Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-03-10, 03:32   #1
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Gafa

Ketu mund te postoni ngjarjet me qesharake qe ju kane ndodhur juve ose ndonje personi qe njihni!
Mas keni marre...veē shkruni


__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-03-10, 13:15   #2
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Gafa

Mbaj mend iher, kam lan kokrren e namit me nji shok klaset (ka pas qene fillimi i vitit e su njihshim). Isha ne universitet, dhe kisha biologji mjedisore, mirpo kishim me ba nje eksperiment jashte nderteses. Ishim ne grupe ka 4 vete. Mirboll, marrim mjetet qe na duheshin edhe sa dolme prej klaset ikin dy veta nga grupi, kalojn ma perpara dhe mesim na dy dhe fillojm tu ec na prej ders se klases me grupin...un tu kujtu se dote me dal jashte ky edhe thash po eci mas tij. Un ne kulmin e perqendrimit tu lexu dicka qe kisha ne dore vec kur me thot mu "Itu smundesh me hi" edhe qeshi. Ai i shkreti dote me shku ne wc, lol. Si per shkallat mu ul poshte e si per wc asht e njejta dictance & e njejta pamje..e njejta rruge. Na kapi mandej gazi te dyve. Skam pas ftyr me i dal perpara per disa dite te mira haha. Prandaj duhet me e pas mendjen ne msim!!
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-05-13, 09:10   #3
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Gafa

Qishti kom shum qisishne gafa tibe.
Kum me shkrujten ni dit kur tum del ren
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-15, 11:07   #4
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Gafa

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero Shiko postimin
Qishti kom shum qisishne gafa tibe.
Kum me shkrujten ni dit kur tum del ren
https://www.google.de/url?sa=t&rct=j...83829542,d.ZWU
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-03-15, 19:47   #5
UniCorN
 
Anėtarėsuar: 16-01-06
Vendndodhja: Diku..
Postime: 196
UniCorN me shokė shumeUniCorN me shokė shume
Gabim Re: Gafa

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YanYan Shiko postimin
Ketu mund te postoni ngjarjet me qesharake qe ju kane ndodhur juve ose ndonje personi qe njihni!
Mas keni marre...veē shkruni
Qe mu m'ndodhi ni ngjarje qesharake qitash se po m'keshet me qit fjalen Gafa. Prej kahit e ka origjinen?

Gafa, kurre spasna ni.


UniCorN Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.