Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-01-04, 19:39   #1
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim Sa herė Dashurohet njė person ?

Tani si mendoni, sa dashuri te verteta ka ne jete nje njeri ... sipas meje ka me shume se nje patjeter,Shqiptart dashurohen sahat e dakik po nejse..hahah :P
ok ok vazhdoni ju tani


__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 14-01-04, 20:10   #2
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim ???

Ēka ėshtė kjo dashuria moj?
A hahet, a pihet, a q***t?
Nėse hahet bahet saherė tė uritesh, nėse pihet - sa herė tė etesh, nėse q***t - saherė tė qohet etj...
Vetėm njėherė jetohet, mos harroni!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-01-04, 21:15   #3
sagit_tarius
 
Anėtarėsuar: 04-12-03
Vendndodhja: Mitrovica\
Postime: 47
sagit_tarius e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek sagit_tarius Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sagit_tarius
Gabim

valla bre zana sdi veq edhe na shqiptart kom mendu qe nuk jemi
te gjith te njejt po e verteta esht se po valla a esht shqiptar te njejt
jon krejt .A sa i perket nuk esht e vertet qe dashurohemi vetem nje her se dashuria e par gjith esht deshtuese veq kush ren ama ma zor ish kur po u dashuroishe opet ama po mendoi me u dashuru pernime e jo veq hajgare tung ju pershendes zana po e jap vetem ket mendim se kam than qe nuk jepi ma ketu mendime nese don me fol per keto tema folim
ne ......
sagit_tarius Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-02-04, 21:32   #4
pimi
 
Anėtarėsuar: 08-01-04
Vendndodhja: xerxe
Postime: 12
pimi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek pimi Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek pimi Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek pimi
Gabim

valla zana une dashurohem shum si tme pelqen nje femer une e harroj ate te paren e dashurohem fill ne tjetren
__________________
restorant piceria verona
pimi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-02-04, 18:53   #5
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

:roll: :roll: :roll: pimi mos u be labile more qy :lol: :lol: :lol:Une kam mbaruar kapitullin tim me nje deri ne vdekje :lol: :lol: :lol:
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-02-04, 19:09   #6
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

qashtu a pimi,po de po qishtu jam mashkujt..lazdrani bre ashte djal i mire,vec kush ja ka inati
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-04, 01:55   #7
loti
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Vendndodhja: Gjithkund
Postime: 59
loti e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek loti Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek loti
Gabim

Dashuria per mua eshte si bima-lulja ...tjeterkund mbillet pastaj nderrohet ,pra nuk duhet te merret si nje ndjenjeqe na ushqen egoizmin. Kur njeriu ndjehet i dashuruar mendon vetem per vete dhe tenton qe personin qe e dashuron ta kete plotesisht nen kontroll gje qe eshte e pamundshme edhe e papranueshme dhe gjithmone ka dilema qe shprehin nevojen e kotrollit "a me don ?" " mos po me len " " mbeta pa te ","jeta nuk ka kuptim me pa te " etj etj ,pra dmth kurr nuk shprehim brenge se mos ajo apo ai po mbetet pa ne ,pra nuk daum te jemi pronesi e dikujt por dikush e jona ,normalisht qe ketu ka perjashtime por te rralla jane dhe ato perjashtime ndodhin kur njeriu dashurohet disa here !!!
__________________
I deshiroj vetes ate qe u deshiroj dhe juve !
loti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-02-04, 19:20   #8
majmunka
 
Anėtarėsuar: 30-01-04
Vendndodhja: nederlands
Postime: 10
majmunka e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek majmunka Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek majmunka
Gabim

valla zana une dashurohem shum si tme pelqen nje femer une e harroj ate te paren e dashurohem fill ne tjetren.


hahhaahh pime bre ma bre se po bet kunde pa u martu mos po bjen naj hu se nuk te bjen tani ndermende me u dashure ne tjera bre
__________________
mos i besonsi aqe shum djemve se ata te dojne per interesa personale sa ma mir me ta sa ma keqe eshte
majmunka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-04, 17:38   #9
valtoni
 
Anėtarėsuar: 18-01-04
Vendndodhja: GJERMANI -
Postime: 10
valtoni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek valtoni
Gabim Re: Sa herė Dashurohet 1 person ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana
Tani si mendoni, sa dashuri te verteta ka ne jete nje njeri ... sipas meje ka me shume se nje patjeter,Shqiptart dashurohen sahat e dakik po nejse..hahah :P
ok ok vazhdoni ju tani
valtoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-04, 17:41   #10
valtoni
 
Anėtarėsuar: 18-01-04
Vendndodhja: GJERMANI -
Postime: 10
valtoni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek valtoni
Gabim Re: Sa herė Dashurohet 1 person ?

njeriu dashurohet nhe her , ama per shqiptaret e te dy gjinive nuk ka numer te caktuar ndodh 4 her e meshum :oops: :D
valtoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-04, 20:08   #11
Kleopatra_ch
 
Anėtarėsuar: 23-02-04
Postime: 6
Kleopatra_ch e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Loti me shkrimin tend pajtohem vetem pjeserisht. ke te drejt kur thua se personi qe dashuron eshte ne te shumten e rasteve egoist dhe tenton ta kete te dashuren nen kontroll. por sipas mendimit tim, kjo ndodh vetem ne rastet kur njeriu nuk ka pervoj te madhe ne jete dhe zakonisht ne moshen e re. per dy persona te pjekur, mirkuptimi duhet te jet ne radhe te pare, e pastaj aty nuk ka vend per gjelozi te tepruar apo gjera te palakmueshme.

e edhe per ty Zana kam nje pergjigje: natyrisht se njeriu dashuron me shume se nje here...

ju pershendes, Klea
Kleopatra_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-02-04, 19:07   #12
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim tung

Ju pershendes,eshte shume e vertet se njeriu dashuron nje here me qeniet shpirtrore qe smund te haron ate me,po nuk do me thene te jet dashnori/ja e pare .....!!!!!! 8) :shock: :shock:
ndersa dashuri te thjesht mund te egziston ne te shumten e rasteve....
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-03-04, 09:49   #13
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Sa herė Dashurohet 1 person ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana
Tani si mendoni, sa dashuri te verteta ka ne jete nje njeri ... sipas meje ka me shume se nje patjeter,Shqiptart dashurohen sahat e dakik po nejse..hahah :P
ok ok vazhdoni ju tani
E nderuara Zana!

Nuk jam dakord me mendimin tuaj kur thuani se Shqiptart dashurohen sahat e dakik, ate nuk mund ta quani dashuri por simpati e jo vetem shqiptaret por gjdo njeri ne bot simpatizon dike.

Tani jetojm ne nje kohe moderrne por ka ende dashuri te verteta, dhe mund te ndodhin me shume se nje here.
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-03-04, 09:53   #14
kasum
 
Anėtarėsuar: 04-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 3
kasum e ka pezulluar reputacionin
Gabim zana

Dashuria e vertet nuk eshte si mendon ti nqoft se mendon ti ashtu ateher ti nuk je e vendosur
per nje dashuri te vertet ok tung
kasum Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-03-04, 09:58   #15
kasum
 
Anėtarėsuar: 04-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 3
kasum e ka pezulluar reputacionin
Gabim inva

Nje pyetje ne te gjith
u kan nje burr e i ka pase 3 gra e nje dite ai ka bere vetevrasje e kur u dek
e para grue ka qesh e 2 ka qare dhe e 3 ka nejt serioze

pytja eshte cila prej ketyre 3 grave e kane mbyte at burrin
brenda 24 oreve ju a tregoj pergjigjen
tung ju pershendes inva meshkujt po mendojn se jam femer po lexone nga mbrapa ateher e kuptoni se si e kam emrin
tung


kasum Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 3 (0 Anėtarėt dhe 3 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.