilexojnė shkronjatė tuaja tė cilat u skalitėn nė memorie!


__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.