Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-10-14, 18:22   #91
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Facebook

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
M'a kan bllokuar FB ( hmmmmmmmmmmmmmm ) :(
Me ka mbetur ne Iphone i ruajtur - ne PC nuk mund t'a hapi :( :( :( :( :(:(::((
Coolllllllllllllllllllll a mun ban ti diēka bre :)


Nese skam harru dikure e kam rihape fcb tend, tani prap ke probleme ?
Me shkruaj mp shkaku i intimitetit.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-11-14, 18:16   #92
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Post Titulli: Facebook

Nė ikonat e emocioneve nė Facebook, edhe "feeling shqiptar"Rrjeti social Facebook, ka futur si opsion tek ikonat emocionale edhe njė figurė tė lumtur me emrin "shqiptar".

Kjo ka alarmuar mediat serbe, tė cilat shkruajnė se "ky ėshtė njė skandal i Facebook'ut".
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-14, 08:33   #93
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Facebook

Kaq e pate dhe puna e ksaj ikone. :p

Portali Indeksonline -

E paskan larguar ikonen se mos na zemerohen shkijet


Une ndjehem shqiptar edhe pa ikone e pa FB...s'me duhen shenja e as ikona...vetem zemra e pastert qe ndjen shqiptarine...
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-14, 13:23   #94
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Facebook

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ylli-1 Shiko postimin
Kaq e pate dhe puna e ksaj ikone. :p

Portali Indeksonline -

E paskan larguar ikonen se mos na zemerohen shkijet


Une ndjehem shqiptar edhe pa ikone e pa FB...s

ps; 'me duhen shenja e as ikona...vetem zemra e pastert qe ndjen shqiptarine...

O Yllo veq per dje u kane ky sen smujn me majt tash pergjithmone aty

ps: ma kan knaq shpirtin dje me kit gjest
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-14, 15:29   #95
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Facebook

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
O Yllo veq per dje u kane ky sen smujn me majt tash pergjithmone aty

ps: ma kan knaq shpirtin dje me kit gjest
Edhe mua valla me kan kenaq...
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-14, 18:34   #96
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Facebook

Ncncncncncncncncncncnc

Kush nuk din; nuk din, ske cka i ben.

Edhe nje here, kete ikone jo qe mund ta perdoresh por mund edhe ta ndryshosh , te zgjedhesh cilendo qe duash.
Jo qe mund te ndjehesh si Shqiptar por edhe si kastravec (nese don) !

Ja se si:

1. Shko te muri yt, Te statusi (what`s in your mind) dhe kliko aty.
2. Kliko te ikona e emocioneve (Add what are you doing or feeling).
3. Kliko te feeling

4. Shkruje me tastature Shqiptar (gomar, lulelaker etj)5. Kliko te ndonje ikone tjeter, dhe nese ke gabu prap kliko te ikona dhe hapen te gjitha te ta zgjedhesh ate qe deshiron.

6.Kliko, share (u kry)
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 12-11-14 nė 18:35
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.