Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-09-04, 23:06   #16
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Turist dhe Mbret!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani.

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(
E nderuara Mbretereshe - I -,pas ketyre shkrimeve te antarve dhe moderatorve,kuptova se per ēka eshte fjla qe eshte larte e shenuar...
Me lejo edhe nje here qe te te falemnderohem per pergatitjen tende para kohe per manifestimin dhe mireseardhjen time,sepse vetem SHEFI I VĖRTETĖ i cili i respekton dhe kujdeset per antaret e vet e din se kur eshte koha per gjerat e duhura,me nje lehtesi,maturi,mjeshtri dhe elegance te veqante te cilen e posedojne pakica e njerzve.
Me respekt-TURISTI- :P
Me nder qofsh Turisti.
Ndjehem shume e gezuar qe Pallatit Mbreteror te Dardanise ju shtua edhe nje Mbret.
Kjo me le te kuptoje se kemi ne dore nje Mbreteri te forte.
Ps. Dardania jone nuk ka tituj te caktuar, titullin mbret e ka ndare se pari Lazdrani, oborrtarret tane e pranuan me gezim ate titull, tani cdo kush qe i ban 1000 shkrime fiton kete titull qe eshte me i vlefshem se cdo titull i percaktuar.
E gezofsh, trashegofsh dhe forcojsh edhe me shume shkrime tjera.
Gjithashtu te rrespektoj.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-09-04, 23:10   #17
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Turist edhe un (mbreteresha nr 2) te uroj ket titull. te uroj gjdo te mir, dhe te vazhdojsh kshtu! Gjdo dit e me shum ke fitu simpati, sidomos nga vajzat e forumit...
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-04, 23:23   #18
Agroni22
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: ku kom lindur
Postime: 3,929
Agroni22 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

tufisti urime froni i ri mbretror
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-04, 23:23   #19
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Turist dhe Mbret!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani.

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(
E nderuara Mbretereshe - I -,pas ketyre shkrimeve te antarve dhe moderatorve,kuptova se per ēka eshte fjla qe eshte larte e shenuar...
Me lejo edhe nje here qe te te falemnderohem per pergatitjen tende para kohe per manifestimin dhe mireseardhjen time,sepse vetem SHEFI I VĖRTETĖ i cili i respekton dhe kujdeset per antaret e vet e din se kur eshte koha per gjerat e duhura,me nje lehtesi,maturi,mjeshtri dhe elegance te veqante te cilen e posedojne pakica e njerzve.
Me respekt-TURISTI- :P
Me nder qofsh Turisti.
Ndjehem shume e gezuar qe Pallatit Mbreteror te Dardanise ju shtua edhe nje Mbret.
Kjo me le te kuptoje se kemi ne dore nje Mbreteri te forte.
Ps. Dardania jone nuk ka tituj te caktuar, titullin mbret e ka ndare se pari Lazdrani, oborrtarret tane e pranuan me gezim ate titull, tani cdo kush qe i ban 1000 shkrime fiton kete titull qe eshte me i vlefshem se cdo titull i percaktuar.
E gezofsh, trashegofsh dhe forcojsh edhe me shume shkrime tjera.
Gjithashtu te rrespektoj.
Falemnderit per spjegim dhe kohen tende.Mbasi e fitova titullin e MBRETIT-po dal ne penzion-ha,ha,ha,ha,.Je e nderuar edhe pa pershendetje,dije :P .
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-04, 23:30   #20
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
Turist edhe un (mbreteresha nr 2) te uroj ket titull. te uroj gjdo te mir, dhe te vazhdojsh kshtu! Gjdo dit e me shum ke fitu simpati, sidomos nga vajzat e forumit...
Falemnderit Mbreteresha nr 2 . Do te mundohem t'i arsyetoj mendimet e juaja pozitive ndaj meje dhes impatite te aritura deke e vazhduar kursin e Turistit.Kenaqesi e veqante eshte te jesh i rrethuar me personat e sinqerte-gje e cila ma mbush zemren gjithmone me GEZIM.
Te pershendes. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-04, 23:36   #21
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Agroni22
tufisti urime froni i ri mbretror
I nderuari Agron 22,shume,shume falemnderit,sepse fjala e mire eshte ILAQ I SHPIRTIT. Te jesh i bindur se edhe ty te pret Pallati Mbreteror,vetem vazhdo edhe nje dite kur t'i pash dyert e pallatit te hapura.
Te pershendes.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-04, 11:29   #22
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Turisti-Jeni i mrekullueshem....Urime per kete titull te merituar Mire se vini ne Pallatin Mbreteror Postimet tuja i lexoje me vemendje dhe te them te drejten se jeni i shkelqyshem qe ne nje kohe te shkurte arritet mbi 1000 postime ti shkruani....Vazhdoni edhe me tutje keshtu,une me kenaqesi do ti lexoje ato Lazdrani
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-04, 11:42   #23
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Turisti-Jeni i mrekullueshem....Urime per kete titull te merituar Mire se vini ne Pallatin Mbreteror Postimet tuja i lexoje me vemendje dhe te them te drejten se jeni i shkelqyshem qe ne nje kohe te shkurte arritet mbi 1000 postime ti shkruani....Vazhdoni edhe me tutje keshtu,une me kenaqesi do ti lexoje ato Lazdrani
Lazdran,falemnderit shume nga zemra.Fjalet e tua te KREATORIT dhe njerit nga NDERTIMTAREVE te MBRETERIJES dhe PALLATIT MBRETEROR,kan tingellimin e posaqshem ne mes te urimeve tjera dhe per shkrimet e mija te ardhshme.Me urimin tende,gezimi im u shtua dhe nje shkalle.
Te pershendes. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-04, 18:48   #24
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki
Pallatit mbreteror ju shtua edhe nje mbrete,hyri si turist duke shetitur ne forumin dardan duke pi kaffe e qaja me nje eleganc i shoqeruar ne dhomat e forumit postoje mbi 1000 postime.
Urime Urime,me nderime Naki
Ka raste ne jete, kur nuk eshte njeriu ne gjendje m'i gjet fjalet e duhura, si une sonte,per te shprehur falemnderimin qe e ndien ne momentet e tilla,kur ndjenjat dhe fjalet oscilojne me intenzitet te ēuditshem sidomos per mua sepse nuk eshte vetija e TURISTIT.
Ju pershendes dhe ju falemnderoj shume sepse suksesi im eshte edhe suksesi i juvi si moderatoreve,antareve,ashtu dhe Mbreterijes. :P
Forumi Dardane ka nderin qe ne mesin e tyre ka forumiste qe ndertojne nje atmosfere te ngrohte qe me postime konstruktive kontribojne ne Zhvillimin, rritjen e nje zingjiri te kurorzuar ne nje cile qe te kemi sa me shume ne forum Argetime.
Me nderime Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-04, 19:47   #25
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki
Pallatit mbreteror ju shtua edhe nje mbrete,hyri si turist duke shetitur ne forumin dardan duke pi kaffe e qaja me nje eleganc i shoqeruar ne dhomat e forumit postoje mbi 1000 postime.
Urime Urime,me nderime Naki
Ka raste ne jete, kur nuk eshte njeriu ne gjendje m'i gjet fjalet e duhura, si une sonte,per te shprehur falemnderimin qe e ndien ne momentet e tilla,kur ndjenjat dhe fjalet oscilojne me intenzitet te ēuditshem sidomos per mua sepse nuk eshte vetija e TURISTIT.
Ju pershendes dhe ju falemnderoj shume sepse suksesi im eshte edhe suksesi i juvi si moderatoreve,antareve,ashtu dhe Mbreterijes. :P
Forumi Dardane ka nderin qe ne mesin e tyre ka forumiste qe ndertojne nje atmosfere te ngrohte qe me postime konstruktive kontribojne ne Zhvillimin, rritjen e nje zingjiri te kurorzuar ne nje cile qe te kemi sa me shume ne forum Argetime.
Me nderime Naki
Falemnderit shume.Kenaqesi eshte te punojsh kur je i respektuar.Ju pershendes. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-09-04, 16:13   #26
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Gajde mashalah ,mashallah ,poj tube thashė me vetė qa koka ihėjeshu Dardani kaq mirė se ahahaha
Turisti ,pranon urimet e mia mė tė sinqerta ,ndoshta pak me vones ama s'kam qenė kėndej pari ,por mė mirė vonė se sa hiq.
Turisti ,edhe njė herė urime pėr titullin ,vetėm vazhdoni kėshtu jeni i mrekullueshum, duke tė dėshiruar gjithė tė mirat mbetėsh i pėrshndetur ,kudo qė je!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-09-04, 16:52   #27
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

I nderuari Turisti,desha edhe une te shpreh deshiren time qe na jeni bashkuar ne pallaton tone me anetare te mrekullueshem.
Qysh ne fillim tek ju verejta nje entuziasem te madh qe forumin tone ta beni me te kendshem me shkrime dhe kete e arritet.Jeni fenomenal!
Ju deshireoj edhe shume shkrime te me nivel te larte ashtu sikur deri me tash!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-09-04, 22:06   #28
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
Gajde mashalah ,mashallah ,poj tube thashė me vetė qa koka ihėjeshu Dardani kaq mirė se ahahaha
Turisti ,pranon urimet e mia mė tė sinqerta ,ndoshta pak me vones ama s'kam qenė kėndej pari ,por mė mirė vonė se sa hiq.
Turisti ,edhe njė herė urime pėr titullin ,vetėm vazhdoni kėshtu jeni i mrekullueshum, duke tė dėshiruar gjithė tė mirat mbetėsh i pėrshndetur ,kudo qė je!
Shejtonka,falemnderit shume.Kurre nuk eshte vone per urime te sinqerta-kofshin ato edhe para penzionit.E di se nuk ke qene ksajde se menzi qe e mbajta drejtepeshimin e forumit-ha,ha,ha,ha,ha.Te pershendes gjithashtu shume. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-09-04, 22:24   #29
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
I nderuari Turisti,desha edhe une te shpreh deshiren time qe na jeni bashkuar ne pallaton tone me anetare te mrekullueshem.
Qysh ne fillim tek ju verejta nje entuziasem te madh qe forumin tone ta beni me te kendshem me shkrime dhe kete e arritet.Jeni fenomenal!
Ju deshireoj edhe shume shkrime te me nivel te larte ashtu sikur deri me tash!
E rendit eshte te them-falemnderit-,por shumhere ne jete, fjala nuk mundet me e pershkrujt ndjenjat e zemres ne momentet e veqanta sikur tash dhe gjate leximit dhe pergjegjes ndaj forumistave.Prej natyres jam optimist,dhe shume here e kam vizitue Dardanijen-de,por edhe nuk kisha kohe,a edhe kisha frike mu antarsue-mu duk se nuk mundem mu gjejt ne kete sistemin dhe funksionimin e tij.Te jesh MBRET,dmth se Mbreteria eshte e afte kohe pas kohe me organizimin e vet m'i aftesue kuadrot e reja.
Gjithqysh edhe nji here po te falmnderona dhe te pershendes i gezuar qe jam ne mesin e juaj. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 01:01   #30
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Te pershendes edhe un turist je dicka special :)


dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:48.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.