Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Temė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-08-11, 22:18   #1231
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: uliksi31

shpirti yt u prehte ne paqe e ne qetsi ne boten e amshueshme .....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 01-08-11, 22:23   #1232
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: uliksi31

pushofsh iqet i leht te qoft dheu i shqiptaris
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 01-08-11, 22:35   #1233
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
Avatari i SANTANA-29
 
Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 16,506
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: uliksi31

Ngushllime mbar familjes dhe shokve te Uliksit per te cilin ndiejm dhimbje te madhe ,,
__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 01-08-11, 23:00   #1234
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: uliksi31

Ne akoma duke qajtur vdekjen e Dilės dhe ti na ike kaq befasė!
Lajmi pėr vdekjen tuaj ishte shumė i rėnd, do tė jesh nė kujtesen time pėrjetėsisht si njė njeri me shpirt njeriu, njerzorė e tė devotshėm, si njė njeri i pashoqė!
Prisja kėtė muaj me dėshira tė mėdhaja, e nė ato dėshira ishte edhe njė dėshirė pėr tė trokitur nė oden tuaj, si pėrhera, dhe pėr tė tė uruar kėtė muaj tė madhėrueshėm por... s'e kisha menduar se do vija nė kėtė mėnyrė!

Je nė mendimet dhe duat e mia, ZOTI tė shpėrbelftė me xhehnetet e larta!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-08-11, 07:41   #1235
LaDy_Diaspora
Bride to be...
 
Anėtarėsuar: 20-07-11
Postime: 1,350
LaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: uliksi31

Ngushėllime familjes dhe mbarė shoqėrisė qė kishe nė forumin Dardania.
Zoti ua shtoftė durimin dhe shpirti yt u mpreftė nė paqe...

__________________
Just happy...
LaDy_Diaspora Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-08-11, 08:00   #1236
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: uliksi31

Ngushllime mbare familjes dhe Shoqeris te Uliksit..:(

Zoti te shperbleft me te mirat e tij...
AliSia Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-08-11, 12:20   #1237
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: uliksi31

My Friend

Zjarri u shue......
tani pranė s’kam njė mik !!!

tė mė dhurojė njė buzėqeshje.
Nė vetminė e kėsaj mbrėmje
shoqni mė ben
njė heshtje e frikėshme...............!!!

Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-08-11, 20:00   #1238
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: uliksi31

__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-08-11, 20:44   #1239
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: uliksi31

Sonte,
kitarja s'po bjen, miku im.
Plot yje ėshtė qielli
e unė vetėm po mendoj.

Ēdo tingull i natės
sonte
mė sjellin trishtim.

Nje erė e tėrbuar
luan mbi ēatitė e shtėpive
njė marrsh funebėr.

Askush s’ka dalė
tė percjellė ..........
Ai,
qe tanė jetėn,
rrugėn e miqesise kishte tė parė
tani na la vetėm.!!!!!!

Ai qė e desht aq shumė DARDANINE,
Ai, vetmitari i urte, poet,
me hapin pa kthim

shkoi drejt pėrjetėsisė.


Tė ndalim argetimin .........
Le tė ndalet kjo marrėzi e pėrgjithėshme
vetėm njė ēast:


Njė minut heshtje!


ti linde per te mos vdekur

Forever on my mind

Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Honesty^uk. : 02-08-11 nė 20:45
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 03-08-11, 19:43   #1240
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,357
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: uliksi31-jr.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uliksi31 Shiko postimin
O bre pasha t'lumin Zot sikur ti askush se din rendin. Taman sikur t'me kishe pa, mu ka shkrumu goja tue fol me gishta . Ahahahahaha Po cja ke qellua ne kohen mat mire, hajt se po pushoj pak sa te pi ket orange juice.

Edhe une kame nderin me qen dhender i Prishtines se aty edhe kame kalu nje nder kapitujt ma te bukur te jetes sime. Eh vakt o vakt.

Kunat me thoje nje vere do te na takoi ne Prishtine ,,ti do te rrish me vendasen tende e une ta kujtoi ate kohen qe shkoi ... !!!!

Ti thoje .. Eh vakt o vakt ...... mua tash me mbeti te them Ahhh Jete o Jete !!!!!


ende spo besoi ???

.
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 04-08-11, 20:21   #1241
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: uliksi31-jr.

Ngushellime

Pushofte ne paqe
__________________
Shteti kerkon angazhim
instruktori Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 05-08-11, 16:26   #1242
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: uliksi31

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uliksi31 Shiko postimin
Falemderit e neruar Shejtonka, ky ishte nje urim i vecant qe ma prune edhe urimin e te madhit Dilaver.
Se shpejti shpresoj te vizitoj atje ku pushon i ndjeri ..
Me ngushllove per Dilaverin,me the oj halle, ne radhe jam une,....nuk ju besova fjaleve tua,me the se ndjehsh mire dhe ju gezohesh pushimive ne Cem,the se ishalla do mblidhemi ne Kosove disa anetar te FD,sa me pelqeu idea yte dhe u pershendetem me shprese se do shkruajm perseri pas pushimeve...ike.ike atje ku thoje se do te pushon cdo dhimje atje ku trupi yt do pushon,atje ku gurbeti merr fund pergjithemone! :(

Fjala yte do ngele e gjalle deri ne momentin e fundit,te pata siku vellaun me te mire!!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 05-08-11, 16:28   #1243
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: uliksi31

Eh, miku im edhe ti me ike sikurse Bondi, tani me, boshlleku ne zemren time vetem po rritet.... Ju kujtoj me malle :(

Te qofte i lehte dheu miku im.

Ngushllime familjes se tij dhe dashamireve te tij.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 05-08-11, 17:13   #1244
Antika
 
Avatari i Antika
 
Anėtarėsuar: 05-03-09
Vendndodhja: ..n'kryeveni.
Postime: 1,909
Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: uliksi31

Lajmi pėr vdekjen e Uliksi31 ishte shumė i hidhur dhe tronditės!

Butėsia e komunikimit kundrejt bashkėbiseduesve,shkrimet e tij nė dialektin e vendit nga ku vinte ai,e bėri edhe mė tė madh.
Jini krenar qė patėt njeriun i cili nė kujtimet tona do tė mbetet i gjallė.
Ngushellime familjes sė tij,farefisit dhe tė gjithė dashamirėve te tij.
Qoftė i perjetshėm kujtimi pėr te.
__________________
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirėdita jetė!
Antika Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 10-08-11, 10:35   #1245
VoOoglushja
 
Avatari i VoOoglushja
 
Anėtarėsuar: 27-03-10
Vendndodhja: Germany
Postime: 2,121
VoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: uliksi31

ngushllime per antar te familjes e ti shoqeris... e gjith te afermit qe i donte ai...


Zoti e shperbleft ne xhenet...


__________________
...:::VoOoglushja:::...
Jam Optimal Femer... Queen e Dashuries... nuk jam Femer.... e ...vetmise....!!!! ;)I had a strange dream like i was a Princess, i woke up and found out i am the Queen!
VoOoglushja Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:40.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.