Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 23-03-09, 17:09   #31
FtheL
 
Anėtarėsuar: 21-03-09
Postime: 18
FtheL i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Qika me kule :Ne radh te par te pershendes i nderuar....... Dhe radh te dyt,,,, doj te te them qfar doje ti me than me ket pergjigje ????? se tybe spo e kuptoj,, mir,,,, se cka paske qkarravit ti ketu e paske perzi me ka krejt,,,, Dhe te ju them drejten As nuk i perkrahi Qytetaret por as Katundaret,,, une do mbes me mir neutrale,,,,

PS. tek ne thojn si esht moti ktheje gzofin,,,,, e keshtu qe Gjk,,, jan kan gjith,,,, me kryengrits se katundart,, dhe do mbesin siq kan qen gjith,,,,

Dhe shpresoj te mos mbetet askush ketu i fyer me fjal apo i offenduar,, ndaj njeri tjetrit,,, ky forum ehst dhe skem cka offendohem mesveti,,,


Me respekt nga Qika me kuleMė fal Pyetja ishte se : Nuk e di pse Gjakovarėt urrejnė Katundarėt ?
Ti pra shum mir e din qė ne urrehemi ndėrmjet vete , por arsyen ende nuk e ke kuptuar .
Ndoshta gjakovarėt i ka bėrė tė ndjejnė urrejte ndaj katundarėve sepse sjellja e katundarve ėshtė nė nivelin mė tė ulėt qė ėshtė e mundur,ndoshta se gjakova tanimė ėshtė e mbushur e gjitha katundar:katundar nga katunde tė ndryshme tė rrethinės sė gjakovės,ndoshta se nė tė gjitha shkollat mbizotrron balizmi(katunarizmi).
Po tė shohėsh vetėm shkollėn e mesme "Mjeksinė" e gjitha katundarė.
Veq tė shohėsh Drejtorat,bossat etj. tė gjithė katundarė .Kėta janė disa shembuj tė cilat nxisin urrejtjen e gjakovarėve ndaj katundarėve.


Dhe do i bashkangjitesha mendimit tė MAKRESHIT :Nuk me duket qesharake tema, Ne vend qe te diskutohet per keto te meta qe jo vetem gjakova i ka por ne pergjithesi shqiptaret, ne qeshim ne vend qe te qajm, e pse mos te nxjerrim konkludime per ti luftuar keto dukuri antinjerzore por tallemi e tallemi e deri sa ta teprojm dhe prap nuk ngihemi ? Zgjohuni o njerez dhe shiqoni realitetin e kesaj bote te tmerrshme !


Me Rrespekt :FtheL

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga FtheL : 23-03-09 nė 17:11
FtheL Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-03-09, 17:14   #32
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,637
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana
Eh Xhelozia pi shkatrron njerzit .......................
Ku po e din ti !!!

Une sa po krisi nga xhelozija edhe prap po pertrihem !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-09, 17:31   #33
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani
Ku po e din ti !!!

Une sa po krisi nga xhelozija edhe prap po pertrihem !
hahahah per Gjakova mer e pata qyy...qe na kan inatin ahahah
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-09, 17:31   #34
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Qika^Me^Kule
hagahaghaghaghaghaghaghagahaghagh Ndaq me hater e ndaq me zor Gjakovari ta len n'to,,,,,,, ndaq hape gojen ti ta hapin me zor , boll llaskuca jan,,, amo maffi,,, te zot jan shum,,,

llaskuca hahhahhahhahhahhahahhahahhah
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-09, 18:43   #35
Isinqerti25
Loading 22%
 
Anėtarėsuar: 04-03-09
Vendndodhja: Ne Vend Lindjen Time
Postime: 1,302
Isinqerti25 i dashurIsinqerti25 i dashurIsinqerti25 i dashur
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Ne theks
__________________
Njerzit e Din Se Nga Kan Ardhur Por Se Din Se Nga Po Shkojn....
Isinqerti25 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-09, 19:49   #36
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Isinqerti25
Ne theks
jo gjithmone ..

( sekletin ma te madhin e kane bashkbiseduesit e mij , kur ja nisin me fol me ironi per gjakovarte e ne fund e kuptojne qe jam prej atjehit jam , ska ma hajgare kur ja nisin me u arsyetu ..
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-09, 20:06   #37
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Ju kish pa kalle shpija gjakovarit dhe kur e pyesin koleget se pse nuk i lajmroje zjarfiksat. Ai u pergjigje:"po une jau cingrrova, po ata nuk thiren" :D

Makresh s'shkruj une ma ketu :P
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-09, 20:30   #38
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga valiii
Ju kish pa kalle shpija gjakovarit dhe kur e pyesin koleget se pse nuk i lajmroje zjarfiksat. Ai u pergjigje:"po une jau cingrrova, po ata nuk thiren" :D

Makresh s'shkruj une ma ketu :P

Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-09, 20:33   #39
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga valiii
Ju kish pa kalle shpija gjakovarit dhe kur e pyesin koleget se pse nuk i lajmroje zjarfiksat. Ai u pergjigje:"po une jau cingrrova, po ata nuk thiren" :D

Makresh s'shkruj une ma ketu :P

Nejse, ti paske drejt se na shtine me kesh
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-09, 23:06   #40
Estella
...........
 
Avatari i Estella
 
Anėtarėsuar: 09-11-07
Vendndodhja: .........
Postime: 9,649
Estella e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga valiii
Ju kish pa kalle shpija gjakovarit dhe kur e pyesin koleget se pse nuk i lajmroje zjarfiksat. Ai u pergjigje:"po une jau cingrrova, po ata nuk thiren" :D

Makresh s'shkruj une ma ketu :P
ahuuhaauhuahauhau interesgji a :P
__________________
Wir werden als Originale geboren und müssen aufpassen, dass wir nicht als langweilige Kopien sterben.
Estella Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-09, 23:12   #41
Zana_ch
"Mistrece Gjakovare"
 
Avatari i Zana_ch
 
Anėtarėsuar: 26-08-05
Vendndodhja: n'shtepi
Postime: 8,179
Zana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kodi__
Shpezt me nje krah ruhen/mbulohen e me nje krah fluturojn kur kalojn mbi gjakove

hahaha ....o kodi me ken shpez mashkull me krahun tjeter i pershendet bukuroshet e gjakoves ...e me ken shepza femar i pershendet bukuroshta e gjakoves ....
__________________
Kėrkoje vetė fatin, me jetėn mos u grind, urrejtja fitohet ... Dashuria lind !
Zana_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-09, 23:14   #42
Isinqerti25
Loading 22%
 
Anėtarėsuar: 04-03-09
Vendndodhja: Ne Vend Lindjen Time
Postime: 1,302
Isinqerti25 i dashurIsinqerti25 i dashurIsinqerti25 i dashur
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Mendoj qe ne Theksin e tyre
__________________
Njerzit e Din Se Nga Kan Ardhur Por Se Din Se Nga Po Shkojn....
Isinqerti25 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-09, 23:19   #43
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,637
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Ne theks po se po, por edhe kmishen e kuqe e kan merak ;)
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-09, 00:21   #44
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani
Ne theks po se po, por edhe kmishen e kuqe e kan merak ;)
Po De.....
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-09, 00:25   #45
Isinqerti25
Loading 22%
 
Anėtarėsuar: 04-03-09
Vendndodhja: Ne Vend Lindjen Time
Postime: 1,302
Isinqerti25 i dashurIsinqerti25 i dashurIsinqerti25 i dashur
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Ne Theks shum let?


__________________
Njerzit e Din Se Nga Kan Ardhur Por Se Din Se Nga Po Shkojn....
Isinqerti25 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.