Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-10-09, 21:51   #31
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

Ndoshta nuk ke kohe me percjell moden oj vendase, po secili e ka stilin e vet te veshurit. Nganjeher kur sheh nje dyqan me shume ngjyra, thu wow te hy te shoh, por ne te vertet shumicen e rastev eshte renditja e pasur, dhe asgje qe gjendet ne te nuk i pershtatet personalitetit tuaj. E keshtu po na jet faji se grat po dalin ka tri ore ne shopping e vijne me nje kese temas hahahah

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Po ne kemi mbet mbrapa kohe e mode moj, e qata qe po shkojm shum thjesht edhe po dallohemi ha,hahaahahahahahaah
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-10-09, 21:54   #32
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga roadrunner
Ndoshta nuk ke kohe me percjell moden oj vendase, po secili e ka stilin e vet te veshurit. Nganjeher kur sheh nje dyqan me shume ngjyra, thu wow te hy te shoh, por ne te vertet shumicen e rastev eshte renditja e pasur, dhe asgje qe gjendet ne te nuk i pershtatet personalitetit tuaj. E keshtu po na jet faji se grat po dalin ka tri ore ne shopping e vijne me nje kese temas hahahah

Jo nuk kam kohe me e percjell moden atje ku nuk jetoj, veq qetu ku jam ka rri kam koh me e percjell oj vendase.
Dhe ski faj faj per qata shumngjyrshat se pernime shpesh jam mashtru
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-09, 21:55   #33
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dren gashi
1-jeni te veqant nga ne se jeni me te kulturuar
2-se keni pare me shum se ne
3-keni stil evropian
4-apo qe keni ndihmuar kosoven gjat luftes
5-qe keni vetura te bukura
6-apo se na nuk kemi jet pa ju
7-dhe qysh do ta kishi ndier veten ne ven tonin
Jam si jam:

i thjeshte & i sinqerte !
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga turisti : 16-10-09 nė 21:56
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-09, 22:34   #34
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,637
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

Po me bene diē - sa me i sinqert aq me i rrenqethur - paret kash - punen pas 1 viti
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-09, 14:33   #35
Rolinda
 
Anėtarėsuar: 22-10-09
Postime: 14
Rolinda
Question Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

Gabim e ke be pytjen jo qka na ban tveqant po qka na ban tndjehemi keq,se ktu mallzohemi e kur shkojm atje kur e shohim nje te njofshem ki mall me e perqafu e me e ba naj muhabet,gati fluturon prej gzimi e ato ose ju ama hiq nuk tnjohin se kush je behet kinse nuk tnjeh,apo ndoshta kjo pun eshte se pale si mendojn se jemi mat veqant mat veqant jemi kisha thon te kto temsilet si si kum dit se qka jon tfolin me ksi fjale leje se si kupton po edhe tmaron edhe quditesh se qka ti pergjigjesh,ne qka kemi ja thojna njerit ftyr me nje far mirkuptimi kurse atje mbas shpine edhe me ksi temsile edhe ri quditesh shpesh her mthot qika e minxhes kur shkoj nvendlindje erdh muj i budallave.hahaha edhe e vertet eshte se kur i sheh fmit e agjeshmi jan mat zgjut se sa fmit ton ktu te na atje krejt shajtanit i din fmit a kto tanit ktu hala me kuklla miren edhe me filma vizatimor kurse fmija atje zdin qka asht film vizatimor,kjo o per mendimin tim....
Rolinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-09, 14:19   #36
Estella
...........
 
Avatari i Estella
 
Anėtarėsuar: 09-11-07
Vendndodhja: .........
Postime: 9,649
Estella e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

asgje t huaj ne vendlondje te huaj ne shtetet ku jetojm= 0
__________________
Wir werden als Originale geboren und müssen aufpassen, dass wir nicht als langweilige Kopien sterben.
Estella Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-09, 16:08   #37
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

Hargjime T“urlaubgeld veq

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Peja-Boy : 29-10-09 nė 16:08
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-11-09, 21:38   #38
ritaaa
 
Avatari i ritaaa
 
Anėtarėsuar: 28-09-09
Vendndodhja: jasht kosoves me shpres nje dit te kthehem kosove
Postime: 131
ritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithė
Unhappy Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

ju jeni me te lumtur se na kjo na veqon ne mes tonin
kosov kush jeton vuane metarjalisht a ne gyrbet kush jeton vuan psiqikisht & fizikisht.

nga ritaaa
__________________
Jeta eshte e bukur neqoftse di ta jetosh

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ritaaa : 04-11-09 nė 21:38
ritaaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-11-09, 00:43   #39
Rolinda
 
Anėtarėsuar: 22-10-09
Postime: 14
Rolinda
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

[quote=ritaaa]ju jeni me te lumtur se na kjo na veqon ne mes tonin
kosov kush jeton vuane metarjalisht a ne gyrbet kush jeton vuan psiqikisht & fizikisht.

nga ritaaa[/qAMA QE JA KE QELLU RITA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA PO TA JAP DOREN QE KE TE DREJT
Rolinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-11-09, 22:29   #40
eminem_graz
 
Anėtarėsuar: 09-11-09
Postime: 2
eminem_graz i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

[QUOTE=Rolinda]
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ritaaa
ju jeni me te lumtur se na kjo na veqon ne mes tonin
kosov kush jeton vuane metarjalisht a ne gyrbet kush jeton vuan psiqikisht & fizikisht.

nga ritaaa[/qAMA QE JA KE QELLU RITA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA PO TA JAP DOREN QE KE TE DREJT
te veqant jena se kur je nje kohe e gjat large atehere prinderit apo vellezrit-motrat kan deshir te te shohin se paraja nuk eshte asgje .?
Ne kosov vuajn vetem per pasterti se asgje nuk ju mungon mund te themi se 70% e popullit jeton nje jete mesaterisht .diku rreth30%jetojn ne varferi mund te shikosh ne pune qe eshte duke u bere.
Mund ti shohim kullat rruget lokalet e mbushura me te rinj vetura ma te bukura se ketu atehere eshte vetem nje pasterti te jete sikur ne europe dhe ateher nuk jan larg nesh pastertin le ta bejn ata ?
Dhe nje eshte qe 60%nuk punojn .nuk kerkojn pune po mendojm se ne kemi me shum sikur ata jo jo te punohet ne kosove apo ne qdo vend atehere duhet te ket para pasterti te gjitha qka kerkojn falemenderit
eminem_graz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-09, 23:27   #41
Zeshkanja.CH
 
Avatari i Zeshkanja.CH
 
Anėtarėsuar: 16-11-09
Vendndodhja: Zvicer
Postime: 19
Zeshkanja.CH me shokė shumeZeshkanja.CH me shokė shume
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

[quote=eminem_graz]
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rolinda
te veqant jena se kur je nje kohe e gjat large atehere prinderit apo vellezrit-motrat kan deshir te te shohin se paraja nuk eshte asgje .?
Ne kosov vuajn vetem per pasterti se asgje nuk ju mungon mund te themi se 70% e popullit jeton nje jete mesaterisht .diku rreth30%jetojn ne varferi mund te shikosh ne pune qe eshte duke u bere.
Mund ti shohim kullat rruget lokalet e mbushura me te rinj vetura ma te bukura se ketu atehere eshte vetem nje pasterti te jete sikur ne europe dhe ateher nuk jan larg nesh pastertin le ta bejn ata ?
Dhe nje eshte qe 60%nuk punojn .nuk kerkojn pune po mendojm se ne kemi me shum sikur ata jo jo te punohet ne kosove apo ne qdo vend atehere duhet te ket para pasterti te gjitha qka kerkojn falemenderit
SA PER VARFERI DUKEN SE JON TE VARFERT,PO KA ANA TJETER ME TE VESHUR SE NA KTU,NA KTU JEMI E KUR SHKOJM NVENDLINDJE ME TE THJESHTIT DALIM PREJ TGJITHVE.
Zeshkanja.CH Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-09, 04:56   #42
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

[quote=Zeshkanja.CH]
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga eminem_graz

SA PER VARFERI DUKEN SE JON TE VARFERT,PO KA ANA TJETER ME TE VESHUR SE NA KTU,NA KTU JEMI E KUR SHKOJM NVENDLINDJE ME TE THJESHTIT DALIM PREJ TGJITHVE.
ndoshta ne dukemi ashtu se veshemi me thjesht por qe ne kosov veshen me mir dhe kan me shum se na un nuk e them se paku qka un kam pa jo nuk po them per nuse te kosoves qe nuk vishen me bukur se nuset qe shkojn vetem per vizit ne ks mirpo ne pergjisi mue nuk me eshte dok ndonje stil i veqant ateje gjithqka me eshte duk varferi edhe pse qaty te familjes qka i kam mundohemi te ju sigurojm veshjen prej ktuhit
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-09, 09:02   #43
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

jam e pamvarune,kam bindjet e mia,nuke vishem per te maru qejfin askujte,nuke hy ne konkurenc me askend,jam e thjesht kam bindjet e mia,dhe nuke shes mallni ,nuke i takoi asnje lloje partie,i shmangem gjanav qe sme bajne mire mu,njerzve po ashtu,andaj kshtu kam qen edhe kure kam jetu ne kosove,kudo qe te jem kado qe te shkoje do i rri besnike vetes,jo me qellim qe te dalloi,po me qellim se kshtu ndihem mire ne veten time!
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-09, 20:04   #44
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

n mnyren e komunikimit
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-09, 20:07   #45
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely
n mnyren e komunikimit
a jaran a jaran ta marofsha ni mitan


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.