Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-08-04, 07:08   #1
Mendimi
 
Anėtarėsuar: 23-10-03
Postime: 4
Mendimi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Ēfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin?

Te respektuar,

Do ju propozoja qe te flasim pak per ato"GOCA" qe kur kumbin virgjinitetin cfare ju mbetet te thone?
"Kur kam qene e vogel", keshtu e ashtu....apo te tregohet se ke te mbyllur ne dry nje dashuri qe te ka marre cdo gje me veten tuaj???
-Te jesh real, sa do jemi ne mashkujt te kuptojme???
-Te mshehen gjerat, kur do hetohen?
-Te themi ne fillim te lidhjes,...?

E keshtu....etj..

Mos u ndieni keq ju gocat tona, kjo eshte per JU, e pergjigja e juaja nuk do te thote se (s)jeni V.....e....


Mendimi


Mendimi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-08-04, 09:43   #2
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje Mendimi!
Mendimi im eshte qe nese nje goce ka humbur virgjerine e saj,duhet te ia bej me dije partnerit menjehere si dhe kur i ka ndodhur nje gje e tille.Sinqeriteti ketu eshte mbi te gjitha.Me mire te tregohet me heret,ne fillim te lidhjes, sesa me vone kur pasojat ndoshta do te ishin me te medha duke marre parasysh mentalitetin e popullit tone!
Une,per veten time,kisha treguar qysh ne fillim nese me kish ndodhe nje gje e tille.Nese nje djale te do,patjeter se edhe mirekuptimi do te ishte me i madh,e pse jo, edhe falja!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-04, 09:48   #3
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Pershendetje Mendimi!
Mendimi im eshte qe nese nje goce ka humbur virgjerine e saj,duhet te ia bej me dije partnerit menjehere si dhe kur i ka ndodhur nje gje e tille.Sinqeriteti ketu eshte mbi te gjitha.Me mire te tregohet me heret,ne fillim te lidhjes, sesa me vone kur pasojat ndoshta do te ishin me te medha duke marre parasysh mentalitetin e popullit tone!
Une,per veten time,kisha treguar qysh ne fillim nese me kish ndodhe nje gje e tille.Nese nje djale te do,patjeter se edhe mirekuptimi do te ishte me i madh,e pse jo, edhe falja!
Plotesisht me te drejte
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-04, 12:22   #4
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mos u njitini per virgjinitert si "memeci per telefon"sepse ajo nuk eshte ku me dit se qka,por,te njejten pyetjen duhet m'i parashtrue dhe mashkujve. A po hyjn mashkujt ne martese " te virgjer " a jo,e pastaj duhen me bisedue me femrat per keto qeshtje " teje dramatike dhe te rendesishme sepse prej kesaj pytjeje mvaret ardhmeria e planetit tone ". Une nuk kam problem me VIRGJINITETIN sepse vet jame VIRGJERESHE- ne horoskop. Ju pershendes te gjithve,posaqerisht MENDIMIN. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-04, 14:53   #5
kaedhemazi
 
Anėtarėsuar: 23-12-03
Vendndodhja: gjermani
Postime: 209
kaedhemazi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Femrat do te duhej te thonin"Ishalla me merr per gru ai djali qe me ndihmoj me humb virgjinitetin.

E meshkujt ...... eshte mire qe ta humbin me te vertet para se ti tregojn te gjitheve qe e kan humb!!!!!!!!!!!!!
__________________
ngadale se i gjindet qarja,ok?
kaedhemazi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-04, 19:53   #6
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

qfar duhet thene a?
po mos e humb hiq,nese s'don te thuajsh diqka kjo eshte menyra me e mire


ju pershendes
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-04, 23:13   #7
livoreka bicio
 
Anėtarėsuar: 23-07-04
Vendndodhja: (itali)
Postime: 2,086
livoreka bicio e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek livoreka bicio
Gabim

Hahahah, qfar duhet te thanun por vetem se urime,hahaha :lol: :lol: :!: te pershendes...
livoreka bicio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-04, 23:37   #8
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Mos u njitini per virgjinitert si "memeci per telefon"sepse ajo nuk eshte ku me dit se qka,por,te njejten pyetjen duhet m'i parashtrue dhe mashkujve. A po hyjn mashkujt ne martese " te virgjer " a jo,e pastaj duhen me bisedue me femrat per keto qeshtje " teje dramatike dhe te rendesishme sepse prej kesaj pytjeje mvaret ardhmeria e planetit tone ". Une nuk kam problem me VIRGJINITETIN sepse vet jame VIRGJERESHE- ne horoskop. Ju pershendes te gjithve,posaqerisht MENDIMIN. :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-04, 00:40   #9
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Pershendetje Mendimi!
Mendimi im eshte qe nese nje goce ka humbur virgjerine e saj,duhet te ia bej me dije partnerit menjehere si dhe kur i ka ndodhur nje gje e tille.Sinqeriteti ketu eshte mbi te gjitha.Me mire te tregohet me heret,ne fillim te lidhjes, sesa me vone kur pasojat ndoshta do te ishin me te medha duke marre parasysh mentalitetin e popullit tone!
Une,per veten time,kisha treguar qysh ne fillim nese me kish ndodhe nje gje e tille.Nese nje djale te do,patjeter se edhe mirekuptimi do te ishte me i madh,e pse jo, edhe falja!
Barbaroza ke te drejte ne kete teme. Por une kam nje verejtje.
Pak a shume perngjan me shrimin e Turistit, ama ne menyre pak me te pergjithesuar.
Pse te bejne meshkujt ket pyetj per femren?
A e kane ate te drejte?
A duhet qe edhe mashkujt te tregojne te tregojne se si e kane humbur virgjinitetin e vet?
Mua me duket se pikerisht ata meshkuj qe ne jeten e vet kane pas aventura te llojeve te ndryshme e bejne ket pyetje kur mendojne dicka serioze per tu lidh me nje vajze.
Kjo eshte padrejtesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-04, 13:53   #10
Lulebora
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Postime: 14
Lulebora e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Edhe une pajtona me ty Barbaroza. Se e kaluara nuk ka rendesi as ajo e femres dhe as e mashkullit.Me rendesi eshte me e kalu nje jete te lumtur e me plot dashuri.
ATY KU KA DASHURI KA GJITHMONE MREKULLI.
__________________
...Baby one more time!!!
Lulebora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-04, 15:13   #11
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

-Un nuk jam dakort me mendimin e disa antareve te nderuar'a...
Mendoj se e kaluara ka shum rendesi per te ardhmen e individit si dhe te shoqerise ne pergjithsi.
Ty thkehemi temes te virgjinitetit.
Me humbjen e virgjinitetit e ketu ka nje dallim humbja ose dhurata.
Dua te them se nje vajze qe ka mardhanje per her te par me nje djale kjo don te thote dhurata me e shejte e asaj vajze ndaj kety djali. E kur te vendosim me e dhene ket dhurat spari duhet shum mir me e analizu punen te kemi vu ne sprov ket djale se nuk esht nje dhurat e thjeshte qe mund te blihet me lek por esht dhurat shpirteror qe ja arin kulminacionin e dashuris dhe besimit te ndersjellt.
Me ket dhenjen nderlidhen shum iluzione per te ardhmen....

Ne ket kendveshtrim them se e kaluara ka shum rendesi te madhe per te tashmen dhe te ardhshmen ne gjdo sfer te jetes.....

Ju pershendes te gjithve mir kalofshit
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-04, 17:20   #12
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tomori te lutem kjartesohu pak.
Simbas shkrimit tend verejta se ky shkrim posaqerisht i dedikohet femres.
A nuk qenka edhe per mashkullin dhurate ndaj nje vajze te berit dashuri per her te pare???
A don me thene kjo simbas mendimit tend se per meshkujt nuk ka far vlefte te berit dashuri? Qofte per te paren her e qofte per te mbramem.
Si eshte mundur qe meshkujt te bejne dashuri me shum vajza e kjo te mos ket kurrfarre pasoje ne jeten e tyre?
Shkrimi yt Tomorr me gjithe keqardhje me ndjell ne zemer ndjenjen se ka karakter diskriminues ndaj femres. Kur dihet forte mire se te berit dashuri eshte ndjenje njerezore e pa kontrolluar si per femren ashtu edhe per mashkullin.
Pse pra po u dashka qe femra te mendoj per pasojat ne jeten e ardhme e mshkulli jo??????
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-04, 18:39   #13
korabi-fr
 
Anėtarėsuar: 17-08-04
Vendndodhja: ferizaj
Postime: 1
korabi-fr e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek korabi-fr Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek korabi-fr Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek korabi-fr
Gabim tung utng

ej aferdita shum po me pelqen po a ke mundsi em ma dhan emailin tan ose diqka qe muj em komuniku me ty
korabi-fr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-04, 18:41   #14
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: tung utng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga korabi-fr
ej aferdita shum po me pelqen po a ke mundsi em ma dhan emailin tan ose diqka qe muj em komuniku me ty
O Korab te nxanun e kemi Aferditen
Pastaj ajo eshte mbretereshe ne ket forum e ty si fillestar nuk te takon.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-04, 19:13   #15
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: tung utng

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga korabi-fr
ej aferdita shum po me pelqen po a ke mundsi em ma dhan emailin tan ose diqka qe muj em komuniku me ty
Eh more Korab,pasi te paskam vendas,me deshire ta kisha dhene Aferditen se e kemi vajze te mire,por e zene bre eshte


__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.