Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Video > Video
Emri
Fjalėkalimi
Video Kėtu do tė postohen video : Humor , Sport , Video Klipe etj ( Videot duhen tė jenė vetėm nga Youtube.com )Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-08-13, 03:17   #1
Nicko
 
Anėtarėsuar: 18-08-13
Postime: 4
Nicko i vlerėsuar jo keq
Thumbs up Summer Club Ne Greqi.

Video music. Club ne Greqia.

https://www.youtube.com/watch?v=QBn3rD8BNv0


Nicko Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-11-13, 16:40   #2
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Qe nje Summer Club Ne Greqi, Nicko ;)

Video e ekzekutimit tė aktivistėve tė Agimit tė Artė06.11.2013

Prej sė martės nė internet qarkullojnė dy video qė tregojnė momentin e ekzekutimit tė 2 anėtarėve tė Agimit tė Artė nė Greqi.

Ngjarja e rėndė ndodhi tė mbrėmjen e sė premtes mė 2 nėntor nė qytetin e Athinės. Nė njėrėn prej videove shihen katėr militantė tė Agimit tė Artė qė bisedojnė qetėsisht anės rrugės, pa patur dijeni se cfarė i priste.

Pak sekonda mė vonė, dy prej tyre shohin agresorin me pistoletė qė po afrohej me shpejtėsi dhe nxitojnė t’u shpėtojnė plumbave, ndėrsa dy tė tjerėt nuk e kishin kėtė fat. Ata qėllohen disa herė nga sulmuesi i tyre qė para se tė largohet sigurohet mirė qė ata kanė vdekur. Bilanci: dy tė vdekur dhe njė i plagosur.

Ndėrkohė, video tjetėr ėshtė shpėrndarė nga policia greke. Sėrish bėhet fjalė pėr pamje filmike tė kapura nga kamerat e sigurisė, por shumė herė mė pak tė qarta se pamjet e para.

Askush nuk ka marrė pėrsipėr sulmin ndaj dy aktivistėve tė Agimit tė Artė, por dyshimet e para bien mbi grupet anarkiste tė majta si shenjė hakmarrjeje ndaj vrasjes sė kėngėtarit anti-fashist, Pavlos Fizas, gjashtė javė mė parė nė qytetin e Selanikut. Kujdes! Video permban pamje te renda!


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:57.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.