Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-05-07, 16:05   #31
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buqja_ch
Po mund te dashurohet por edhe asaj nuk i thuhet dashuri ..thjesht budallaki
Qe besa nuk tingellon edhe aq keq,..i martuar+i dashuruar=te gjtha te falen nen pretekstin se ishim te rrembyer nga valet e budallikis....ahahahaa
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-05-07, 17:38   #32
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,341
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Paradox_13
Qe besa nuk tingellon edhe aq keq,..i martuar+i dashuruar=te gjtha te falen nen pretekstin se ishim te rrembyer nga valet e budallikis....ahahahaa

Sa shum u qesha me keto valet e Budallakis...
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-07, 15:27   #33
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim

... ne besojme ...por nuk ja vlen ta akceptojme ...
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-07, 19:17   #34
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Cka s'ndodh...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-05-07, 03:00   #35
lonaaa
 
Avatari i lonaaa
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Postime: 691
lonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithė
Gabim

Duke u bazuar ne ate thenjen " dashurija nuk njef kufi , mosh e as fe as vend e as status ( a si ke) " gjithcka eshte e mundur!
__________________
You are my angel!
lonaaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-05-07, 03:15   #36
Virti
 
Avatari i Virti
 
Anėtarėsuar: 13-05-06
Postime: 13,621
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

mendoj se, kur po shkonte te ofiēari, po ia operonte ndjenjen e dashurise...
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-05-07, 17:36   #37
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Veq diqka besoj,se gjdo njeri kan ndjenja, a mund te dashurohen a jo aja mvaret prej tipave.
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-07, 20:18   #38
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A besoni qe edhe njeriu i martuar, mund te dashurohet ne dike tjeter?

Pse qka ka more edhe njher me dashuru qy gja z'bahet ..thojne se burrat jan per 7 gra e femrat per nje katund,,duhet tash me mbajte ate kulture te a'tehershme qy..
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-07, 09:52   #39
shqipe__
 
Anėtarėsuar: 24-10-07
Postime: 86
shqipe__ i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: A besoni qe edhe njeriu i martuar, mund te dashurohet ne dike tjeter?

Sigurisht se edhe njeriu i martuar mund te dashurohet ne dikend tjeter por ajo seshte me dashuri por tradheti !Na lumt neve se sa shume kemi mberri ,amerikan krejt jemi ba dhe i akceptojm keto gjera si te natyrshme !
shqipe__ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-07, 10:42   #40
gjini
 
Avatari i gjini
 
Anėtarėsuar: 13-11-04
Vendndodhja: Midis Europes
Postime: 3,086
gjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A besoni qe edhe njeriu i martuar, mund te dashurohet ne dike tjeter?

Shiqoni se qka kom verejt gjat pervojes sime ne jete.

Burrat qe i kan grate e bukura dhe atraktive dashurohen ne tjera.e burrat qe i kan grat e mbrapshta ata kurr nuk dashurohen!!!

edhe spjegimin e kom gjete!!!
por ju la ta diskutoni kete fenomen: ....
gjini Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-07, 10:48   #41
lyra2
 
Anėtarėsuar: 28-04-07
Vendndodhja: Aty ku e kam vendin...
Postime: 6,243
lyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A besoni qe edhe njeriu i martuar, mund te dashurohet ne dike tjeter?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gjini
Shiqoni se qka kom verejt gjat pervojes sime ne jete.

Burrat qe i kan grate e bukura dhe atraktive dashurohen ne tjera.e burrat qe i kan grat e mbrapshta ata kurr nuk dashurohen!!!

edhe spjegimin e kom gjete!!!
por ju la ta diskutoni kete fenomen: ....
ahhahaha gjini mos e le per me vone allahile po shpjego tash ,se ne te forumit qenkemi te rrezikuara a hahhahahahhahaahah
__________________
...
lyra2 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-07, 10:54   #42
gjini
 
Avatari i gjini
 
Anėtarėsuar: 13-11-04
Vendndodhja: Midis Europes
Postime: 3,086
gjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A besoni qe edhe njeriu i martuar, mund te dashurohet ne dike tjeter?

OJ shqipe amerikan sjemi ba por nuk jemi ma ne kohen e ali bungut ku gruaja ska guxu me dal as deri ne sokak e le ma me fol me naj burr qe do ti kishte shkue koka.
Tash jemi ka ecim me kohen dhe kurr mos u ktheft ma ajo kohe.

Secili ka te drejt te don ate qe i flen ne zemer, por edhe nese je i apo e martuer asgje e keqe ndaju dhe jeto me ate qe per te ndien ma shum.
gjini Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-07, 11:01   #43
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Titulli: A besoni qe edhe njeriu i martuar, mund te dashurohet ne dike tjeter?

I ka kap sėmundja e Amerikanofilės shqiptart... edhe pak edhe me shpesh do ti ndrrojn burrat e grat se sa qorapat.
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-07, 11:04   #44
BaNu Ne JeT I sInQeRt
 
Avatari i BaNu Ne JeT I sInQeRt
 
Anėtarėsuar: 08-04-07
Vendndodhja: Ne BoTeN eKrYJeSiT TaN
Postime: 3,400
BaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: A besoni qe edhe njeriu i martuar, mund te dashurohet ne dike tjeter?

kukukuu qvar kohe ka ardh..ALLAHi na rujt inshalla......Preshevari qashtu valla!!
__________________
Nese nuk gjen Drejtesi ne Gjyqet e kesaj Dynjaje,
Athere Ngrite Ceshtjen tende deri ne Gjyqin e AHIRETIT sepse atje
Deshmitare jane MEleket, Deklarata nuk nderrohen dhe Gjyqin Udheheq
Krijuesi i i Gjithesise...!!!
BaNu Ne JeT I sInQeRt Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-07, 11:25   #45
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: A besoni qe edhe njeriu i martuar, mund te dashurohet ne dike tjeter?

Nje teme apo pytje qe nuk mundem lete ti pergjigjem sepse"ende nuk jom rrzu prej dardhe"!hahahhahaha

Por besoj nese edhe nje dashuri e sinqert mes dy personav te martuar,nuk munde qe njeri prej tyre qe te dashurohet ne nje person tjeter."Dashuria eshte sikure shtempia kure eshte duke u ndertu,nese bone ndonje gabim ne shte kur je duke e ndertu ajo shtepi nuk ka me qen e forte,pore shtepis i qitet kulmi,por dashuris nuk bon kurr te ja qitesh kulmin,duhet ndertu deri ne vdekje".
u mundova me then diqka keshe..hahahhahahahhahahahh


gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 3 (0 Anėtarėt dhe 3 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.