Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-03-13, 21:18   #31
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė vit pa Ty Bond.

Dikur urreja fjaline "Jeta vazhdon.."

Ironia eshte se kjo thenie eshte shume e vertete.

Dy vite paskan kaluar. Kujtimet i kam ende shume te fresketa..

"Pa lamtumire u largove" degjoj edhe sot, sikur atehere kur e degjonim bashke.


Shume te gjalle, dhe te buzeqeshur

te kujton

lovely
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-06-13, 12:50   #32
Psikologu
Shpirt shyptari
 
Avatari i Psikologu
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 6,907
Psikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Njė vit pa Ty Bond.

Nė perkujtim tė tė nderuarit Naser, me duhet patjeter tė shkruaj se me tė vertet Dardania dhe familja e ndjen shumė mungesen e tij.
Tė shkruhet shumė, ndoshta nuk do tė ishte e tepert, edhepse meritat e tij janė tė mėdha persa i perket punes drejt identitetit dhe shoqeris shqiptare,personalitetit shqiptar, figurave shqiptare dhe pėrplasjes se shoqeris shqiptare ndaj furtunave anti-shqiptare.
Familja duhet tė ndjehet krenare qė e kishin njė djalė tė tillė, njė rugovas tė tillė, dhe me ketė rast i shprehi edhe njehre ngushllime familjes dhe tė gjithė atyre qė e kan njohurė.

Qoftė i pėrjetshem kujtimi pėr ty Naser (Bond)
__________________
Njerzitė fisnikė , me ligjeraten e tyre , fitojnė mė shumė armiq, sesa njerzit e ligj me veprimet e tyre tė liga.

Zhan Pol
Psikologu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-13, 08:37   #33
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Njė vit pa Ty Bond.

Njerzit sikur ti nuk Vdesin KURR I madh ishe dhe do mbetesh...Vella Rugovas Naser/Bond

Te perkujton/Natyra Rugovase antare e Dardanis!Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 30-06-13 nė 08:41
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.