Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-07-12, 19:04   #61
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pėr Ty Uliks!

I imi mik,
Je nė mendimet dhe lutjet e mia. Shpirti yt bėftė dritė nė paqė!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-07-12, 12:47   #62
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pėr Ty Uliks!

Sot njė vitė mė parė Dallėndyshja mė kumtoj lajmin pėr vdekjen tėnde, lajm ky qe atė e kishte shokuar dhe po me tė dėgjuar dhe edhe unė u shokova. Qava une e qau ajo, ngushlluam njėra-tjeteren, gjithmonė pėrmese tastieres, dhe poashtu pėrmes kėsaj mėnyre, ngushlluam edhe familjen...! Biseduam gjere e gjatė me Dallėndyshen, kujtuam fjalėt tuaja, kujtuam devotshmerin dhe njerzin tende... dhembja na preku ne zemer, sinqerisht!

Njė vit pa ty Uliks, por kujtimi pėr ty Uliks ėshtė shumė i fresket dhe si i tillė do ngelet pėrhera... me shume mall tė kujtoj sot e pergjithmonė!
Mė mungon cdo fjalė e bisede me ty, i pėrjetshėm kujtimi pėr ty!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-12, 13:41   #63
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

te ju tregoj nje te vertet ne kete pervjetore !

Uliksi ,

o ishte nicku i tij qe kishte hije te rende o Ai vete , qe me benin ta kem frig e respekt , perkunder gjentellences se tij dhe respektit te ndersjellte raportet tona kufizoheshin me tek tuk me kembime miresjellje te mp/se ,
nje dite mes komplimenteve per qytetin tim me vie dhe kjo fraze nga Ai
O jadore , cila je moj ti ne facebook se mbare e mbrapshte te kerkova te te ze mike andej dhe gjitha i klikova per shoqeri , e perkunder saj mu lajmerua nje jadore nga vendi jot qe e zura shoqe ..phu ishte avokate me profesion po llafazane e madhe , keshtu thash une, nuk jane gjakovaret e as kjo jadore e forumit nuk mundet te jete ..

Ne te vertet une as qe isha e regjistruar ne facebook ..!

ja ktheva me te qeshur ne mp , dhe me mire qe ke njohur ate tjetren , se si jam une dembele do harroja edhe te pershendesja ..

kur ju duk qudi se si njerzit rrine kaq larg teknollogjise , u regjistrova , bera dhe une konto ne Facebook dhe e zura mik dhe nga atje , ..

rralle na ra te flisnim , perveq like/ve kur tjetri postonte , por sot sa here hapi ate portal ku kam miqte e perditeshmrise atje me kujtohet Uliksi nje mik virtual qe u be shkas te antarsohem atje .

e them me bindje , po te mos ishte kembengulja e tij qe njeriu duhet te jete me afer botes ne cfardo forme edhe permes teknollogjise sigurishte qe ende facebook nuk do kisha ..
__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-12, 17:04   #64
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Shumė, shumė i nderuari Uliks.

Urime pėr ditėlindjen me dėshirėn qė tė kesh jetė tė gjatė e tė lumtur!
Bujaria e ndershmėria e njė njeriu fisnik siq jeni ju mė ka bėrė qė tė tė rrespektoj e ēmoj shumė.

Qofsh pėrherė i gėzuar Miku im!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uliksi31 Shiko postimin
Falemderit e nderuar Murgeshe.

Ishte knaqsi te kisha nje mike dhe bashkpuntore sikur ty gjithe keto vjet.Sic i kishe shkrua ne memoarjet e Dilaverit, tryeza e rrumbullakt na ngeli trashigim i Bondit.
Per tryeze i jame mirenjohs Shejtankes se edhe keq ka hek cika deri e themeloj.
Sa te paarritshme jan dėshirat tona.

Ateher kur e pata lexuar kete "TE KISHA" nje klik zemre mė pat shqetėsuar, po nuk tė pyeta asnjėher pse shkrove nė kohėn e shkuar e shumė herė pas vdekjes sate mė ėshtė kujtuar kjo parathėnia yte.

Edhe kur t`u luta pas vdekjes se Bondit qė tė mė shoqėrosh nė administrimin e kėsaj faqe pate ēfaqė rezervat tua se nuk do tė kesh edhe shumė kohė tė mirresh me administrim, por qė pėr qė tė mos mė lėnė tė nidhesha fare vetėm kėtu e pranove me arėsyetim se shumė shpejt do tė largoheshe, dhe vėrtet tashmė jam e bindur se JU e ndjenit qė vdekja tė ishte afruar, sikur e ndjeje qė e kishe mbi kokė e po priste qastin.

Tryezėn vėrtet hoqi shumė Shejtonka deri sa e themeloi, por tashmė asaj tryeze i kan mbet vetėm kujtimet e mira nga bisedat qė bėnim aty.

Jo vetėm nė kėtė pėrvjetor, por gjatė gjithė kohės do tė ruaj me gjelozi tė madhe kujtimet qė kanė tė bėjnė me TY.

I madh ishe e i madh do tė mbetesh pėrgjithmonė pėr mua.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-12, 03:39   #65
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!Ketu t'pashe dhe t'lashe heren e fundit miku im...
Ishte 11 Qershor, 2011... qe u bashkuom n'Gryk Lluke, buze Cemit. Jo large prej ketu "te ndertuan" edhe shpine e perjetshme. Te kujtoj me mall sot dhe gjithhere, sepse vertet te kisha jo vetem vendas dhe mik virtual, por si nje axhe qe gjyshja s'ma pat lind... Lutem per shpirtin tend ne kete muaj te Madheruar, se bashku me lutjet qe bej per ata qe i kisha gjaku im, sepse ate vend pate sigurua edhe ti, , Allahu te siguroft banese te perjetshme ne Xhenetin e larte! Amin!
__________________
Me viēa nuk l’vrohet!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dallandyshja_718 : 29-07-12 nė 03:40
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-13, 04:58   #66
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Allahu te meshiroft miku im, Uliksi (Musa Zenelin Lulanaj)!
__________________
Me viēa nuk l’vrohet!
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-13, 20:28   #67
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pėr Ty Uliks!

Dy vite pa Ty Uliks u bene, kurr nuk e kisha besu qe vdekje te rremben kaq shpejt,...kujtimet jan akoma te fresketa, para dy viteve kur u nise per Cem,plote deshire e mall qe kishe per vnedlindje,thua se ta paska ndje zemra qe po iken pergjithemone te dheu yt, tek Cemi qe s'ja ktheve kurr shpinden,aty pushon tash trupi e shpirti yt,fjala yte e urte mbeti e gjalle tek neve,me rrespekt te kujtoj si nje vlla qe s'do ta harroj deri sa t'i mbylli syte!

halla e madhe :(
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga halla e madhe : 29-07-13 nė 20:31
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-13, 12:55   #68
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.