Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Cili qytet i ka femrat mė tė vyeshme (zonja e zonjusha)
1. Peja 35 16.06%
2. Prishtina 39 17.89%
3. Ferizaji 19 8.72%
4. Gjilani 33 15.14%
5. Vushtrria 12 5.50%
6. Mitrovica 23 10.55%
7. Prizreni 20 9.17%
8. Gjakova 17 7.80%
9. Tjetėr 20 9.17%
Votues: 218. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-09-04, 21:52   #31
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Valla kot e keni Engjellushja dhe Shejtonka se ma e zoja se une ska.
Dhembi i pare me kish dale, kur i kam pas 5 muaj, si 9 muajshe kisha fol si bilbil, me 1 vite e gjysme e kisha hjek pelenen,(dhe me kurr se kisha perdore, as diten e as naten) me 2 vjet isha vesh vete, 5 vjeq e gjysme ne kl. te pare me kishin qu etc......
Si te doni pyesni se sukeset e mia si femije si nxen nje roman.
Ps. Ha,ha, hahhaahahahhaahhhahahahahahahahah.
Shujjjjjjjj mojj sis se me ia ndis me i tregu unė tė mirat e mia tė la pa mendė.
SP. Ty s'di qa tė koftė hooo qė plas t'u qesh ahahahahahahahahaahahahahaahahaa
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-09-04, 08:21   #32
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Muzikanti_ger hahhahahaha eh sa i ult koke
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-09-04, 08:25   #33
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mirlind-Kosova oj shybel sjom femije po afer 18 jom, po ti koke Bal e mos ja fut palidhje se forumi sosht i yti :P
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-09-04, 12:52   #34
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Valla kot e keni Engjellushja dhe Shejtonka se ma e zoja se une ska.
Dhembi i pare me kish dale, kur i kam pas 5 muaj, si 9 muajshe kisha fol si bilbil, me 1 vite e gjysme e kisha hjek pelenen,(dhe me kurr se kisha perdore, as diten e as naten) me 2 vjet isha vesh vete, 5 vjeq e gjysme ne kl. te pare me kishin qu etc......
Si te doni pyesni se sukeset e mia si femije si nxen nje roman.
Ps. Ha,ha, hahhaahahahhaahhhahahahahahahahah.
Shujjjjjjjj mojj sis se me ia ndis me i tregu unė tė mirat e mia tė la pa mendė.
SP. Ty s'di qa tė koftė hooo qė plas t'u qesh ahahahahahahahahaahahahahaahahaa
Un mund vetem t them.... Shikoje VOTIMET dhe tani mirsevjen n Muhabetin ton t ardhshem, T Vyeshem

Pershendetje dhe sukses n gjerat e vyeshme n ardhmeri
__________________
Do te fleni shum Rahat
Dhe nese jan minuta apo me sahat
Rahjen e zemrės do ta keni normale
Nėqoftėse jeni t“Sinqert dhe mbaheni pėr fjale..
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-09-04, 22:50   #35
Muzikanti_GER
 
Anėtarėsuar: 13-09-04
Vendndodhja: Mitrovicali-Gjermani
Postime: 7
Muzikanti_GER e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mitrovica & Vushtrria
__________________
Pasurija e shpirtit tim eshte nje ...(Fjalé e Embel)....!

Respekt per te gjithé......!
Muzikanti_GER Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-09-04, 23:24   #36
shpendi_norwey
 
Anėtarėsuar: 11-09-04
Vendndodhja: mars
Postime: 13
shpendi_norwey e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shpendi_norwey Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shpendi_norwey
Gabim ahaha

valla qyshe po e shoh une ketu kurgju nuk koka puna veq po grindeni palidhje se qdo qytet e ka te miren edhe te keqen e qyshe ja keni nis njana 12 vjet me gatu e tjetra 15 po lum ai burr qe po ju merrka ahahahah
__________________
I\'m Secret Man....And I Haven\'t not Contry and no Home heeheeheeh....See you nex time.....haahaahaahaa
shpendi_norwey Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-10-04, 14:19   #37
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mitrovica i ka me tanat :D :D
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-10-04, 19:07   #38
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nitushe
Mitrovica i ka me tanat :D :D
Lene Mitrovicen po qfar Peje a qfar Ferizaji a qfar Gilani,, pse baheni te gjith injoranta,,,,, PRISHTINA ESHTE PER GJITHQKA MA E MIRA ne Kosove<< pa marr parasysh :wink:
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-10-04, 20:53   #39
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Paj,dilni pake kah vilajeti i vjeter i Kosoves,e te shihni sa te bukura jan vashat tona.Mos u tutni se nuk shkelmojne,jen te urta dhe bujare.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-04, 09:34   #40
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kercovari, hahahahahaha m vjen mir c jeni bujar por m trego se ku esht aj vend, m duket e ke fjalen per PEJE :lol:

__________________
Do te fleni shum Rahat
Dhe nese jan minuta apo me sahat
Rahjen e zemrės do ta keni normale
Nėqoftėse jeni t“Sinqert dhe mbaheni pėr fjale..
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-04, 10:02   #41
mr_beni
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: ne hėn
Postime: 371
mr_beni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek mr_beni
Gabim

Me vajzat e Vushtrris nuk ka
mr_beni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-04, 20:10   #42
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Engjellushja
Kercovari, hahahahahaha m vjen mir c jeni bujar por m trego se ku esht aj vend, m duket e ke fjalen per PEJE :lol:

Te gjithe thon:Prej nga je more/mori?,Prej peje.Hiqma Zot prej meje!
Jo.Jo.Engjellushja,vashat ani de,pran meje!.

/Gjishkend ku flitet shqip kane qene vilajete te Kosoves dhe do te behen,i pelqen dikujt apo jo/.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-04, 13:09   #43
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

hmmmmmmm Peja natyrisht. hehehahhahh

jo vertet une mendoj se Drenica i ka vajzat me puntore.

Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-04, 14:48   #44
uka
 
Anėtarėsuar: 02-11-03
Vendndodhja: Ferizaj
Postime: 2
uka e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek uka Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek uka Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek uka
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mickoja
Ferizajiiiiiiiiiiiiiii
uka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-04, 16:02   #45
Ylberi_be
 
Anėtarėsuar: 09-09-04
Vendndodhja: Ch-vd
Postime: 238
Ylberi_be e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ylberi_be
Gabim

QIKAT E FERIZAIT JAN TE VEQANTA CARKA JANKA TE SHKOJN VEQ DRIT BAJN :idea:

lUM AJO SHPI QE KA I KA DHE LUM AJ DJAL PE TA


Ylberi_be Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.