Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-09-04, 06:30   #1
ilire
 
Anėtarėsuar: 15-09-04
Vendndodhja: usa
Postime: 9
ilire e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek ilire Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek ilire
Gabim A mund ti besoni dikujt qe te ka genjyer me par ?

Ju pershendes te gjithve , dhe shum kam deshir ta di mendimin tuaj , se met vertet une nuk mundem ti besoj dikujt qe ka genjyer me par.


__________________
ju pershendes te gjithve tema te bukura kishi dhe per at arsyje ju bashkangjita
ilire Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-09-04, 08:06   #2
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje per ty Ilire dhe per temen e hapur.
Ke te drejta.Kur este dikush ne lidhje,dhe don te ndertoje lidhjen serioze,duhet para koha,dmth ne fillim te mirret vesh per rregullat e lojes dhe vetite pozitive dhe negative e pastaj me e ndertue relacionin. Raportin mes dy te rinjve duhet,duhet te ipet kujdese si bukes-nese nje here thehet :arrow: nuk bashkohet me(teoretikisht).Mirepo,ka raste kur jeta te bjen ne pozite per me genjye.Une mendoj shpesh here per nje fjali : Hapi i vogel eshte prej genjeshtres deri tek vrasja.
Zemra e lenduar dhe plagat e keti lloji -sherohen veshtire. Te pershendes.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-04, 08:27   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: A mund ti besoni dikujt qe te ka genjyer me par ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilire
Ju pershendes te gjithve , dhe shum kam deshir ta di mendimin tuaj , se met vertet une nuk mundem ti besoj dikujt qe ka genjyer me par.
Jo nuk mundem. Ndoshta do ti besoja se cdo fjale qe e fle pastaj eshte genjeshter.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-04, 09:07   #4
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Jo :twisted:
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-04, 14:04   #5
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

krejt nvaret per cka ka qen genjeshtra
por shumicen e rasteve nuk besoj
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-04, 15:32   #6
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Qika_pr plotesisht pajtohem me ty
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-04, 15:38   #7
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Nėse mė mashtron njė herė nuk ta fali, nėse mė mashtron pėr herė tė dytė, falė tė qoftė edhe e para!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-09-04, 16:52   #8
DannyAus
 
Anėtarėsuar: 18-09-04
Vendndodhja: Australia-Melbourne
Postime: 386
DannyAus e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek DannyAus
Gabim

~~VETEM SE TE KA GENJYER NJE HERE ME PAR NUK DO TE THOT SE NUK DIN TA THOT TE VERTETEN,,,, POR MVARET PREJ SITUATES SE QKA KA GENJYER ETJ ETJ,,,,
~~ UNE DO TI IPJA SHANCIN E DYT

~~EVERYONE DESERVES A SECOND CHANCE~~
__________________
I am whatever you say I am, if I was it why would I say I am!!!
DannyAus Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-09-04, 17:38   #9
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Un mendoj se ne diten e sotme rrall ku mundemi ta gjejn dikend qe nuk genjen, po tani mvaret, nese esht ndonje genjeshter qe nuk esht edhe aq me rendesi te flitet ateher ajo esht tjeter gje, po nese esht diqka me rendesi, qe prej asaj genjeshtre jan m'vare shum gjera,ateher do tme duhet shum koh qe at zhgenjim qe kam pasur ne te, te shendrrohet prap ne besim..... Mendoj se gjdo njeri ka te drejt per nje shans tjeter, ne te gjitha sferat, ateher gjithsesi ne prap fitimin e besimit...
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 12:08   #10
zana_e_maleve
 
Anėtarėsuar: 22-09-04
Postime: 69
zana_e_maleve e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershendetje Iliri!
Edhe une jam ndoshta si ju,kur njeher nje person me genjen per mua ai genjen cdo here,por mundohem me ja fal.Nese ai-ajo me genjen perseri ateher mbaron shoqeria jone
zana_e_maleve Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-10-04, 15:43   #11
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: A mund ti besoni dikujt qe te ka genjyer me par ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilire
Ju pershendes te gjithve , dhe shum kam deshir ta di mendimin tuaj , se met vertet une nuk mundem ti besoj dikujt qe ka genjyer me par.
Jo nuk mundem. Ndoshta do ti besoja se cdo fjale qe e flet pastaj eshte genjeshter.

As une nuk mundem.Nese heren e pare "e fali",kjo ka qene per shkakun se kam dashur te hulumtoj akoma edhe cfare do me genjeje tjeter!!!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-10-04, 17:35   #12
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: A mund ti besoni dikujt qe te ka genjyer me par ?

A mund ti besoni dikujt qe te ka genjyer me par ?

Ti besoj dikujt nėse mė ka gėnjyer njėherė! hmmm... nuk besoj se do ja kisha dhėnė shansėn tė mė gėnjejė pėr herė tė dytė, e nėse po, atėherė ia kisha bėrė hallall qoftė edhe nėse 1000 herė tjera mė gėnjenė.
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 07:30   #13
Buli_00
 
Anėtarėsuar: 18-10-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 90
Buli_00 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Buli_00 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Buli_00
Gabim Gėnjeshtari ėshtė mashtrues

Ilire, pėrshėndetje dhe respekt pėr temėn e shtruar.

Unė mendoj se ai qė ka gėnjyer ose gėnjenė njė herė, ėshtė mashtrues. Mashtruesit nuk do tė duhej dhėnė rasti pėr mashtrime tė tjera.
Buli_00 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 17:21   #14
Ermira
 
Anėtarėsuar: 25-09-04
Vendndodhja: .......
Postime: 144
Ermira e ka pezulluar reputacionin
Gabim hahah

Ilire pershendetje!!!
Tash mvaret edhe prej qfare genjimi apo mashtrimi me ka ba..ne dashuri apo...?????????
mvaret hehe se nashta edhe un e kam genjy najher a???hahaha
po apet pot them se nuk e dij ne qfare menyre po mendon???
nga Ermira
Ermira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 17:26   #15
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Nėse mė mashtron njė herė nuk ta fali, nėse mė mashtron pėr herė tė dytė, falė tė qoftė edhe e para!


__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 3 (0 Anėtarėt dhe 3 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.