Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-02-08, 09:56   #1
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Wink Lovely iu don - dilni rrim!

eeeeeh me jau kallxu historine teme nuk me dalin krejt faqet e dardanise
kshtu qe po iu kallxoj veq pak...
kam lind dhe rrit ne katund, ra lufta na qiti ne gurbet. jam e martume, (mos thuni qe nuk e kam dit tani) , kam nje djale.
Jam 26 vjeqare, i du shume shume hajgaret.. jam e drejte, te miren e te keqen ta thom n sy. qysh thote Selvija ; dua gjithqka te bukur!!!!!
Njerezit qe meritojne i dua dhe i respektoj shume.
qe iu intereson nejsen, lirisht vetni! (pyetni me msusin)
iu deshiroj qaste te kendshme ne dhomen time se atje tek pershendetjet , atje eshte oda ime.. kjo mbetet dhoma ime atehere (jo e gjumit)


lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-02-08, 10:57   #2
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

lovely

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 11:00   #3
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool
lovelyshume shume flm zero cool
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 11:20   #4
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Rrnofsh, e te mirat mos tu dafshin kurre!
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 11:24   #5
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

ju pershendes Loveli urime shpia e re sot erdha dur that se herave tjera e bie naj servis me filgjana se reni e lyp qashtu
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 11:35   #6
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

M'vjen keq, po qeto grat e martume qe po flirt-ojn neper forume sun po i kuptoj, sikur mos me qen te lumtura me burrat e tyre.

Mir se ke ardhė,
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 11:36   #7
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
Rrnofsh, e te mirat mos tu dafshin kurre!


shume falemineres, urim t mire kshtu moti s pasna marr!! shume shume flm ARB

gjithashtu
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 11:37   #8
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh
ju pershendes Loveli urime shpia e re sot erdha dur that se herave tjera e bie naj servis me filgjana se reni e lyp qashtu

hahahaha, shume flm guri i madh. reni e lyp valla me filxhana me ardh. hajt se po ta fali kete here... tjetren here s t lo me hy mrena!!
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 11:43   #9
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
M'vjen keq, po qeto grat e martume qe po flirt-ojn neper forume sun po i kuptoj, sikur mos me qen te lumtura me burrat e tyre.

Mir se ke ardhė,

flm per pershendetjen Preshevar

edhe mu me vjen keq qe s un po i kupton qeto grate e martune..

sipas teje, femra kur t martohet, mbaron gjithqka ne jeten e saj a po qka?? femra kur t martohet , jeta sillet veq rreth burrit t saj a?? a nuk duhet femra e martune me pas shoqeri? a nuk ka t drejte femra e martune me bo hajgare a?? apo mbaron jeta edhe nuk guxon me bo kurgjo mo? keto hajgaret e flirtimet qe po i quan ti, keto jane vetem fjale.. thojne qeni qe leh s han.. e kan thane gaca e mlut t sos!
une po flas ashiqare, po kaloj kohen e lire e monotone ketu ne forum, po kenaqna me juve motra e vllazni , edhe ndash beso e ndash mo se mire po kaloj. kush nuk i kupton hajgaret, mos ti lexon postimet e mia
edhe njo se e zgata shume, po flas per veti kur po t thom qe jam shume e lumtur me burrin tem. nese flas me nje mashkull tjeter nuk dmth qe jam kah du me bo diqka me ate mashkull, ato mendime i keni ju meshkujt (per femrat).. edhe kurre me kurgjo ne bote nuk e ndrroj burrin tem!!! ABSOLUT! shyqyr zotit, faleminderit prej zotit, kam krejt ne jete qka kam dashte e qysh e kam dashte.. e pse flas nje fjale ketu apo aty palidhje, edhe une kam t drejte me kan vetvetja, pa bo skandal, edhe pse e kam nje burre!!!!

pranim??
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 12:09   #10
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Lovely a je ksajde moj,se dola pake te rri,po me mire po iku se edhe ti qenke e martume,hahahahahha pak shaka
Te pershendes dhe te uroj qasje te kendeshem ne f/d,dhe rri si je,se je e veqnt me humorin tend respeket,pershendetje...
gazi-de
.
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 12:17   #11
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely
flm per pershendetjen Preshevarpranim??

Mir se ke ardhė Lovely, dhe kaloja sa me mir ! ....ndoshta instikti im "xheloz" reagon qeshtu se die hahahahahaa


Lule spo t'ofroj pasi qenke e martume haahahaha (shaka)

Kaloja nje wikend te kenshem, "Pa Monotoni" ;-)
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 12:26   #12
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Mir se ke ardhė Lovely, dhe kaloja sa me mir ! ....ndoshta instikti im "xheloz" reagon qeshtu se die hahahahahaa


Lule spo t'ofroj pasi qenke e martume haahahaha (shaka)

Kaloja nje wikend te kenshem, "Pa Monotoni" ;-)

Preshevar, SHTI me hyne ne qef.. hahaha

me siguri xhelozia t ka rrok perpara ty.. mjera gruja jote ( e ardhshme).. paske me mshel krejt veq gabon....

kane thane; burri matet ne lufte, e gruaja ne liri!!

me e rujt nuk munesh gjithe! hahahahaha
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 12:26   #13
Dardan Kastrati
vizionar
 
Avatari i Dardan Kastrati
 
Anėtarėsuar: 18-08-05
Vendndodhja: Pranė Erės...
Postime: 10,770
Dardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Dardan Kastrati
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

lovely perhajer konaku i ri, te uroj te gjitha te mirat ne jete dhe sa me mire te ia kaloni ne forumin e dardanise .....

Me respekt dardani
__________________
***Sikur tė gjithė njerzit tė kenė deshirė tė jenė tė ditur , sa kanė deshirė tė jenė tė bukur , nuk do tė ekzistonte injoranca.***
Dardan Kastrati Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 12:28   #14
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gazi-de
Lovely a je ksajde moj,se dola pake te rri,po me mire po iku se edhe ti qenke e martume,hahahahahha pak shaka
Te pershendes dhe te uroj qasje te kendeshem ne f/d,dhe rri si je,se je e veqnt me humorin tend respeket,pershendetje...
gazi-de
.

gazi prej allamanit, a e kryve ej a je hala tu e puth gjumashen ?

flm shume qe dole.. tjeter here te qes nje kafe se sot jam nxan tu u hanger me preshevarin. hahahaha

kaloni mire te gjithe
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 12:29   #15
Dardan Kastrati
vizionar
 
Avatari i Dardan Kastrati
 
Anėtarėsuar: 18-08-05
Vendndodhja: Pranė Erės...
Postime: 10,770
Dardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Dardan Kastrati
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardan Kastrati
lovely perhajer konaku i ri, te uroj te gjitha te mirat ne jete dhe sa me mire te ia kaloni ne forumin e dardanise .....

Me respekt dardani

Nje dhurate se harrova ...


__________________
***Sikur tė gjithė njerzit tė kenė deshirė tė jenė tė ditur , sa kanė deshirė tė jenė tė bukur , nuk do tė ekzistonte injoranca.***
Dardan Kastrati Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.