Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-08-08, 17:56   #16
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Personalisht tek une floket kan nje rol shum te madh nje person...ne shikim te par syt e mi jasin ne flok,,,nuk di nuk shikoj aq bukurin e dikujt ama floket i kam ne shejnester,,,

gjithmon i kam pas bjonde floket,,,por ne kete vend skandinavik mu ndrru ngjyra u bere taman e kafte,,por mundohna me mbajt ngjyren time perpara qe kam pas e keshtu gjithnje i mbaj bjonde

kam bere disa her ngjyra te mbyllta por ne pasqy s'jam shiku se vetja me ka tut
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-08-08, 17:59   #17
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga selvija
Personalisht tek une floket kan nje rol shum te madh nje person...ne shikim te par syt e mi jasin ne flok,,,nuk di nuk shikoj aq bukurin e dikujt ama floket i kam ne shejnester,,,

gjithmon i kam pas bjonde floket,,,por ne kete vend skandinavik mu ndrru ngjyra u bere taman e kafte,,por mundohna me mbajt ngjyren time perpara qe kam pas e keshtu gjithnje i mbaj bjonde

kam bere disa her ngjyra te mbyllta por ne pasqy s'jam shiku se vetja me ka tut
E qka une qe meta kaher pa flok...???
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-08-08, 18:36   #18
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Ndoshta kisha me e provue edhe te gjelberten a te portokallten nese do te me shtynte kurreshtja, vetem nje e di qe sdo ta kem kurre e ajo eshte te shatiratne me garanti qe sdo ta provoj kurre...
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-08-08, 08:15   #19
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Paradox_13
E qka une qe meta kaher pa flok...???
Pa flok aa??? nje maskulli me than drjeten edhe qel i ka hije ,,ani kur lan me sapun mengjes tan diten vizllim i shkan,,,,bash dyqysh me pilqejn qelat....
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-08-08, 09:34   #20
aLbaChiCk
Love To Be Loved
 
Avatari i aLbaChiCk
 
Anėtarėsuar: 13-07-06
Vendndodhja: Not here
Postime: 12,903
aLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek aLbaChiCk Send a message via Skype™ to aLbaChiCk
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Kam provu shum ngjyra te flokeve e kohen e fundit i kam me ngjyr Bordeaux kjo ngjyr me pelqen per momentin
__________________
Man VergiSst Nicht Das Jemand FehLt , Man Gewöhnt Sich Nur Daran
This is for all people who talk shit about me.I just give a fuck about you “cause I“m something that you never can be!!!!
aLbaChiCk Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-08-08, 13:27   #21
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Kam qellu pak demelic e vet-vetit se e kam nje Foto kur isha e vogel deri 12 vj i kam pas krejt te Bardha ... dhe nuk me pelqen te ndrroj me asnje Ngjyre sikur siq i kam pas ... Por kisha pas qef te boj edhe te kuqe qelt keshtu me shkon edhe kjo mir per ftyre por e Bardha e bardha e kam per zemre ...
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-08, 15:48   #22
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Uh tanat jeni me provoj per ngjyra te flokve a? hahah..Une s'kam provu asgje ne to..sepse thjesht kjo ngjyr me pershtatet shum S'po lavdohna..veq qashtu po thom hahaa...edhe tutna me ba eksperimente...vet jam zeshkane keshtu qe me desht me qit ngjyren e zez nashta dal e zbeht, ose ngjyra e kuqe nuk me ka hije sepse i kam vetullat zi si futa E qishtu po rri me kete ngjyr te mbyllt te kaft me mire hehe
__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-08, 15:53   #23
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga egi
Uh tanat jeni me provoj per ngjyra te flokve a? hahah..Une s'kam provu asgje ne to..sepse thjesht kjo ngjyr me pershtatet shum S'po lavdohna..veq qashtu po thom hahaa...edhe tutna me ba eksperimente...vet jam zeshkane keshtu qe me desht me qit ngjyren e zez nashta dal e zbeht, ose ngjyra e kuqe nuk me ka hije sepse i kam vetullat zi si futa E qishtu po rri me kete ngjyr te mbyllt te kaft me mire hehe
Ho Macush Ngadale se e3dhe vet kush isha Vakt Taninas qe i kam prek ... Por tash po kishe une dikush brehh Phaaaaaaaaaa ..... Ju qe i keni Floket te Bukura dhe Floket Natyrale aq sa keni Mundesi mos i Ngjyrosni e as Minevall e as Shatir ju them nga Provoja se ne maje te hunes dote ju vie te gjitha ... Si ajo Natyrale s'ka asgje ...
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-08, 16:02   #24
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Ho Macush Ngadale se e3dhe vet kush isha Vakt Taninas qe i kam prek ... Por tash po kishe une dikush brehh Phaaaaaaaaaa ..... Ju qe i keni Floket te Bukura dhe Floket Natyrale aq sa keni Mundesi mos i Ngjyrosni e as Minevall e as Shatir ju them nga Provoja se ne maje te hunes dote ju vie te gjitha ... Si ajo Natyrale s'ka asgje ...
Hehehehe..pse a u plake ti tash ncncnncncncnc qy "ne vakt temin" ahahhah

Oh po me kan thene se me mire qishtu mi bajt se me eksperimentu... Edhe flm per kete keshill tende Tash e vertetova taman qe s'bon me eksperimentu..masi shum kushi me ka thene heheh
__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-08, 16:39   #25
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga egi
Hehehehe..pse a u plake ti tash ncncnncncncnc qy "ne vakt temin" ahahhah

Oh po me kan thene se me mire qishtu mi bajt se me eksperimentu... Edhe flm per kete keshill tende Tash e vertetova taman qe s'bon me eksperimentu..masi shum kushi me ka thene heheh
Oooo Maca e Trune ... po moj mos besofsh vete vete Shpullavicen asiii Binaken tende qe une jam shummmm ma e madhe se ju dyjat ... eh moj Maco ka dallim ka per 8-9-10 vite qyyy ne Vak Temin po qkaaa ....
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-08, 16:59   #26
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Black and curly hair
Pra, t''zeza edhe kaēurrela... qeshtu kom qef mi pas edhe qeshtu i kom...po qekjo binakja jem s'di pse nuk m'ka ga n'kėtė drejtim!
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-08-08, 14:44   #27
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,965
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Me se shumti e preferoj ngjyren bjonde.....po asnjeher nuk i kam ngjyros floket se mendoj qe i kam shume te pershtaqme per ngjyren qe kam natyrale!

...nuk me pelqen edhe aq fort te perdori ngjyra per flok se zakonisht ato pi thajne flokun...ndersa floku ka nevoje ma shume per ushqim te ndonje produkti qe i mban mire dhe te shendosha.
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-08-08, 15:31   #28
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Hahhaa Rilinda..na dyja floket njesoj i kemi..veq se une rrafsh si ujvara qe bjen teposht..e ti si kerrshat e Pejes
__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-08-08, 15:31   #29
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adrenalina
Me se shumti e preferoj ngjyren bjonde.....po asnjeher nuk i kam ngjyros floket se mendoj qe i kam shume te pershtaqme per ngjyren qe kam natyrale!

...nuk me pelqen edhe aq fort te perdori ngjyra per flok se zakonisht ato pi thajne flokun...ndersa floku ka nevoje ma shume per ushqim te ndonje produkti qe i mban mire dhe te shendosha.
Me lire pa i ngjyros floket moj..se tani po duhet me ble edhe shampona per mos me ta hjek ngjyren shpejt
__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-08, 13:36   #30
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,965
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga egi
Me lire pa i ngjyros floket moj..se tani po duhet me ble edhe shampona per mos me ta hjek ngjyren shpejt
Po valla Egi dy her ma lire...se te blej dy lloj shampona per te mbajt edhe ngjyren, keshtu qe me mire e blej veq per ta mbajte flokun!


__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:54.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.