Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-03-13, 17:45   #946
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Smile Titulli: A shkohet ne funde te botes per dashuri?

Po more qysh jo01.03.2013 11:09

Tė vonohesh nė dasmėn tėnde disa minuta nuk ėshtė gjė e mirė, mirėpo dhe mund tė falet. Mirėpo tė vonohesh 7 orė ėshtė dicka e tepėrt.

Kjo gjė i ka ndodhur njė indiani tė quajtur Jameel, i cili kur erdhi pas 7 orėsh vonese nė kurorėzimin e tij, e kuptoi se e fejuara e tij Nagma tashmė ishte martuar me njė mashkull tjetėr.

Bridal Guide raporton se – vajza e durueshme, nga qyteti Ghaziabada, kishte pritur prej orės 10:30 deri nė orėn 18:00, kur edhe kishte thėnė ‘mjaft ėshtė mjaft’, dhe vendosi tė martohej me njė person tjetėr, tė cilin ia kishin gjetur prindėrit nė mesin e dasmorėve tė pranishėm.

Kur Jameel mė nė fund kishte arritur nė kurorėzimin e supozuar tė tij, ai kuptoi se kishte mbetur pa tė fejuarėn, e madje u sulmua fizikisht nga kushėrinjtė e saj.

Falė intervenimit tė policisė, pėrleshja nuk pati pasoja tė mėdha nė njerėz.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-09-13, 11:45   #947
Djalizellshem
 
Anėtarėsuar: 10-09-13
Vendndodhja: brenda shpirtit tim
Postime: 19
Djalizellshem i vlerėsuar jo keq
Gabim AW: A shkohet ne funde te botes per dashuri?

nese kom viz po ahahaha :p


qa mi ba kur se ki mndesin e pret qe te vij dashuria tek ti hehe...


shumqka muj sakrifikohet per dashurin amo kur te mungon mundsia duhet mi shti gishtat ne goj e me prit cuc ne kam hahhahaha
Djalizellshem Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-23, 16:18   #948
anda27717
 
Anėtarėsuar: 23-03-23
Postime: 3
anda27717 i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: A shkohet ne funde te botes per dashuri?

Patjeter se shkohet, une te dashurin tim kam njoftuar permes www.dua.com


anda27717 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 42 (0 Anėtarėt dhe 42 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.