Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-01-14, 07:25   #1
Che
 
Avatari i Che
 
Anėtarėsuar: 10-01-14
Postime: 10
Che i vlerėsuar jo keq
Gabim mire se ju gjeta

Pershendetje te gjithve ,
jam Che , nga Gjilani , besoj se do te kalomi mire se bashku .Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Che : 10-01-14 nė 07:26
Che Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-01-14, 08:31   #2
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: mire se ju gjeta

Mire se erdhe Che Guevara...Uroj te ia kalosh sa me mire ketu me ne....kojshi!
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-01-14, 22:45   #3
Che
 
Avatari i Che
 
Anėtarėsuar: 10-01-14
Postime: 10
Che i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: mire se ju gjeta

faliminderit Ylli-1 per mikpritje .


Che Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.