Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-08-11, 23:00   #16
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Ndjenjė e ēuditshme , pėr mua e padefinuar kur lexon se personi me tė cilėn aq shume bisedove , qeshe e qajte hallet e botės , nuk do tė shkruaj mė . sepse ka vdekė .Mė duket se nė kėso raste heshjta nuk dallon shumė prej fjalėve .Kėshtu e paska jeta , madje edhe kjo virtuale e cila aspak nuk po i lėshon vend reales pėr nga befasitė . Do tė kujtojė si njė person me tė cilėn nuk mund tė ngopeshe duke biseduar me ty .I lehtė tė qoftė dheu i vendlindjes .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LOJETARI : 08-08-11 nė 23:03
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-08-11, 11:42   #17
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Per ty ska dite qe nuk me qan zemra
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-08-11, 11:58   #18
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Ju shprehi ngushllime Families se te ndjerit Uliks , gjithashtu miqeve te ti... qe sot cdo njeri nuk mund e pershkruan dhimbien qe kan per te.....


Inshall-llah per xhehnet trupi i Ti....!!
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-08-11, 18:15   #19
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Per Ty Uliks!
I perjetshem qofte kujtimi per ty!
Mireupafshim ne anen tjeter
Miku im.

R.I.P
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-08-11, 23:28   #20
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,335
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Nga dita kur mora lajmin se nuk jeton me ne kete bote ,te kujtoi qdo dite ,nuk kam forc nuk gjeje fjale
qe te shkruaj ate qe dua ate qe e mendoi ...

Te jetosh te kalosh jeten ne mergim ,e vdekja te gjen ne vendlindje ate dite do ta duam te gjithe na qe mbetem rrugeve te botes ...

Me vdekjen tende kuptova se vertet ZOTI i do te miret ata nuk i le gjate te jetoin ne kete bote te qoroditur ..

Te qofte i lete dheu i vendlindjes ,shpirti yte past gjete qetsin e merituar


Nuk do te harron kurr ..( kunata jote )

.
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-08-11, 01:02   #21
Agroni22
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: ku kom lindur
Postime: 3,929
Agroni22 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

ngushllimet e mija per familjen edhe te afermit e tyre edhe pse nuk e kom njofte personalisht shkrimet e ti i kom lexuar shpesh NGUSHLIME
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-08-11, 09:14   #22
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

! Miku im !

Je ketu
atje
ēdo kund
por s'tė shoh
pse vallė.....?!!!
ike pa na thėnė
qoftė
vetem njė fjalė......!!!!!
I miss u my friend

Forever
Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Honesty^uk. : 11-08-11 nė 09:22
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-08-11, 22:33   #23
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Dikur i tmerrohesha vdekjes. Nga kurreshtja se qka ndodh pas vdekjes, duke lexuar dhe menduar per vdekjen, rrija nete te tera pa gjume..
Sot, kam pare e degjuar aq shume vdekje dhe per vdekje, sa qe me eshte bere pothuajse normale. Perveq se ne ato rastet kur dhemb me t`vertete shume..
Jo pse kam zbuluar diqka, por kam mesuar te jetoj me mosdijen, verbimin total kur eshte ne pyetje pasvdekja. Ne nje fare menyre, edhe e pres me padurim, te zbuloj se qfare ndodh, hm..
Pjesa me e veshtire per te kuptuar; si eshte e mundur qe dikush vetem shuhet.. shuhet nga gjithcka qe ka bere nje jete te tere?!... ndahet nga gjithe ajo dashuri per familjen, te afermit.. ?

Humbja e njerzve te dashur, me ben te kem deshire te mendoj, se me te vertete do takohemi perseri...

A jemi gati ndonjehere te humbasim te dashurit tane ?

Me mungon Uliks :( i miss you so much, it hurts.. i like to think, that you are up there somewhere, "watching us from up above", and having a good laugh :)

so long Dear
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-08-11, 06:41   #24
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Vertet qenka e dhimshme kur humbasin nje nga antaret e forumit,e sidomos ne rastin e 2 antarve te fundit,te Naserit dhe Uliks.. (qe aqe afer e paskan pasur vdekjen)vertet e dhimbshme per te dyt..
Ndaj perfitoi rastin t'ju shprehi ngushllime me te sinqerta per gjithe ju antar/e te forumit dardan qe jeni ndjere te pikelluar per humbjen e mikut,shokut,dhe bashkatdhetarit te nderuar Uliks!
Zoti e shperbleft dhe ne boten e amshuar

Me nderime Natyra.Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ShEjToNkA : 14-08-11 nė 11:30
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-08-11, 13:02   #25
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Do jetesh ne kujtimet tona

kete kenge per ty dhe familjes sate,, sidomos per vajzen Editarinen shoqen e vajzes sime

Motrat Mustafa - Shpirtit Tim - Kushtuar Bashkershotit
http://www.youtube.com/watch?v=I2fk5...eature=related

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga selvija : 14-08-11 nė 13:06
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-08-11, 13:56   #26
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Ēdo fund e ka edhe fillimin e vet! Ndaj, nga veprat dhe qėndrimet e tua nė botėn e pėrkohshme, ne jemi tė bindur se jeta jote nė botėn e pėrjetshme ėshtė njė vazhdimėsi e njė jete nė botėn e kėtejme. Ishe... i sjellshem, i dashur dhe dinjitoz gjatė tėrė kohes sa une te njoha ketu ne boten virtuale. Si para njė viti, si sot, nė mot e pėrgjithmonė do tė mbetet malli dhe dhimbja e njėjtė pėr ty! Ti nė amshim, ndėrsa neve qė rrugėtojmė drejt teje na mbetet krenaria qė tė patėm aq njeri fisnor dhe me pėrplot virtyte.
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-11, 14:31   #27
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

I dashuri miku im, NE nuk po dim me te pergjigjemi, sepse kemi harruar si pyetet.
Nuk po e shohim me te verteten si qielli mbi det,sepse po shikojme pa menduar per syte,e syte shohin shume, por jo vetveten.

I dashuri miku im, kam qeshur pa e kuptuar pse erdha ne kete bote duke qare,

kam qare pa e kuptuar pse kam qeshur symbyllur ne djep,
e dua dhimbjen qe me zgjoj nga gjumi i jetes,
i asaj jete te cilen nuk do te doja te ishte e imja, sepse, kafazi sado qe te jete i gjere prap kafaz eshte.

I dashuri miku im, nese jeton si ishull ne mes te detit pa ane, nje dite do te vijme te zbarkohen tek ti, sepse nuk kemi ku tjeter.

I dashuri miku im, kur te ndjehesh i vetmuar ne mes qiellit dhe tokes,mos harro se ketu jemi NE,
NE qe na le nė heshtje dhe te hutuar,
mendo,
si ndjehen qielli dhe toka qe te kan ne mes dhe NE nuk te shohim, nuk jemi me Ty

por te kemi me vete.
Toka s'eshte e jotja as e jona, por TI dhe NE jemi nga toka, dhe atje do takohemi.

Miku im,
Te lutem, me degjo, dhe mos me thuaj, mjaft!
a e din se, s'ka kohe , qe per ty s'mendoj???
por te kam fal se ....
e di qe ndjehesh fajtor per ate qe bere
qe ike pa ze pa fjale
por faktin qe na mungon
me vete se ke marre.


Honesty__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Honesty^uk. : 16-08-11 nė 14:36
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-11, 17:01   #28
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Thjeshte e sinqert, nuk po pajtohem qe nuk je me ne mesin tone. Mungesa jote po verehet sa her qe e hapi ket kompjuter, e malli per nje bised me Ty vetem po shtohet!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-11, 21:28   #29
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

....mengjeset ne msn,sa fjalet e llafet i kemi bere,shume folem per semundjet e diagnozat..por, humorin nuk e ndale dot,te kishte hije muhabeti,sa ke qeshe me mua kur te tregova per DVGP..o zot kur me thoje _"O halle sa here dalim mu shetit rrugave ma kujton kete fjale e keshi sikur i trent me ty"..mua me kkujtohen anekdotat me SH. mikun tende..lotet perfaqe me shkojshin kur tregonte humorin e perjetuar me mikun e motren e tij....sa u mburre kur tregove se po nderton shtepi ne CEM..ishim si pernjehere mu ate vere, une,vjeshta,Dea, vushtrrija,te gjithe uronim njeri tjetrit ndertimin e shtepive...sa ishe i lumtur per ate kala te bukur,sa punen qe beje na tregonte ne msn....eh, nuk harrohen lehte keto muhabete , veshtire te pajtohemi pa TY i nderuar ULIKS! :( :(
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-11, 21:42   #30
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

I miss you.


doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:50.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.