Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Video > Video
Emri
Fjalėkalimi
Video Kėtu do tė postohen video : Humor , Sport , Video Klipe etj ( Videot duhen tė jenė vetėm nga Youtube.com )Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-12-11, 18:52   #1
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim No coment  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 26-12-11, 13:02   #2
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: No coment

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-12-11, 14:22   #3
Eddi
 
Avatari i Eddi
 
Anėtarėsuar: 20-11-08
Postime: 423
Eddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: No coment


shum video interesante
Eddi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-01-12, 23:08   #4
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: No coment

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-02-12, 20:06   #5
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: No coment

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-12, 15:28   #6
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: No coment
Video qe po perlot boten

4 February 2012

Video ku njė vajzė e vogėl, vetėm gjashtė vjeēe, i pret flokėt mamasė sė saj, tė diagnostifikuar me kancer tė gjirit, ka prekur me mijėra shikues. Sara Etchell, ka lejuar vajzėn e saj Lolėn, qė ti presė flokėt nė mėnyrė qė tė dyja ato tė mėsohen me pamjen e re qė ajo duhet tė marrė nga nisja e trajtimit tė sėmundjes.
Sara, 44 vjeē, u diagnostikua me kėtė sėmundje nė shtatorin e kaluar dhe po pėrpiqet tė ndihmojė vajzėn e saj nė pėrballimin e kėsaj gjendje.
Video ėshtė filmuar nga burri i saj Craig dhe pasi e panė miqtė e tyre u kanė shti ndėrmend qė ta pėrdorur pėr tė mbledhur para pėr bamirėsi dhe pėr luftimin e kancerit.
Ata shpresojnė qė tė mbledhin mbi 10 mijė euro.
“Po pėrpiqemi tė ndihmojmė Lolėn qė ato tė kuptojė se ēfarė do tė thotė e gjitha kjo. Nė fillim ishte e vėshtirė pėr atė dhe sa herė shihte videon trishtohej por ajo e di se kjo bėhėt pėr njė arsye tė mirė”, thotė Craig.
Ēifti qė ka gjashtė fėmijė, Lola 6 vjeē, Finn 9, binjakėt Charlie dhe Rory 16, Jake 18 dhe Oli 22 thotė se janė treguar tė hapur dhe kanė diskutuar me ata mbi sėmundjen qė ka prekur Sarėn.
“Reagimi i tyre natyral ėshtė shpėrthimi nė lot por duhet tė lėmė shokimin dhe tė pėrqendrohemi tek anėt pozitive. Sara vazhdon tė buzėqeshė nė mėnyrėn e saj dhe gjėja qė i jep asaj forcė pėr tė vazhduar janė fėmijėt. Ata janė arsye qė nga ēon nė mėngjes dhe pėr tė vazhduar luftėn. Gjėja mė e vėshtirė ishte tua tregonim”, shton Craig.
Burimi: Gazeta Shekulli
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-12, 17:48   #7
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: No coment

...
.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-02-12, 18:41   #8
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: No coment

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-03-12, 23:17   #9
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: No coment

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-12, 12:02   #10
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: No coment

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-12, 12:47   #11
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: No coment

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-12, 23:22   #12
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Exclamation Titulli: No coment

...

.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-12, 23:51   #13
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Smile Titulli: No coment

...

SubhanAllah!

.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-12, 08:00   #14
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: No coment

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-12, 21:21   #15
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Angry Titulli: No coment

....


http://www.youtube.com/watch?v=o4P7K...layer_embedded


.


__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.