Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-02-12, 11:49   #91
Daglasi
 
Anėtarėsuar: 17-07-10
Postime: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Flesh News....

Kam disa info,por i kam dergue ne gjykate te strasburgut,ma mire
__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-02-12, 22:09   #92
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Flesh News....

Hė more Thaq po gjithmonė ta pam sherrin.

Kėshtu po i filloj fllesh newsat sonte.

Ka do ditė qė na u ka ngjallė pak forumi Politik.

Thaqi mos koftė Thaq po nuk bani gafa, na e ka fut nė diskutim njė fusnotė (pėr shumė kon e pakuptueshme) e pėr herė tė parė me rugovista e me thaqista po i qojnė selome tė panumėrta nėnės sė tij, sepse mbas mendimit tė dikujt po na kthen krejtve 13 vjet mbrapa.

Pėr ti mbuluar gafat e Thaqit si gjithmonė taqistat shkojnė e i vėrsulen tė ndjerit Rugova, diqysh mundohen me na shti me zor me diskutu pėr te, thuese ai prej varrit po ja u mėson Taqin me ba qeso gafa pa lidhje. Ksaj rradhe i ra hise Kulturės Kombėtare me u ba dėshmitare se si duhet mbrojt Thaqi.

Shoqėrorja o ka plas pi mllefit o shko puna deri ne vetvrasje, nifarė Djali i keq i mllefosur ndaj fusnotės ka vendos me vra veten por spo din ku. Jemi qu i madh e i vogėl nė komė me ja mush mendjen se nuk ban me vra veten, por nuk di pse askush spo i thot, mbshtilli nja 10 killa eksploziv e shko vetvraju diku afėr Thaqit qė ti ndalim mė kėto diskutime pėr fusnotėn.

Te kafja do mendime momenti spo na lojnė rehat, e fajin e ka krejt Jadorja qė na u kthye nė forum me njė reflektim ku ka pėrmend ata qė i kan mungu, e tė papėrmendurit po e ndjejnė veten shum keq, sepse o sju ka mungu Jadorja atyre o si kan mungu ata asaj, hec e bjeri nė fije, vetėm e di qė situata osht e tensionume.

Pėr informatikė mo se kemi dert, kishin dal do kompjutera qė skishin ēka ju bajnė virusat, tash interesimi pėr ti ndėrru ne Dardanasėt kompjuterat o nė maksimum, e kjo mė sė shumti do tė na e prek deri nė palcė Kullerin e forumit.

Po na vijnė edhe tema me nga njė video, po krejt qekjo fusnota i ka fajet spo kemi kohė as mi diskutu e as me i shiku.

Po qarkullojnė thashetheme se Murgesha prej se o smu para tetė viteve hala nė komė tė veta so qu, kan fillu njerėzia me shku me e pa, do pi qojnė pula e do pite, po ajo prap po ngulmon qė o smut, kemi frigė qė e ka kap smuja e dembelisė.

Te diaspora o legalizu prostitucioni, e bone se bone stė vet kush kryesorja je nė mbrojtjen e ligjit.


Fetė janė mbetė nė mėshirė tė video islame, kėtu krejt fajet i ka largimi i tė untės e cila me shkrimet e veta i nxiste fetarėt tė shkrujnė pėr fe.

Prej qė u ndalėn propozimet e Gegės, humori o metė nė duar tė do barcoletave tė qarta.

Me kthimin e Turistit o ka lulėzon edhe pacensura.

Po i pėrfundoj kėto fllesh lajme me thėnien e artė qė doli nga gjembat e Murrizit, e qė pėr mendimin e shumicės do tė jetė thėnia e vitit nė Dardani.


Ja pra thėnia e famshme:


Kujdes mos u pjerdh n'sy t'budallės, se ay duke u munduar tė emitoj, dhihet.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-11-12, 11:10   #93
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim Re: Flesh News....

njeriu i thjeshte admiron njeriun kompleks

Njeriu i thjeshte njeriu kompleks dhe i shumeperfolur sot ishte ne nje takim me njerezit e thjeshte ne nje fshat te thjeshte. Duke u dhene duart njerezve te thjeshte e duke shkembyer fjale te thjeshta me ta, njeri prej tyre tha dicka qe i ngeli njeriut kompleks gjate e thelle ne kujtesen e mendjes:

“Ti je ai qe je, e do jesh gjithmone. edhe pordhet e tua jane oksigjen per mushkrite tona. Marrsh nga ditet dhe netet tona dhe te femijve tane.”
Njeriu kompleks heshti per nje kohe te gjate duke menduar mbi kete. Pastaj psheretiu dhe tha: “Derisa me duan kaq shume, pse jo?”
__________________
Kur me dhe dashurin zbulova jeten, kur te dhashe veten time zbulova lumturin..Uppsss
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-14, 18:12   #94
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Flesh News....

http://zeri.info/artikulli/37640/i-r...-telefon-video
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-14, 11:22   #95
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Flesh News....

qitu para kompluterit duke u mendue per qat helikopterin ton se tash veq e kan emrue Albanische hubschraba e thash vetmeveti sa ka perparue teknologjia bile ju nuk e keni iden sa qka me shkoj mendja kshtu vetmeveti fola e thash po te kishte pas nji ksi helikopteri Jakup krasniqi gjat kohes se luftes me e nis nga shtabi i UQKes ne Malishev veq me ja hjek siguresn bombes e ma ja gjue shkavit mbi krye se ato raketat tok tok kta nuk munden me i aktivizue e as me bajt veq qiso bomba sa voja e pules POOOO


__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.