Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-08-09, 01:00   #16
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

Minatori-Molla me sherbet..(hmmm shum kenge e mire qe ma kujton femrin)


http://www.youtube.com/watch?v=SCgPrdbR39A
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-08-09, 10:17   #17
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 14:56   #18
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

Qamili i Vogėl & Mazllum Mezini - Ka nji vjet e disa muaj
http://www.youtube.com/watch?v=nrnAq2DyltA
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 15:00   #19
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!Sabri Fejzullahu- Konvikti nr.5http://www.youtube.com/watch?v=lLe81SSgCYc
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 15:04   #20
Agolli
 
Anėtarėsuar: 14-02-06
Postime: 14,320
Agolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

Skyfter shoki, a ke mundesi me mi gjeten do kenge te kenduara nga Skofiaret
Babi i degjojke forte dhe me kan mbete te ngulfatura ne shpirt.
__________________
Stars can't shine without darkness!
Agolli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 15:18   #21
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Agolli
Skyfter shoki, a ke mundesi me mi gjeten do kenge te kenduara nga Skofiaret
Babi i degjojke forte dhe me kan mbete te ngulfatura ne shpirt.
Per fat te keq kenget nga Legjendat e kenges-muzikes Shqipetare shum rrall jan te postuara ne Youtube apo ndonje tjeter rrjet Shoki...un me shum ndegjoj nga Youtube... kerkova dhe vetem keto gjeta ... Shpresoj se te tjeret forumiste qe kan njohuri me shume ta plotsojn ket deshire Agolli!

http://www.youtube.com/watch?v=ciPQHDz3ifA
http://www.youtube.com/watch?v=o15wWrPgEqw
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 15:23   #22
Agolli
 
Anėtarėsuar: 14-02-06
Postime: 14,320
Agolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Skyfter
Per fat te keq kenget nga Legjendat e kenges-muzikes Shqipetare shum rrall jan te postuara ne Youtube apo ndonje tjeter rrjet Shoki...un me shum ndegjoj nga Youtube... kerkova dhe vetem keto gjeta ... Shpresoj se te tjeret forumiste qe kan njohuri me shume ta plotsojn ket deshire Agolli!

http://www.youtube.com/watch?v=ciPQHDz3ifA
http://www.youtube.com/watch?v=o15wWrPgEqw
Te falemnderit shoki, pash besen, bema hallall ē'i te nxjerra telashe..
Isha i strresuar nga mysafiret dhe darsmat tu Kosoves , saqe s'kisha kohe me i ble do CD-ja te Skofiarve. Falemnderit per mundin.
__________________
Stars can't shine without darkness!
Agolli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 15:30   #23
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Agolli
Te falemnderit shoki, pash besen, bema hallall ē'i te nxjerra telashe..
Isha i strresuar nga mysafiret dhe darsmat tu Kosoves , saqe s'kisha kohe me i ble do CD-ja te Skofiarve. Falemnderit per mundin.
You are welcome Agolli ...
shuj se paske pshtu se ashtu keshtu nuk besoj se kishe gjet CD e Skofiarevee kishe ble tjera, un 30cd i bleva, nga ato 30copa vetem 5ja vlen me i ndegju e ato jan Sofra Pejane 1-5 ....tjerat CD vetem fotografit i kishin te mira e sen spo vyshin,ken ka ma prishin CD e kerrit ...nejse ja kam dhan shokve si dhurat ...

________________________________________________


Shkėlzen Jetishi e Gėzim Nika Oj Kosovė


http://www.youtube.com/watch?v=0sgG6TI5eWI

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Skyfter : 26-08-09 nė 15:35
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 15:42   #24
Agolli
 
Anėtarėsuar: 14-02-06
Postime: 14,320
Agolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Skyfter
You are welcome Agolli ...
shuj se paske pshtu se ashtu keshtu nuk besoj se kishe gjet CD e Skofiarevee kishe ble tjera, un 30cd i bleva, nga ato 30copa vetem 5ja vlen me i ndegju e ato jan Sofra Pejane 1-5 ....tjerat CD vetem fotografit i kishin te mira e sen spo vyshin,ken ka ma prishin CD e kerrit ...nejse ja kam dhan shokve si dhurat ...

________________________________________________


Shkėlzen Jetishi e Gėzim Nika Oj Kosovė


http://www.youtube.com/watch?v=0sgG6TI5eWI
Thanks shoki
Ja, ja mos u merkaos, ma paten gerditen muziken neper ahengje.. thash mara ksajde paska veē Cd-ja tallava.
Qeshtu te kerset taksirati, si me CD e kerrit.
Mirembetshe Shoki.

Fehmi Xharra ''Morra gitaren shoke''

http://www.youtube.com/watch?v=LMcnHhejdug
__________________
Stars can't shine without darkness!
Agolli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 19:11   #25
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

Kenge e mrekullushme !

__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 20:03   #26
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

LUMTURIJE AXHANI - E kam nje malle
http://www.youtube.com/watch?v=8IAbRTr9lvg
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 20:12   #27
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

Shyqyri Alushi - Nate fushe tmejdanit
http://www.youtube.com/watch?v=5caNk6HdeMk
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 20:22   #28
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

LUAN HAJRA - Nuse Re


http://www.youtube.com/watch?v=xxd867ZWatY
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 20:37   #29
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

Riza Bytyqi-Vijn Vaporat
http://www.youtube.com/watch?v=DIXGP2b3K5E
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-09, 20:50   #30
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Legjendat e kenges Shqipetare!

Haxhi Maqellara- KENGA E JETIMIThttp://www.youtube.com/watch?v=OloXt7F4yF4Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Skyfter : 26-08-09 nė 20:50
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.