Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Nga cili vend jeni me origjinė?
Kosova 122 65.24%
Shqipėria 17 9.09%
Kosova Lindore 11 5.88%
Mali i Zi 7 3.74%
Maqedonia 22 11.76%
Ēameria 3 1.60%
Trojet arbėreshe 4 2.14%
Tjetėr 1 0.53%
Votues: 187. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-09-04, 00:12   #31
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

MAQEDONIA ----- :) Shkupi;)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-09-04, 02:08   #32
Marv_pimp
 
Anėtarėsuar: 16-08-04
Vendndodhja: USA:detroit:KLINA
Postime: 45
Marv_pimp e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Marv_pimp Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Marv_pimp Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Marv_pimp
Gabim

me origjina jam nga KOSOVA*****KLINA por jetoj qe 16 vite ne amerik

tung tung kalofshi mir
__________________
P.I.M.P
Marv_pimp Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-09-04, 09:04   #33
Djal_rugove
 
Anėtarėsuar: 28-08-04
Postime: 23
Djal_rugove e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Vi nga kreshtat e R U G O V Ė S
Djal_rugove Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-09-04, 22:21   #34
Agroni22
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: ku kom lindur
Postime: 3,929
Agroni22 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

MITROVICA E KOSOVES.
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-09-04, 09:33   #35
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kosove
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-10-04, 04:41   #36
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

me origjine diku ne drenice,,, Babi ka lind ne Prishtine,, por gjyshi e babgjyshi drenicak ,,
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-10-04, 04:43   #37
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki
KOSOVA-MITROVICE(lagjja e shipolit)
naki ti i shipolit a??? qenkemi kojshi,,,, edhe une kam nje shpi ne shipol,,,, babi jo une,,,,
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-10-04, 07:55   #38
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kline
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-10-04, 09:12   #39
Buli_00
 
Anėtarėsuar: 18-10-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 90
Buli_00 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Buli_00 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Buli_00
Gabim Diku nė mes tė fortunave

Diku nė afėrsi tė ashpėrsive dhe fortunave tė akullta tė vijės ndarėse, tė asaj vije qė ndanė dhe vazhdon ta mbajė peng njė popull tė tėrė.
__________________
Imagjinata ėshtė pjesė e jetės. E bėnė realitet edhe ate qė nuk bėhet!
Buli_00 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 09:04   #40
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

tabllot e Ks
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-11-04, 01:16   #41
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Maqedonia-Gostivari
Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-11-04, 05:59   #42
Sopranos
 
Anėtarėsuar: 28-10-04
Vendndodhja: Mother Earth
Postime: 58
Sopranos e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Sopranos
Gabim

me prejardhje jam nga Shkondra e Shqiperis,,,, por gjysh e babgjysh i kom nga Prishtina
__________________
WANNA BE MODERATOR/E
Sopranos Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-04, 12:25   #43
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim(PREJARDHJA) SHQIPERIA :arrow: KOSOVA :arrow: (VENDLINDJA) PEJA: :arrow: (VENDBANIMI) GJERMANI
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-01-05, 23:39   #44
Ylberi_be
 
Anėtarėsuar: 09-09-04
Vendndodhja: Ch-vd
Postime: 238
Ylberi_be e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ylberi_be
Gabim

Prejardhjen e kam nga kosova lindore
Me banim ne komunen e ''Ulpiančs''
Ylberi_be Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-01-05, 11:30   #45
experti_lu
 
Avatari i experti_lu
 
Anėtarėsuar: 17-01-05
Vendndodhja: lindur ne SHQIPERI,deshiroj te vdes ne SHQIPERI.
Postime: 628
experti_lu e ka pezulluar reputacionin
Gabim

kosova/gjakova,po pra qy. :roll: :roll: :roll: :roll:


experti_lu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 5 (0 Anėtarėt dhe 5 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.