Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-05-14, 17:27   #16
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Unhappy Titulli: Lajmerim

Nuk ka shumė qė e pashė online, nėse ky lajm ėshtė i vėrtetė atėherė mė vjen shumė keq qė nuk i paskam shkru njė mesazh, tė fundit,,,

Jam bėrė skeptik dhe lajmeve online nuk po i besoj as njė %.

Gjisthsesi jEtA_1 ishte njė nga nofkat pėr tė cilat kisha dhe kam shumė respekt, edhepse me njė dozė reserve pėr kėtė lajm tė keq: ngjushllime tė sinēerta familjarėve dhe atyre qė e kan tė afert nė ēfarėdo aspekti.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 14-05-14, 22:12   #17
alima²
Banned
 
Anėtarėsuar: 28-01-14
Postime: 21
alima² i vlerėsuar jo keq
Gabim Re: Titulli: Lajmerim

Zero Cool
Administratorėt

Nuk ka shumė qė e pashė online, nėse ky lajm ėshtė i vėrtetė atėherė mė vjen shumė keq qė nuk i paskam shkru njė mesazh, tė fundit,,,

Jam bėrė skeptik dhe lajmeve online nuk po i besoj as njė %.

Gjisthsesi jEtA_1 ishte njė nga nofkat pėr tė cilat kisha dhe kam shumė respekt, edhepse me njė dozė reserve pėr kėtė lajm tė keq: ngjushllime tė sinēerta familjarėve dhe atyre qė e kan tė afert nė ēfarėdo aspekti.


...

Ti ose je i pabes ndaj nuk zen bes, ose je zhgenjy shume e trash ndaj nuk zen bes.
Nese e ke pa on linne nuk dmth se nuk ka vdek, njerezit ua besojne dikuj ( motres ,vellaut,gruas ,burrit ...) fjalkalimin dhe tjert hyjn edhe pse dikush ka vdekur.

Pastaj njerezit edhe martohen , besove ti ose jo = ATA MARTOHEN , edhe pse ti i perjashton dhe ua cungon ēasjen ne kete medium,edhe perkry betimeve ne Zot se jan martu, ti prap mbetesh skeptik , padyshim ngase vet genjen vazhdimisht!

Njeherit te tregojne njerezit se jane te prekur nga kanceri, ti prap mbetesh skeptik ... por nuk ke faj,ketu eshte rrjet anonim, por mos harro njerezit edhe njoftohen ne realitet permes ketij rrjeti , semuren , vdesin , martohen etj etj ... neve nuk jemi robota por njerez prej mishi e gjaku... Hajde tani perjashtom prap, ose cngoma ēasjen ne kete medium qe tu pamundesosh tjereve protestimin!

I lig je!


Jeta_1 ... Allahu te past meshiru moter,te befte varrin kopsht prej kopshteve te xhenetit, Amin! Te Allahut jemi dhe tek Ai do kthehmi padyshim!


Alima!

.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga alima² : 14-05-14 nė 22:18
alima² Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-05-14, 22:49   #18
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Lajmerim

ngushtllime familjes e farefisit edhe juve te nderuar antar antar te forumit ju shprehi ngushtillme per vdekjen e te ndjeres
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-14, 00:06   #19
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmerim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Nuk ka shumė qė e pashė online, nėse ky lajm ėshtė i vėrtetė atėherė mė vjen shumė keq qė nuk i paskam shkru njė mesazh, tė fundit,,,

Jam bėrė skeptik dhe lajmeve online nuk po i besoj as njė %.

Gjisthsesi jEtA_1 ishte njė nga nofkat pėr tė cilat kisha dhe kam shumė respekt, edhepse me njė dozė reserve pėr kėtė lajm tė keq: ngjushllime tė sinēerta familjarėve dhe atyre qė e kan tė afert nė ēfarėdo aspekti.
zero eshte motra e saj....asaj i la adresen edhe pse ndoshta nuk shkruan ajo ...........
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-14, 16:22   #20
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Post Titulli: Re: Titulli: Lajmerim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga alima² Shiko postimin
Zero Cool
Administratorėt

Nuk ka shumė qė e pashė online, nėse ky lajm ėshtė i vėrtetė atėherė mė vjen shumė keq qė nuk i paskam shkru njė mesazh, tė fundit,,,

Jam bėrė skeptik dhe lajmeve online nuk po i besoj as njė %.

Gjisthsesi jEtA_1 ishte njė nga nofkat pėr tė cilat kisha dhe kam shumė respekt, edhepse me njė dozė reserve pėr kėtė lajm tė keq: ngjushllime tė sinēerta familjarėve dhe atyre qė e kan tė afert nė ēfarėdo aspekti.


...

Ti ose je i pabes ndaj nuk zen bes, ose je zhgenjy shume e trash ndaj nuk zen bes.
Nese e ke pa on linne nuk dmth se nuk ka vdek, njerezit ua besojne dikuj ( motres ,vellaut,gruas ,burrit ...) fjalkalimin dhe tjert hyjn edhe pse dikush ka vdekur.

Pastaj njerezit edhe martohen , besove ti ose jo = ATA MARTOHEN , edhe pse ti i perjashton dhe ua cungon ēasjen ne kete medium,edhe perkry betimeve ne Zot se jan martu, ti prap mbetesh skeptik , padyshim ngase vet genjen vazhdimisht!

Njeherit te tregojne njerezit se jane te prekur nga kanceri, ti prap mbetesh skeptik ... por nuk ke faj,ketu eshte rrjet anonim, por mos harro njerezit edhe njoftohen ne realitet permes ketij rrjeti , semuren , vdesin , martohen etj etj ... neve nuk jemi robota por njerez prej mishi e gjaku... Hajde tani perjashtom prap, ose cngoma ēasjen ne kete medium qe tu pamundesosh tjereve protestimin!

I lig je!


Jeta_1 ... Allahu te past meshiru moter,te befte varrin kopsht prej kopshteve te xhenetit, Amin! Te Allahut jemi dhe tek Ai do kthehmi padyshim!


Alima!

.


Alime, kemi ardhė nė t`pame kėtu e jo me i shfry nervat !

Unė jam i pabesė edhe i zhgėnjym e tash nuk za besė ! Nga TI !
Epo njerėzit ja japin fjalėkalimin dikujt (mentorit, djalit, qikės etj.) edhe hyjnė kėtu me qėllime tė kqija dhe unė i dėnoj! Njėjtė sikur qė tė dėnojnė nė tjerat forume!

Poooooooo njerėzit martohen, bile bile edhe gjyshet martohen, martohen mu atėherė kurė si ka mbetė asnjė qime nė kokė e trup shkaku i ilaqeve kundėr kancerit dhe mu atėherė sė bashku me burrin e vet, gjyshja me gjyshin vijn e ofendojnė e shajnė e piskasin kėtu sikur mos tė ken asnjė brengė tjetėr pėrpos tė na bindin nė drejtėsinė e fesė sė tyre.


PO de unė jam i lig sepse tė kam toleru jashtė mase me tė gjitha premtime/rrenat nė MP dhe nė ligėshtinė time po ta plotėsoj edhe njė herė dėshirėn, po tė prejashtoj!
jEtA_1 do na falėsh, kėshty ishte dhe ėshtė forumi, tu bėftė dritė.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-05-14, 17:24   #21
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

..woow sa gjyna pem vika ..

Ngushllime ...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-14, 15:47   #22
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Anėtarėsuar: 26-11-09
Postime: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Hmmm , sa lajm i hidhur ! :(

Ngushellime familjes !
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-14, 17:11   #23
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,455
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Hm ende nuk me besohet ,,, me erdh shum keq kur ndegjova ... me dibset shum Jeta por,,, me dhibsen shum dy djemt qe do rriten pa nene,,, sa her qe marr djalin shpesh me shkon mendja te ata te dy... Zoti i ndimoft gjith jeten e qofshin te lumtur ...

Ngushllime Familar e shoqeri e Jetes ,,,
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-14, 17:20   #24
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Sa lajm i hidhur! Ngushellime familjareve e miqve.
Uroj qe kjo te jete percjellja e fundit qe bejme ne kete forum
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-14, 19:50   #25
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Lajmerim

Lajm i hidhur per mua,Jetes i paskan pushuar dhembjet e vuajtjet e kesaj jete, paste drite shpirti yt! :(
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-14, 21:56   #26
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 277
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Lajmerim

As Jeten nuk e kurseu v... ! Oh! Sa e dhimbshme...! Ngushllime familjes, miqeve...!
__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-14, 21:58   #27
romansa
 
Avatari i romansa
 
Anėtarėsuar: 24-07-08
Vendndodhja: larg vendlindjes
Postime: 16,103
romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

vertet u shokova nga ky lajm...u shprehi ngushllime faamiljes si dhe te gjith atyreqe kane njo
hur jeten ..
sdi pse kam pase respekt shume per kete nik..
__________________
Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!
romansa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-14, 20:43   #28
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Edhe njė vdekje e njė anėtari Dardan, sa mė vie keq.
Ngushėllimet e mia familjarėve!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-14, 23:22   #29
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Emrin e kishte Jetesa. Dikush tjeter vendosi qe ajo mos te jetoje me.

Ndieva dhimbje per ata dy femije te vegjel. Ajo sigurisht do te kujdeset per ta nga lart..

Ngushellime familjareve dhe te afermeve.
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-14, 21:32   #30
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Lajm prekse. Ngushllime.


__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.