Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-01-10, 20:02   #16
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,418
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Idila
Mė vjen mirė pėr ty sinqerisht. Qofsh gjithmonė i rrethuar ngrohtėsisht mes tė mrekullueshmėve.
Gjithė tė mirat t`i dėshiroj Profesor :D
te flm shume e nderuar
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-01-10, 20:11   #17
Lucifer
SS
 
Avatari i Lucifer
 
Anėtarėsuar: 18-01-10
Postime: 250
Lucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashur
Gabim Titulli: Elvio

Pershendetje, mua me dhuruan nje stufe andej nga dhoma ime, ty te
dhane ndonje lavatriēe apo frigorifer
Mos ki turp ore po kerko se te varfer jemi dhe helbete ndihma duhet.
Kalofsh mire ne vendlindje.
Lucifer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-10, 21:54   #18
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,418
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lucifer
Pershendetje, mua me dhuruan nje stufe andej nga dhoma ime, ty te
dhane ndonje lavatriēe apo frigorifer
Mos ki turp ore po kerko se te varfer jemi dhe helbete ndihma duhet.
Kalofsh mire ne vendlindje.
more lucifer

ti se ke keq,por ndonje karroce ka,se kam ca pune me tulla keto dite

e ku ta bej kerkesen une

haha''te flm
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-01-10, 18:39   #19
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Tė pėrshėndes elvio duke tė dėshiruar poashtu dhe njė fundjavė tė merekullueshme.
__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-01-10, 21:36   #20
Lucifer
SS
 
Avatari i Lucifer
 
Anėtarėsuar: 18-01-10
Postime: 250
Lucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashur
Gabim Titulli: Elvio

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga elvio
more lucifer

ti se ke keq,por ndonje karroce ka,se kam ca pune me tulla keto dite

e ku ta bej kerkesen une

haha''te flm
Sa i shtrenguar qe je ne kerkesa more Elvio, nje karroce ta dergoj edhe une
mjaft qe te kem adresen ku ta dergoj.
Une thash se do kerkoje ndonje kamjon per te transportuar tullat.

Te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendeshme pa tulla edhe llaē.
Lucifer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-01-10, 21:49   #21
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Elvio nje per ty:

__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-02-10, 10:05   #22
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Po ti elvio, a e ndjek bb3? haha.. Unė e ndoqa por s`e zura dot.
Njeri i papunė siē duket, veē tė papunėt kanė kohė pėr bb-ja, hajde tullaxhi hajde.... po tė presin tullat :P
T`i solla njė rimorkio me pėrshėndetje, hape portėn tė lutem!
Gjithė tė mirat kudo qė je elvio. :-)
__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Idila : 03-02-10 nė 10:05
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-02-10, 21:16   #23
Lucifer
SS
 
Avatari i Lucifer
 
Anėtarėsuar: 18-01-10
Postime: 250
Lucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashur
Gabim Titulli: Elvio

Pershendetje Profesor (ke graden shkencore Profesor ne ndertim)
Te pershendes nga zemra dhe te uroj gjith te mirat.
Lucifer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-02-10, 21:20   #24
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,418
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

amina flm-edhe une te pershendes

idila te flm shume shume
lucifer te rekomandoj mos shih bb se di qe tomy e jerry jane me te bukur haha

flm lucifer
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-02-10, 21:25   #25
Lucifer
SS
 
Avatari i Lucifer
 
Anėtarėsuar: 18-01-10
Postime: 250
Lucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashur
Gabim Titulli: Elvio

Hahahahah une vdes per Tomin dhe Xherin, po duhet edhe pak BB se atje eshte nje Vlonjat shum i zgjuar dhe na ndriēon trurin, eshte i menēur si shoku Enver,
kompetent ne ē'do fushe.
Lucifer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-02-10, 18:08   #26
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Tė dėshiroj mbrėmje tė kėndshme djalosh!
__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-02-10, 18:10   #27
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,418
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Idila
Tė dėshiroj mbrėmje tė kėndshme djalosh!

ju flm shume
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-02-10, 20:02   #28
Lucifer
SS
 
Avatari i Lucifer
 
Anėtarėsuar: 18-01-10
Postime: 250
Lucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashur
Gabim Titulli: Elvio

Te pershendes Elvio
Ke te fala nga mama dhia.
Lucifer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-02-10, 20:04   #29
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,418
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lucifer
Te pershendes Elvio
Ke te fala nga mama dhia.
flm

une te pershendes


po keci tha gje
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-02-10, 20:08   #30
Lucifer
SS
 
Avatari i Lucifer
 
Anėtarėsuar: 18-01-10
Postime: 250
Lucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashur
Gabim Titulli: Elvio

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga elvio
flm

une te pershendes


po keci tha gje
Ne fakt keēja me beri disa shenja qe nuk i kuptova, do mundohem ta pyes.


Lucifer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.