Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-10-03, 09:47   #1
Donika
 
Anėtarėsuar: 28-10-03
Postime: 33
Donika e ka pezulluar reputacionin
Gabim A ka dashuri ne largesi?

tung shoqe dhe shokA ka dashuri ne largesi? qka mendoni ju, a egziston aja dashuri edhe sa do te ket sukses aja dashuri?tungi tungi


Donika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-10-03, 10:59   #2
TOXIC_TUNA
 
Anėtarėsuar: 21-10-03
Vendndodhja: pr.
Postime: 20
TOXIC_TUNA e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek TOXIC_TUNA Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek TOXIC_TUNA Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek TOXIC_TUNA Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek TOXIC_TUNA
Gabim

SA MA LARG SYRIT ...AQ MA LARG ZEMRES..........................MUND TE KETE ZAVENDESIME NGA TE DYJA ANET HE PSE JO A NUK BESONI JU NE KETE DHE NUK DUSHONI JU NE KETE A PO JO MS.SIMPLY :arrow:
__________________
TI NUK DUHET QE TE NDRYSHOSH QE TE BESOSH NE DASHURIN TIME..............
TOXIC_TUNA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-03, 10:41   #3
MiRa007
 
Anėtarėsuar: 11-10-03
Postime: 22
MiRa007 e ka pezulluar reputacionin
Gabim A ka dashuri ne largesi?

tung te gjithve!une besoj qe ka dashuri ne largsi! eshte pak keq nese nuk e sheh partnerin sa here te don veq nese eshte dashuria e madhe e ke at person ne zemer - nuk do te thot "sa ma larg syrit aq ma larg zemres"!...RRALL E PERMALL...
MiRa007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-03, 11:13   #4
zeshkanja
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Postime: 137
zeshkanja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ka mundesi qe te egzistoi dashuria ne largesi por me shume pengesa, dyshime dhe keqkupime dhe pajtohem me mendimin e T.T sa me larg syve aq me larg zemres, sepse me kohen cdo plage sherohet.

1 vite mund ta shtysh keshtu por 2 dhe 3 jo!
zeshkanja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-11-03, 22:03   #5
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

POOOOOOOO mendoj qe ka dashuri edhe nese ata persona i ndan largesia...mirepo dashuri te sinqert nese ka mjaft besim te njeri tjetri...

ju pershendes
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-03, 14:26   #6
Donika
 
Anėtarėsuar: 28-10-03
Postime: 33
Donika e ka pezulluar reputacionin
Gabim

faliminderit per pergjigje

dua thju them se ka dashuri ne lergesi, une qe 11 muaj tani e dashuroj dashnorin tim qe asht dikund 2000 km larg meje, edhe te them te drejten gjdo dite rritet dashuria ime ndaj tina. por keshtu asht per tash se gjdo muaj duhet te udhetoj tek aj, se me myet malli perndryshe per te. e mendoj se asht shum veshtir ta dashurosh dikand qe e ke shum larg se te myet malli, por ka dashurikisses
Donika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-03, 14:37   #7
meti
 
Anėtarėsuar: 14-11-03
Vendndodhja: Essen
Postime: 25
meti e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek meti
Gabim Edhe une mendoj ashtu!

Donika!

Edhe une mendoj si ti, se nese ajo eshte dashuri e mirefillte atehere eshte edhe me e forte.Duhet te sqarohen gjerat, nese dike e tradheton ajo nuk eshte dashuri por eshte tradheti.''Shume thone larg syve larg zemres''.Po per mua kjo teze nuk qendrn dhe nese dike e dashuron, si afer si large ajo eshte dashuri dhe nuk mund t'ia falesh tjeter kujt.
meti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-12-03, 21:01   #8
sagit_tarius
 
Anėtarėsuar: 04-12-03
Vendndodhja: Mitrovica\
Postime: 47
sagit_tarius e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek sagit_tarius Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sagit_tarius
Gabim

:D nuk ka dashuri aty realiteti esht realitet
sagit_tarius Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-12-03, 23:04   #9
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mendoj se ka dashuri, edhe ate te forte.

Shume qifte dashurohen, largohen e ndahen por dashuria eshte prezente edhe pas ndarjes e lere me ne largesi. Sa eshte besnike ajo dashuri ne largesi eshte diqka tjeter ama ka.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-03, 00:34   #10
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

ej "sagit_tarius" ti gjithnje me pesimizmin tend a hahahahha ma bre sesi dihet dashuris...
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-03, 18:21   #11
sagit_tarius
 
Anėtarėsuar: 04-12-03
Vendndodhja: Mitrovica\
Postime: 47
sagit_tarius e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek sagit_tarius Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sagit_tarius
Gabim

ooooo dashurii munesh me pas nese e she per qdo dit se nese e she vetem nje her ne jav ose shkon nje muaj pa e pa po qfar dashurie qenka ajo ma ikni more me shku dy muaj pa e pa e per dy muaj e she vetem nje her e ket e quani ju dashuri a ? jo bre sjeni kerka nese nuk e she te dashurin-ėn me se paku 2 e ne dit aty dashuri te plot nuk ka po veq esht ren ne mes atyre dy personave sa jom i kjart nuk e di ama jom i bindun qe nuk ka ndoshat edhe jom gabim ama un mendoi qe nuk jom gabim :lol:
sagit_tarius Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-12-03, 11:46   #12
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

sagit_tarius ka e gjujte qito a!!!
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-12-03, 17:44   #13
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

More qka paska shkruar qeky fare Saiti se kurgja nuk morra vesh.

As une nuk shkruaj bukur por po mundohem te jeme e kjarte. Ju lutem kini parasysh dhe permbajuni pak a shume shqipes kur shkruani.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-12-03, 18:53   #14
sagit_tarius
 
Anėtarėsuar: 04-12-03
Vendndodhja: Mitrovica\
Postime: 47
sagit_tarius e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek sagit_tarius Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sagit_tarius
Gabim

huuuuuuuuu kqyre more kishe nuk po mar vesh na shqiptart e kemi piken e dopt qitu kur nuk na pelqen diqka qishtu thoim nuk po kuptoi kupton ti edhe mir hehe te tregova ty pse ti nuk don me kuptu

mija nuk e gjujta kerka po qashtu esht te kam than 100mi her edhe qashtu esht :? bindu se esht e vertet
sagit_tarius Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-12-03, 23:13   #15
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

O Sagit_tarius, nuk te thash se spo me pelqen diqka por e pata te veshtire te kuptoj ate qe kishe shkruar me lart mos te keqkuptohemi ju lutem.


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 4 (0 Anėtarėt dhe 4 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.