Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : A do ti nenshtroheshit kirurgjise per te ndryshuar pamjen??
Jo 55 78.57%
Po 15 21.43%
Votues: 70. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-07-05, 06:03   #31
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
Po e them te verteten se nuk do preferoja nje gje te tille pasi qe kam bukuri te mjaftueshme.
Nganjehere, do doja ti kem ( gjinjet) vetem pakez me te mdhenj.
Por ja qe ashtu me ka falur ZOTI dhe pajtohem.

me dashuri flaka
TE PASKA FAL ZOTI ASHTU SI KAM DESHIR UNE :lol:

pershendetje dhe rrespektoj qe tregove realitetin ,,,
tung
, pa keqkuptime
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-07-05, 07:34   #32
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IceGirl
Jo pamjen time nuk dua ta ndryshoj jam mjaft e kenaqur se si dukem...fal Zotit :)
A je e sigurte, ais gerll?
Le mor qiken rehat, mos e shty te dyshoi ne vete tash
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-05, 07:40   #33
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ndoshta
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-05, 09:59   #34
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
Po e them te verteten se nuk do preferoja nje gje te tille pasi qe kam bukuri te mjaftueshme.
Nganjehere, do doja ti kem ( gjinjet) vetem pakez me te mdhenj.
Por ja qe ashtu me ka falur ZOTI dhe pajtohem.

me dashuri flaka
TE PASKA FAL ZOTI ASHTU SI KAM DESHIR UNE :lol:

pershendetje dhe rrespektoj qe tregove realitetin ,,,
tung
, pa keqkuptime

Flm KROKODILLI
Logjike - Logjike SE ME KA FALE ZOTI PER DESHIREN TANDE :lol: :lol: :lol:
Flm per respekt Une jam REALE dhe dua gjithnje ta them realitietin!
te pershendes!
me dashuri Flaka
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-05, 11:12   #35
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
Po e them te verteten se nuk do preferoja nje gje te tille pasi qe kam bukuri te mjaftueshme.
Nganjehere, do doja ti kem ( gjinjet) vetem pakez me te mdhenj.
Por ja qe ashtu me ka falur ZOTI dhe pajtohem.

me dashuri flaka
pershendetje motrushe!??!
une ndonjeher do doja ti kem (gjinjet) vetem pakez me te vogel...... :oops: :oops: :oops: :oops: , per ndryshe keshtu si jam edhe e kenaqur jam me vetveten, natyrisht mendoj ndonjeher ah sikur te kisha floket ndryshe apo keshtu ashtu...por me ne fund pajtohem me ty siq the si me ka falur zoti ashtu dhe plotsisht pajtohem..........

e sa i perket pytjes: hmmmmmmmmm jopooooooo (hahahaha shaka se me“m then se neser pa asnje dhimbe do dokna ndryshe nuk do hyra ne operciaoneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... :D :D
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-05, 12:55   #36
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrushi
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
Po e them te verteten se nuk do preferoja nje gje te tille pasi qe kam bukuri te mjaftueshme.
Nganjehere, do doja ti kem ( gjinjet) vetem pakez me te mdhenj.
Por ja qe ashtu me ka falur ZOTI dhe pajtohem.

me dashuri flaka
pershendetje motrushe!??!
une ndonjeher do doja ti kem (gjinjet) vetem pakez me te vogel...... :oops: :oops: :oops: :oops: , per ndryshe keshtu si jam edhe e kenaqur jam me vetveten, natyrisht mendoj ndonjeher ah sikur te kisha floket ndryshe apo keshtu ashtu...por me ne fund pajtohem me ty siq the si me ka falur zoti ashtu dhe plotsisht pajtohem..........

e sa i perket pytjes: hmmmmmmmmm jopooooooo (hahahaha shaka se me“m then se neser pa asnje dhimbe do dokna ndryshe nuk do hyra ne operciaoneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... :D :D
Edhe une e kisha ndryshu sikur Kaltrushi se shpina eshte ka me dhemb :lol: :lol: :lol:
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-05, 13:27   #37
ARVANITI
meditues...
 
Avatari i ARVANITI
 
Anėtarėsuar: 25-12-04
Vendndodhja: **Tiranė**
Postime: 1,149
ARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nese do ta kisha shume te nevojsheme, sigurisht qe do ta beja. Por, fatmiresisht nuk kam nevoje.
__________________
Krejt miqėsisht....nga Arvaniti
ARVANITI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-05, 06:19   #38
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrushi
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
Po e them te verteten se nuk do preferoja nje gje te tille pasi qe kam bukuri te mjaftueshme.
Nganjehere, do doja ti kem ( gjinjet) vetem pakez me te mdhenj.
Por ja qe ashtu me ka falur ZOTI dhe pajtohem.

me dashuri flaka
pershendetje motrushe!??!
une ndonjeher do doja ti kem (gjinjet) vetem pakez me te vogel...... :oops: :oops: :oops: :oops: , per ndryshe keshtu si jam edhe e kenaqur jam me vetveten, natyrisht mendoj ndonjeher ah sikur te kisha floket ndryshe apo keshtu ashtu...por me ne fund pajtohem me ty siq the si me ka falur zoti ashtu dhe plotsisht pajtohem..........

e sa i perket pytjes: hmmmmmmmmm jopooooooo (hahahaha shaka se me“m then se neser pa asnje dhimbe do dokna ndryshe nuk do hyra ne operciaoneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... :D :D
Edhe une e kisha ndryshu sikur Kaltrushi se shpina eshte ka me dhemb :lol: :lol: :lol:
flm nga zoti qe ju paska fal shneten,,,, 8) 8) he te lumet na qe jem shqiptar.....
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-05, 14:33   #39
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli

flm nga zoti qe ju paska fal shneten,,,, 8) 8) he te lumet na qe jem shqiptar.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

valla nime ban LUM Kroki
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-05, 19:18   #40
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

KALTRUSHI & LUANA

ju pershendes motrushe
ndoshta nuk do prish pune nese i hauzoj nga ju njeren nga kaltrushi e tjetren nga luana.veq se per 1 kohe te shkurte po dua ta di se a mund ta mbaj drejt trupin edhe sdi kam qef me vrapue se kur i ke gjinjet e mdhenj me vrapue eshte cool veq kercejn si top basketi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa keqkuptime ju lutem e njof nje person me gjinj tejet te mdhenj edhe kam bisedu me te me ka tregu se shkaku qe ka gjinj te medhenj ka dhembje shpine dhe ka veshtersi per me pushue ( mu shtri) ne bark dmth permbys sa eshte e vertet kjo ????
me dashuri
respekt flaka
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-08-05, 22:32   #41
teDUAty
 
Avatari i teDUAty
 
Anėtarėsuar: 26-06-05
Vendndodhja: n'Pushime
Postime: 2,816
teDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuar
Gabim

po jam i kenaqur por jo pa te meta pamore ,por kurr nuk do te pranoja nje ndryshim kirurgjik :!:

me respekt teDUAty
teDUAty Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-05, 03:06   #42
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

PO, vetem sa per ta ushqyer kuriozitetin!!!
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-05, 09:55   #43
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kirurgjia mundet me eksperimentue vetem me kuleten time...
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-05, 10:17   #44
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doGzona
Ndoshta
Po. :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-05, 13:14   #45
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doGzona
Ndoshta
Po. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ndoshta Po :arrow: Kur te me lind ndonje kompleks :lol: :lol:


doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 2 (0 Anėtarėt dhe 2 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.