Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-10-04, 17:26   #31
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qika_pr
Pershendetje
zemra mund te jete bujare por jo nene terez
Bukur shume qika_pr.
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-10-04, 15:30   #32
Jeton M
 
Anėtarėsuar: 20-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 72
Jeton M e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Nese dashurohesh nje her ne ket jet, ki shanc te madhe, mundohu me qen per jet...
__________________
Bese ne te miren, e mira te gjen...
Jeton M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-04, 01:28   #33
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim pershendetje zana

Djemt valla shum her.
A vajzat le te pergjigjen vet :lol:
Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-04, 05:11   #34
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Re: pershendetje zana

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rudi_1
Djemt valla shum her.
A vajzat le te pergjigjen vet :lol:
Rudi_1 mendimi im eshte se ti nuk e din qka do te thot fjala dashuri...(pa keqkuptime)
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-04, 05:12   #35
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
tung ju pershendes

Mendimi im si Mashkull i pashem e i mire 8)

shpesh here kam ndegju nga meshkuj dhe vajza qe thon se njeriu nje here dashurohet....

Une mendoj se mashkulli heren e par kur te dashurohet,, eshte nje dashuri e flaket,,,, qe nuk mund te pershkruhet (flasim per dashuri e jo simpati).. por pas deshtimit te dashuris se par - mashkulli gjithmon e shpreh fajin tek femra,,,, dhe ka meshkuj qe kurr me nuk mund te dashurojn me sinqeritet te plot pas deshtimit te par....
por patjeter gjithmon eshte mundesia te dashurosh,,,, kurr nuk eshte von,,, dashuria eshte si era qe vryn nga veriu,,,,
edhe pse ka deshtu e para,,,, jeta vazhdon dhe dashuria nuk humbet,,
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-04, 21:40   #36
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: pershendetje zana

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rudi_1
Djemt valla shum her.
A vajzat le te pergjigjen vet :lol:
Rudi_1 mendimi im eshte se ti nuk e din qka do te thot fjala dashuri...(pa keqkuptime)
po un mendoj se plotsisht jam i sigurt.pse?
Sepse nuk jan te gjitha rastet njesoj a.Shumica e meshkujve harojn shpejt,kete ta garantoj.Pse ti kur takon nje vajz te bukur ne rrug a nuk te ben te folish me vetveten.mua me ben per bes.Nese na jepet mundsia tek ajo ne vlla i harojm te gjitha.Nese jo vazddojm rugen.A nuk eshte kshu.A tek vajzat tash le te pergjigjen vet.Un besoj se nuk eshte kshu!
Me t'mira
Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 05:51   #37
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Rudi_1 te pershendes,, por

Dashuria me Simpatin kan nje dallim te madh,,, eshte e vertet se kur e shoh nje vajz te bukur e shikoj dhe them me vete sa e bukur qenka,,, por nuk do te thot se bi ne dashuri me ate vemer vetem se qenka e bukur,,, mund te jet shum shum e bukur por nuk eshte tipi im dhe nuk mund te bi ne dashuri me te.....
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 22:57   #38
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Pershendetje Krokodilli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Rudi_1 te pershendes,, por

Dashuria me Simpatin kan nje dallim te madh,,, eshte e vertet se kur e shoh nje vajz te bukur e shikoj dhe them me vete sa e bukur qenka,,, por nuk do te thot se bi ne dashuri me ate vemer vetem se qenka e bukur,,, mund te jet shum shum e bukur por nuk eshte tipi im dhe nuk mund te bi ne dashuri me te.....
Pershendetje "Krokodilli"
Ok pajtohem edhe un me ty,po un shum mir thash se ka raste te tilla.
Si p.sh ju.Ju keni mendime te tjera.edhe aj tjetri i ka mendimet e veta d.m.th krejt ne kemi mendimet tona.Po mendimi im esht se ne djmt me shum lėshojm zemer se vajzat.Jemi me te lire se vajzat.Un per veti edhe nje her them se nese e takoj nje vajz te bukur pa mare parasysh se ku nese me jepet mundsia nuk ja kisha falur momentin.a nese jo vazhdoj rrugen.
Sa i perket kur e ke nje vajz ose nje djal ne simpati
Askush nuk mundet me e pas vajzen-djalin ne simpati ne shikim te par.Nuk eshte simpati kjo.Me von krijohet ajo.Ka raste qe e ke nje vajz apo djal ne simpati me vite po prap nuk dihet se a do mundesh ta fitosh ate a jo.
Per kete teme mundemi me shkruar roman...mendoj se mjafton.
Kalofshi caste te mira...
Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 18:40   #39
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

hahaha te pershendes Rudi_1, mendoj se nuk eshte nevoja per romane,, ti e dhe mendimin tend,, dhe ishte me shum kuptim,,, gjithashtu une dhash mendimin tim,,,,,,,,....
tju lejojm forumistave tjer te shprehin mendimet e tyre.....
ciaoooo
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 21:26   #40
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
hahaha te pershendes Rudi_1, mendoj se nuk eshte nevoja per romane,, ti e dhe mendimin tend,, dhe ishte me shum kuptim,,, gjithashtu une dhash mendimin tim,,,,,,,,....
tju lejojm forumistave tjer te shprehin mendimet e tyre.....
ciaoooo
Haha flm Krokodilli gjithashtu pershendetje...
Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 22:38   #41
Ermira
 
Anėtarėsuar: 25-09-04
Vendndodhja: .......
Postime: 144
Ermira e ka pezulluar reputacionin
Gabim TUNG

MENDIMI IM -----
ESHTE SE VAJZAT DASHUROHEN SHUME LEHTE APO MASHTROHEN SHUME LEHTE!
DJEMTE --DJEMT U SHFAQIN ILUZIONE VAJZAVE MIRPO EDHE VAJZAT DJEMVE ..!!
KJO NDODH DHE PER KETE ---MVARET SEPSE TE DYJA PALET DASHUROHEN ,,,,,,,,JO VETEM MASHKULLI ,,,,,,,AOP FEMRA........
PERSHENDETJE KROKO,DHE RUDI KALOFSHIT MIRE!!
Ermira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-04, 00:53   #42
livoreka bicio
 
Anėtarėsuar: 23-07-04
Vendndodhja: (itali)
Postime: 2,086
livoreka bicio e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek livoreka bicio
Gabim

NJERIU DASHURON GJDO HER,POR NJE HER DASHURON ME SERIOZITET. :P
__________________
Njč fjal čshtč shumč, njčqind janč pak.....!
livoreka bicio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-04, 21:51   #43
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Po ermira ashtu esht...
Ti je e mencur dhe une i vlersoj fjalet tua.
Ciaoo
Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-06, 15:44   #44
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tash,te flas nga"pervoja" :lol: ,mendoj se njeriu dashurohet me shume se 1 here,por jo sa here te shohesh ndonje mashkull,siq kam degjuar per raste te tilla :roll: :o
Dashuria nuk vjen kur te duash ti dhe as nuk largohet kur do ti!
Une jam dashuruar deri tash veq 1 here "keq" :lol: dhe ate ne moshen 18 vjeqe! :lol: :lol:
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-06, 15:48   #45
FrEsKiA
 
Anėtarėsuar: 16-12-05
Vendndodhja: ne erozionin e dashurise!
Postime: 1,699
FrEsKiA VIPFrEsKiA VIPFrEsKiA VIPFrEsKiA VIPFrEsKiA VIPFrEsKiA VIPFrEsKiA VIPFrEsKiA VIP
Gabim

Me zemer, vec nje here!!!


__________________
O diell, po tė mos ishin njerėzit qė i ngroh e u jep jetė, c`kuptim do tė kishte lindja jote?
FrEsKiA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 5 (0 Anėtarėt dhe 5 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.